مراحل انتصاب قضایی سال اول بایدن

[ad_1]

یکی از نکات برجسته دوازده ماه اول ریاست جمهوری بایدن، تنوع جمعیتی و شغلی بی‌سابقه – و تعداد بی‌سابقه – انتصاب‌های ناحیه و دادگاه استیناف وی است (مخصوصاً زمانی که در تضاد با سرعت آهسته تاییدیه‌های قوه مجریه باشد). البته اعداد و ارقام سال اول، عکس‌های فوری هستند – عدد تاییدیه قضایی متوسط ​​سال اول دولت ترامپ، مجموع چهار سال آن را پیش‌بینی نکرده است، و تنها پس از جیمی کارتر، رتبه دوم را دارد.

با این اوصاف، تعداد 42 منصوب بایدن در سال اول از همه بیشتر است به جز رئیس جمهور کندی. بایدن:

  • تعداد قابل توجهی از نامزدها را در اوایل سال ارائه کرد.
  • به شدت برای دادگاه‌هایی که سناتورهای حزب مخالف نداشتند نامزد شدند. و
  • شاهد بود که نامزدهای او از حمایت یکپارچه دموکرات ها (و مخالفت شدید جمهوری خواهان) در آرای سنا برخوردار شدند.

در پست‌های بعدی تاثیر انتصاب‌های دوره اول بایدن و چشم‌انداز آن در سال 2022 (و پس از آن) مورد بحث قرار خواهد گرفت.

دوازده ماه اول انتصاب بایدن در چهار دهه از زمانی که این روند بحث انگیزتر شده است، از همه پیشینیان پیشی گرفت. او یکی بیشتر از رئیس جمهور ریگان داشت (اگرچه ریگان یک انتصاب در دادگاه عالی نیز داشت). کندی 56 سال داشت که بخشی از آن به لطف تزریق قانونگذاری بزرگ از قضات جدید بود.

شکل 1

اینکه چگونه ریگان و بایدن به مجموع خود رسیدند نشان می‌دهد که چرا روسای جمهور امروز ممکن است به کنترل سنا توسط حزب نیاز داشته باشند تا بتوانند قضات زیادی را در اختیار بگیرند. ریگان 43 نامزدی سال اول ارائه کرد. سنا 40 مورد از آنها را – با پیشنهادات اتفاق آرا، در حدود 30 روز تایید کرد. بایدن دو تاییدیه دیگر دریافت کرد. سرعت تایید برای قضات منطقه 119 روز و برای قضات مدار 103 روز بود. و او تقریباً یک و نیم برابر نامزدها را ارائه کرد.

هیچ تاییدی به اتفاق آرا نبود. در واقع، 12 نفر از 19 منصوب منطقه او و 12 نفر از 13 منصوب منطقه او 40 یا بیشتر رای مخالف دریافت کردند. اتحاد دموکراتیک حیاتی بود.

تقریباً تمام منصوبان دادگاه بدوی توسط ریگان و اچ دبلیو بوش با موافقت یا رأی اتفاق آرا تأیید شدند. بیش از 90 درصد از قضات منطقه ای کلینتون و بوش بدون مخالفت تایید شدند. این درصد با اوباما تقریباً 30 واحد کاهش یافت و سپس در زمان ترامپ مانند سنگ فرو رفت. در همان زمان، مخالفان شدید، که با 40 رای مخالف یا بیشتر اندازه گیری می شود، پس از اوباما به شدت افزایش یافت. مخالفت با نامزدهای مدار بیشتر بود.

شکل 2

اگر این فاجعه وجود داشت که برای ادامه نامزدی قضایی نیاز به 60 رای داشت، مجموع تایید بایدن (و تا حدی ترامپ) بسیار کمتر بود.

نزدیک ترین رأی به نامزد بایدن 50 بر 49 برای نامزدی دادگاه تجدیدنظر حوزه نهم بود که در کمیته قضایی به بن بست رسید، آنچه که نامزد به دلیل انتقاد «بیش از حد» او از نامزدی برت کاوانا، قاضی وقت، برت کاوانا در دادگاه عالی خواند. در مقام مقایسه، نامزد دیگری به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار در دادگاه استیناف ناحیه فدرال تنها با 34 رأی مخالف تأیید شد.

برخی مخالفت ها با نامزدهای بایدن، جبرانی برای مخالفت سناتورهای دموکرات با نامزدهای ترامپ بود. سناتورهای دیگر احتمالاً با همکار خود موافق بودند که به همه نامزدهای بایدن رای منفی داد، زیرا همانطور که او گفت: “من واقعا آنها را دوست ندارم.”

سن لیندسی گراهام (RS.C.) این دیدگاه قدیمی را بیان کرد که «رئیس جمهور حق انتخاب قضات را دارد. . . و تا زمانی که واجد شرایط هستند، عموماً باید تأیید شوند.» گراهام و سوزان کالینز، نماینده میانه‌روی حزب جمهوری‌خواه، علاوه بر حمایت از نامزدهای کمتر بحث‌برانگیز، به همه 12 منصوب منطقه‌ای که 40 یا بیشتر رای مخالف دریافت کردند، رای دادند. کالینز و مورکوفسکی همچنین به هفت نفر از 12 نامزد رای منفی با 40 رای مثبت رای دادند (گراهام به پنج نفر رای داد).

سرعت نامزدی

جبهه بایدن این روند را بارگذاری کرد: 40 درصد از نامزدهای او در سه ماهه دوم سال اول حضور داشتند. فقط جورج دبلیو بوش به آن سطح نزدیک شد.

شکل 3

هر دو با برنامه های نامزدی تهاجمی وارد دفتر شدند. گروه های حقوقی محافظه کار کاندیداهای همفکر خود را به بوش معرفی کردند. بایدن ریاست کمیته قضایی سنا را برعهده داشت، به تنوع متعهد است، و شاید امیدوار است که بتواند ناراحتی های پیشرونده از مخالفت خود با تغییرات ساختاری دیوان عالی را کاهش دهد. و هیچکدام با پست خالی دادگاه عالی در سال اول که صرفه جویی در مصرف انرژی بود، مواجه نشدند. اولین نامزدهای دادگاه بدوی کلینتون چند روز پس از تایید قاضی گینزبورگ در 3 آگوست آمدند. ترامپ تنها یک نامزد را قبل از تایید قاضی گورسوچ در 7 آوریل ارائه کرد. ریگان و اوباما در غیاب نامزدهای دیوان عالی، ممکن بود بیش از تعداد انگشت شماری که در زمان معلق بودن نامزدها ارائه کردند، ارائه کرده باشند.

نامزدها و هیئت های سنا

پنجاه و هشت (94٪) از 62 نامزدی منطقه ای بایدن و 11 نامزدی از 13 دوره نامزدی او در دادگاه هایی با دو سناتور دموکرات یا بدون سناتور (مثلاً پورتوریکو) بودند. رؤسای جمهور در سال اول خود به طور فزاینده ای نامزدها را به این شیوه متمرکز کرده اند، زیرا رهبری سنا به طور تاریخی به سناتورهای ایالتی هر یک از طرفین حداقل حق اظهار نظر – و گاهی اوقات حق وتو – در مورد نامزدی های قضایی داده است. در طول دولت اوباما، رهبری سنا هیچ نامزدی را بررسی نکرد که سناتورهای ایالت داخلی با آن مخالفت کنند. در طول دولت ترامپ، سناتورهای ایالتی بر نامزدهای منطقه تأثیر گذاشتند، اما نه نامزدهای حوزه.

روند نامزدی تا حدی کاهش می‌یابد که کاخ سفید با سناتورهای ایالت داخلی به دنبال نامزدهایی می‌گردد که این سناتورها پس از نامزد شدن با آنها مخالفت نکنند. به طور کلی، کاخ‌های سفید با سناتورهای ایالتی حزب خود حرکت آرام‌تری پیدا کرده‌اند. جدول 4 میانگین روزهای بین تاریخ پست های خالی و نامزدی برای همه نامزدها و سپس برای پست های خالی در دادگاه هایی را نشان می دهد که سناتورهای احزاب مخالف وجود ندارد. به استثنای چهار مورد، نامزدی، در مجموع در آن ایالت ها سریعتر به دست آمد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که سناتورهای جمهوری خواه ایالت داخلی تنها مانع برای نامزدی سریع نبودند. به عنوان مثال، یک شغل خالی در منطقه کلمبیا، که در فوریه 2021 اعلام شد، 11 ماه برای نامزدی منتظر ماند.

شکل 4

به هر دلیلی، در سال اول نامزدی در دادگاه‌هایی که سناتورهای احزاب اپوزیسیون در آن حضور نداشتند، افزایشی، هرچند نابرابر، وجود داشته است – که از 33 درصد برای پست‌های خالی مدار در سال اول ریاست جمهوری ریگان به 53 درصد برای ترامپ و 85 درصد برای بایدن افزایش یافته است. روند مشابهی در سال اول نامزدی برای مشاغل خالی دادگاه منطقه وجود داشت که از 26 درصد در سال اول ریاست جمهوری ریگان به 76 درصد برای ترامپ به 94 درصد برای بایدن افزایش یافت.

معدود نامزدهای بایدن برای یک کرسی در پنسیلوانیا در دادگاه استیناف ناحیه سوم و چهار نامزد در ناحیه اوهایو و ویسکانسین بود. یک بار نامزدی بایدن برای یک ایالت دو سناتور جمهوری خواه (تنسی) باعث شد یکی از سناتورهای آن شکایت کند که “به طرز باورنکردنی بی احترامی به سابقه ای است که به طرف مقابل داده شده است.” دموکرات ها پاسخ دادند که جمهوری خواهان در دوران ریاست جمهوری ترامپ احترام به سناتورهای ایالتی را کنار گذاشتند.

به طور خلاصه، تلاش تهاجمی دولت بایدن برای نامزدی و دموکرات‌های سنا یکپارچه بیش از هر رئیس‌جمهوری از زمان کندی در سال 1961 در سال اول به تایید قضایی رسید. پست بعدی من در این مجموعه تأثیر این نامزدی‌ها را بر قوه قضاییه بررسی خواهد کرد.


پاورقی

1. داده ها از پایگاه داده های بیوگرافی مرکز قضایی فدرال، دفتر اداری دادگاه های ایالات متحده، موقعیت های خالی قضایی و داده های قضات مجاز، کتابخانه کنگره نامزدهای ریاست جمهوریو داده هایی را که از این منابع و دیگر منابع جمع آوری و تحلیل کرده ام.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü