محصولات مراقبت از زخم و کیت کمک های اولیه

[ad_1]

یکی از چیزهایی که بسیاری از مردم نمی نظر خود را در مورد محصولات مراقبت از زخم هایی که در کیت کمک های اولیه است که در این موارد باید یک عمر محدود است. زخم مراقبت از محصولات خود را در کیت کمک های اولیه نمی خواهد برای مدت زمان نامحدود. شما باید با داشتن سالانه چک کنید و ببینید چه تاریخ انقضا خود را در محصولات مراقبت از زخم در کیت کمک های اولیه هستند. این اجازه خواهد داد که شما به جای هر مورد که در مورد خواهد بود.

تاریخ انقضا بر روی محصولات مراقبت از زخم مهم است توجه به, به دلیل برخی از داروها می تواند تغییر زمانی که سن آنها و تغییراتی که رخ می دهد در آنها می تواند آنها را بی اثر و یا آن می تواند باعث ایجاد واکنش های آلرژیک و یا عجیب و غریب علائم در شما. داروها است که شما هرگز به حال یک واکنش آلرژیک به, می تواند به شما برای رفتن به شوک آنافیلاکتیک پس از آنها سالخورده بیش از حد طولانی و یا پس از آنها ذخیره شده در درجه حرارت های بالاتر از آنچه که توصیه شده بر روی بسته بندی خود را.

حتی گروه ایدز تاریخ انقضا. گروه کمک های اولیه لزوما بد تبدیل یا توقف انجام کار خود را هنگامی که آن را بزرگتر می شود اما این چسب در گروه کمک دیگر ممکن است به عنوان موثر به عنوان آن بود زمانی که این مورد برای اولین بار ایجاد شد. گروه ایدز که باید پماد آنتی بیوتیک روی خود لنت دیگر ممکن است همان اثر پس از عمر مفید محصول منقضی شده است. همه این چیزهایی که به نگه داشتن در ذهن در مورد کمک های اولیه خود را تامین کنند.

کیت کمک های اولیه باید با ایجاد صدمات شایع ترین شما به احتمال زیاد برای دیدن در ذهن است. اگر شما کار در یک شرکت است که یک حادثه سوختگی جزئی و سپس کیت کمک های اولیه است که در حال نگه داشته و در اطراف شرکت باید جزئی برای درمان سوختگی به عنوان یکی از نشانه های اصلی بین برنده. تقریبا همه شرکت ها باید به طور منظم آسپرین در دست در مورد کسی که رنج می برد در اثر یک حمله قلبی. آسپرین خون رقیق و اغلب متوقف می شود یک حمله قلبی از تبدیل شدن به مرگ و میر زمانی که از آن گرفته شده است بلافاصله پس از اولین علائم احساس می شود.

شما همیشه باید شربت ايپکا در اطراف اگر شما بچه کوچک در اطراف. این شربت به شما کمک خواهد کرد برای درمان بسیاری از مسمومیت اتفاقی که کودکان داشته باشد. شما نمی باید به شربت بدون تماس با سم کنترل به مطمئن است که این درمان برای سم آنها را مصرف. برخی از چیزهایی که نیاز به رقیق شده با مقادیر عظیم از شیر یا آب و شربت ايپکا.

اکثر شرکت هایی که در خارج از کارمندان نگه داشتن آنتی هیستامین ها و چیزهایی که لازم است برای درمان اشکال نیش جزئی از واکنش های آلرژیک نیش زنبور عسل و تاول. همه این چیزها می تواند آزار دهنده که آنها رخ می دهد و برخی از آنها می تواند بسیار خطرناک باشد. باید وجود داشته باشد کسی که در این محل است که می داند CPR و می داند که برای اداره آن است. داشتن محصولات مناسب برای درمان جزئی در شرایط اضطراری می تواند صرفه جویی در زندگی گاهی اوقات.

[ad_2]