ماه عسل در بالی

[ad_1]

هر چند که در مورد ازدواج به نظر می رسد به جلو به ماه عسل خود را به عنوان آن است که اغلب اولین تصمیم بزرگ شما را هم به عنوان یک زن و شوهر. یکی از اولین فکر می کنم در مورد ماه عسل انتخاب مقصد که در آن شما هم می توانید لذت بردن از زمان با هم در رمانتیک و آرامش بخش فرار. یکی از بهترین مقصد ماه عسل است بالی, یک عاشقانه جزیره گرمسیری در اندونزی با فرهنگ جذاب, طبیعی, جاذبه های تجملات و امکانات و خدمات و سرگرمی.

بالی است که یک بهشت واقعی برای honeymooner که بسیاری از زن و شوهر در آرزوی به صرف خاص خود را مخفی گاه فراموش نشدنی تبدیل به یکی. در طول سال آب و هوا دلپذیر و دوستانه مردم فرهنگ فوق العاده می دهد فرصت برای لذت بردن از بسیاری از جاذبه های. جای تعجب نیست که اگر سالانه خوان نظرسنجی توسط عمده سفر مجلات به طور مستمر تایید جزیره بالی به عنوان فریبنده ترین مقصد سفر در جهان است. این جزیره زیبا همه چیز سواحل کوه مزارع برنج و رمانتیک مکان برای اقامت اعم از جذاب و در عین حال متواضع ییلاقی به سبک هتل ها در باغ سرسبز گرمسیری برای بودجه فکر طریق منحصر به فرد ترین و پیچیده ترین هتلها و ویلاها در جهان است. برای آنهایی که به دنبال چنین ماه عسل کامل جای هیچ اختلال آرام واقعا آرامش بالی ویلای خصوصی باید فعال را به زمان ماه عسل به یاد ماندنی و سرگرم کننده است.

محبوب ماه عسل اماکن

Kuta, Legian و Seminyak منطقه هستند که گشت و گذار و غروب خورشید همراه یکی از معروف ترین سواحل است. هر چند محل است که بسیار سر و صدا و اغتشاش وجود دارد هتل ها و ویلا که کت و شلوار برای honeymooners است. Sanur در ساحل شرقی ساکت تر از کوتا که در آن ده خوب هتل و ویلا و رستوران ها و بوتیک های دروغ در اینجا. جاذبه اصلی در اینجا این است که ساحل شن و ماسه سفید در مرز یک صخره پناه تالاب.

Nusa Dua یک به دقت برنامه ریزی شده منطقه در شرق لبه بوکیت شبه جزیره caters برای بازار جمعیت و بزرگترین محاصره و از رفت و آمد مکرر لوکس هتل ها. Jimbaran بای واقع در شمال Bukit شبه جزیره فرم به عنوان یکی از بالی بهترین ساحل مشهور است نیز به عنوان مکانی برای بیشتر تا بازار هتل رفت و آمد مکرر. Jimbaran دوست داشتنی تنظیم ارائه می دهد رستوران های متعدد با لذیذ ارائه اقیانوس غذاهای دریایی تازه. هر دو Nusa Dua و Jimbaran مکان ایده آل برای honeymooners که عاشق ساحل با منظره فوق العاده اقیانوس آبی و غروب های دیدنی و جذاب. Lovina حدود 100 متر در شمال بالی است که جایی برای فرار از فشار و شلوغی از کوتا. معروف از صبح زود دلفین-تماشای قایق سفر تا حدودی نیز ارائه می دهد غواصی, غواصی و کوه پیمایی در کوه در این نزدیکی هست. اگر شما ترجیح می دهید سرد در دامنه کوه تنظیم Ubud نهایی است. این “واقعی بالی” شهر کوچک واقع شده است و یک ساعت در شمال دنپاسار. در اینجا شما می توانید لذت بردن از هوای تازه موجدار مزارع برنج تراس و پر جنب و جوش فرهنگ است. در یوبود شما می توانید با پر کردن روز خود را با پیاده روی, موزه, بازدید, موسیقی, عملکرد فوق العاده, رستوران ها و بی پایان خرید. Ubud همچنین یک محل مناسب برای گرفتن عکس از بالی مناظر جادویی.

راهنمایی برای ماه عسل فراموش نشدنی در بالی

– شروع با یک ایده از آنچه که هر دو از شما می خواهم به انجام. نظر در مورد فعالیت های شما هر دو مورد را به لذت بردن از. در نظر بگیرید همچنین بودجه خود را که با برخی از برنامه ریزی شما قطعا می تواند بهترین مقصد ماه عسل خود را ارائه کرده است.

– رزرو از ماه عسل خود را حداقل به مدت 6 ماه پیش رو در صورت امکان. انتخاب آگاه و عامل سفر است که متخصص در سازماندهی ماه عسل. این شما صرفه جویی در وقت شما در حفظ و در بودجه و به شما بهترین ارزش برای پول خود را.

– بررسی تقویم. بهترین زمان بازدید از بالی است که در طول فصل خشک (آوریل تا اکتبر) که در آن آسمان آبی و روشن است. در نظر بگیرید که در طول اوج فصل ژوئیه تا سپتامبر که هزاران نفر از بازدید کنندگان به صرف تعطیلات خود را در بالی.

– کتاب بهترین مکان برای اقامت است که شما می توانید استطاعت. اتاق یا هتل رفت و آمد مکرر و یا ویلا ترجیحا با تخیلی مشاهده مانند مزارع برنج تراس ساحلی و یا اقیانوس.

– آماده شدن با گرما و رطوبت و پشه. زمانی که شما اقامت در یک هوای ییلاقی مطمئن شوید که شما باید یک بستر با پشه بند رایت پشه کویل به نگه داشتن مخلوقات دور و یا شما ممکن است آماده با پشه دافع.

– در نظر گرفتن فعالیت های شما علاقه مند به انجام با هم. می خواهید برای دریافت, مرطوب, با, ورزش, فعالیت هایی مانند غواصی, غواصی و جت اسکی و غیره و یا رفتن به آبگرم, خرید صبحانه در رختخواب و یا حتی راه رفتن را از طریق زمینه برنج تراس.

– بررسی کنید چه مدت اقامت خود در بالی. دیگر به شما اقامت تمام جهان باز می شود.

– فراموش نکنید که برای آوردن قهوه مایل بسرخ شنا-لباس اسناد سفر و عینک آفتابی. شخصی کیت کمک های اولیه بهتر است به ارمغان آورد ،

– نوشیدن مقدار زیادی مایعات. آفتاب ظهر در بالی را سرخ حمله مسافر به ترد بنابراین نوشیدن مقدار زیادی برای جلوگیری از کم آبی است.

[ad_2]