مازاد ارتش 101 – ملزومات شما ممکن است می خواهم به خرید یک نظامی مازاد فروشگاه

[ad_1]

تعداد بسیار کمی از مردم به طور خودکار فکر می کنم از رفتن به ارتش مازاد فروشگاه برای خرید دنده کمپینگ مبلمان و یا ابزار اما این است که احتمالا بهترین مکان برای فروشگاه به خصوص اگر شما در حال کار با بودجه تنگ است. مسلما این نوع فروشگاه می تواند یک کمی دشوار است برای پیدا کردن. صاحبان به سختی راه اندازی فروشگاه در مراکز و یا دیگر محبوب آویزان کردن مکان. اما اگر شما می دانید که در آن برای پیدا کردن دولت مازاد فروشگاه ها و سپس شما فقط ممکن است در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید.

سوال این است که بسیاری از مردم می خواهم به درخواست است: دقیقا چه می تواند شما را از خرید یک نظامی مازاد ذخیره ؟ پاسخ بسیار ساده است: تقریبا هر شی و یا ابزار است که ارتش در مسائل مربوط به پرسنل خود را availed می تواند از آن در گفت فروشگاه. این ممکن است شامل نظامی-استاندارد مبلمان و وسایل نقلیه و حتی سلاح. آیتم های کوچکتر ممکن است شامل: لباس های کیت کمک های اولیه و MRE یا وعده غذایی-آماده به خوردن بسته است.

چون این موارد در نظر گرفته شده مازاد قیمت معمولا 10%به 75% گران قیمت کمتر نسبت به همتایان متعارف خود است که شما را پیدا خواهد کرد در بازار و فروشگاه ها و یا با تجار آنلاین. اگر چه این انتخاب تا حدودی محدود است, این هنوز هم ممکن است متناسب با آنچه شما نیاز دارید در حال حاضر است.

فروش برخی از بزرگتر و خطرناک تر موارد مانند وسایل نقلیه و سلاح ها معمولا آگهی در روزنامه های محلی. اما اگر شما می خواهید برای خرید این, این ایده خوبی است برای ایجاد به طور منظم تماس با یک زن و شوهر از پایگاه های نظامی (به عنوان مثال گارد ملی) در منطقه خود و سازمان های دیگر (شخص ثالث مجاز پیمانکاران) که تخصص در فروش ارتش مواردی که نیاز به منحلاز جمله ضایعات فلزی و بازیافت. شما همچنین ممکن است بخواهید برای ثبت نام به طور منظم هشدار از دولت و تجار آنلاین به طوری که شما می توانید برای فروش یا مزایده که برگزار می شود به ندرت در برخی از پایگاه های ارتش و یا اردوگاه.

اگر شما در حال تنظیم مناظر خود را در کوچکتر و بی ضرر موارد شما می توانید از فروشگاه های آنلاین و آجر و ملات کسب و کار است که فروش اقلام مازاد نظامی. آیتم های کوچکتر است که شما به راحتی می توانید خرید در ارتش مازاد فروشگاه عبارتند از:

1. دنده محافظ و استاندارد نظامی ، شما می توانید با خرید ماسک های ضد گاز و کت و کفش و حتی کل ارتش صادر شده ،

2. شکار و یا کمپینگ دنده. این در واقع بهترین فروش موارد مذکور فروشگاه. شما به راحتی می توانید خرید با کیفیت اما با تخفیف اردوگاه کوره, چادر, لوازم و اثاثه قابل حمل کیسه های پشم پتو و غیره.

3. مبلمان. ارتش صادر تختخواب تاشو و چند میز و صندلی اغلب بار قرار داده تا برای فروش بیش از حد. این لیست همچنین ممکن است شامل خالی مهمات موارد است.

4. شخصی کیت کمک های اولیه. این خدمات عبارتند از: الکل, سواب, باند, ایدز, پروانه, انگشت سس مینی چراغ قوه فشار سس نورد باند گاز, قیچی, فضای, پتو, تانسور باند و باند مثلثی. نیز وجود دارد که کوچکتر و جمع و جور تر کیت کمک های اولیه در دسترس است.

5. موارد دیگر عبارتند از: MRE بسته و پرچم.

[ad_2]