قانون خانه بازگشت بهتر سنگ بنای راه حل های مبتنی بر سایت است

[ad_1]

هفته گذشته، مجلس نمایندگان قانون ساختمان بهتر را تصویب کرد که دارای طیف وسیعی از برنامه های اجتماعی و اقلیمی است، از حمایت سخاوتمندانه برای مراقبت از کودکان، مرخصی با حقوق و مزایای بهداشتی جدید تا اعتبارات مالیاتی برای برق تجدیدپذیر.

دموکرات ها در بوق و کرنا می کنند که رای گیری مرحله مهمی است، اگرچه تصویب این لایحه تنها راهی برای مبارزه سخت تر در سنا است.

با این حال، موضوع مهم دیگری در رویدادهای اصلی این لایحه وجود دارد: مجموعه ای چشمگیر از برنامه های «مکان محور» با هدف کمک به برخی مکان ها و مردم آنها برای رونق، به جای کمک به مردم به طور کلی در هر کجا که زندگی می کنند. اسکناس 2.2 تریلیون دلاری شامل تعدادی برنامه میدانی با هدف مقابله با اپیدمی توسعه نابرابر کشور، با بودجه هدفمند فضایی است که توزیع عادلانه تر رشد اقتصادی را در سراسر کشور ترویج می کند.

برخی از برنامه های آینده فضا محور ظرفیت نوآوری منطقه ای کشور را با سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در مراکز فناوری منطقه ای، موسسات تولیدی و خوشه های صنعتی منطقه ای تقویت می کند. برخی دیگر کمک های بلاکی را برای فعال کردن بازارهای کار مشکل دار برای گسترش فرصت های شغلی ارائه می دهند. دیگران سرمایه گذاری های چند ساله را در جوامع برای کمک به انتقال انرژی و صنعتی، احیای جامعه و مشارکت روستایی هدایت می کنند.

میز 1

یک سرشماری اولیه بیش از 30 برنامه قانونی مبتنی بر مکان را نشان داد که تحقیقات ترجمه ای در دانشگاه ها را تامین می کرد. تقویت انعطاف پذیری زنجیره تامین در اطراف بنادر؛ تسریع در اجرای فن آوری های آلایندگی کم و صفر؛ رونق روستایی را ترویج می کند، برای کسب و کارهای کوچک خیابانی در جوامع محروم ایجاد می کند و بودجه برای جوامع محلی فراهم می کند. همه را اضافه کنید و این عناصر – که عمدتاً در پوشش رسانه‌ای بسته پیش‌بینی نشده، اما در تاریخ سیاست ایالات متحده مرکزی هستند – نشان دهنده یک پیشرفت واقعی برای شناخت رو به رشد است که سرمایه‌گذاری هوشمند برای تقویت اقتصاد مناطق یا سکونتگاه‌های خاص می‌تواند باعث افزایش کلی شود. رفاه و رفاه.

در بیشتر دوران پس از جنگ قرن بیستم و تا دهه 2000، بحث‌های مربوط به سیاست فدرال به سمت سیاست‌های محلی می‌نگریست، در حالی که مشکلاتی را که می‌خواست حل کند به حداقل می‌رساند. در اوایل دوره پس از جنگ، نیروهای بازار کاهش تفاوت در مشاغل، دستمزدها، سرمایه گذاری و شکل گیری کسب و کار بین مناطق و (تا حدی) محله ها؛ به عنوان مثال، زمانی که جنوب شروع به عقب افتادن از نظر اقتصادی با بقیه کشور کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، جریان اصلی اقتصادی و سیاسی احساس کردند که می توانند به آنچه که معتقد بودند ماهیت خود تنظیمی و مطلوب تأثیر بازار بر مکان ها و جوامع مختلف است اعتماد کنند. بنابراین، واشنگتن دی سی و نخبگان اقتصادی نسبت به ایده هایی که می تواند با تقسیم فضایی کشور مقابله کند، تردید داشتند و سوابق ترکیبی از مداخلات محلی اولیه را توصیف کردند که منابع را به مناطق جغرافیایی خاص هدایت می کرد.

با این حال، حتی زمانی که سیاستمداران اعتقاد خود را به خودتنظیمی بازار حفظ کردند، دیگر آنطور که آنها در مورد آن صحبت می کردند عمل نکرد. از دهه 1980، و با افزایش نیرو در دهه گذشته، ثروت منطقه ای و محله ای از همگرایی و واگرایی شدید، با تأثیرات فاجعه بار بر هزاران جامعه شهری و روستایی، متوقف شده است.

نقشه 1

نتایج انتخابات سال 2016 بحران جغرافیایی کشور را برجسته کرد و باعث موجی از تحقیقات میدانی توسط محققان بروکینگز، از جمله مترو بروکینگز، پروژه همیلتون و مرکز توسعه پایدار، و همچنین دانشمندانی از سایر سازمان‌های تحقیقاتی، مانند گروه نوآوری اقتصادی، دانشگاه هاروارد، مرکز رشد منصفانه واشنگتن، موسسه آسپن، و موسسه فناوری ماساچوست و غیره.

این موج استقبال از توجه، همراه با پیشرفت در تئوری و عمل توسعه اقتصادی مبتنی بر سایت، منجر به ارزیابی مجدد گسترده ای از شدت تقسیمات جغرافیایی کشور، نیاز به پاسخگویی و امکان موفقیت شده است. با انعکاس این موضوع، قانون بازگشت بهتر نشان‌دهنده مهم‌ترین پذیرش آمریکا از ایده‌های مبتنی بر زمین از زمان جامعه بزرگ – یا شاید حتی توافق جدید است. به طور خلاصه، اگر این قانون تصویب شود، دوره جدیدی از سرمایه گذاری متمرکز بر سایت و حل مشکلات محلی را آغاز خواهد کرد.

البته موفقیت تضمینی نیست. برای شروع، مفاد مکان محور و مرتبط برای رونق لایحه مجلس نمایندگان باید در هفته های آینده دستکش سنگینی را تحمل کند. این به این دلیل است که لایحه مجلس نمایندگان اکنون به سنا فرستاده شده است، جایی که رسیدن به یک “بله” ممکن است مستلزم کاهش مفاد مختلف باشد – اگرچه ممکن است تصور شود که عناصر مکان محور به ویژه به ایالت هایی مانند ویرجینیای غربی و آریزونا مرتبط هستند. جایی که منتقدان اصلی دموکرات، جو مانچین و کرستن سینما، احساساتی‌گرا، قرار دارند.

علاوه بر این، سیاست‌های جدید مبتنی بر میدان با چالش‌های اجرایی زیادی روبرو خواهند بود. آژانس‌های فدرال خسته باید دانش خود را در مورد طراحی برنامه و قوانین وضع کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه پیشنهادات جدید مبتنی بر سایت به خوبی طراحی شده و کاربر پسند هستند. قوانین و جزئیات طراحی هوشمند، با توجه به سوابق مختلف برخی از تلاش‌های میدانی قبلی، بسیار مهم خواهند بود.

به‌طور بالقوه، یک چالش بزرگ‌تر، دستیابی به منابع برای نیازمندترین و محروم‌ترین جوامعی است که بیشترین نیاز را دارند. چنین هدف‌گیری نقطه‌ای کلیدی در بسیاری از ابتکارات میدانی است، اما بسیاری از مناسب‌ترین دریافت‌کنندگان سرمایه‌گذاری‌های میدانی ظرفیت محدودی برای بسته‌بندی ایده‌های خود و پیگیری الزامات برنامه‌های فدرال دارند. آژانس‌های فدرال باید در ارائه حمایت‌های قبلی از متقاضیان برنامه‌های عمومی خلاق و پرانرژی باشند و اطمینان حاصل کنند که معیارهای برنامه موانعی غیرعمدی برای بدترین مکان‌ها ایجاد نمی‌کند.

و سپس نیاز به نشان دادن سریع نتایج، هم در پس زمینه فضای سیاسی کنونی و هم در پس زمینه میراث بدبینی نسبت به سیاست های مکان محور است. با توجه به این عوامل، برای دولت فدرال و ذینفعان محلی مهم است که اقدامات موفقیت آمیز را از ابتدا دریافت کنند، این واقعیت را مدیریت کنند که توسعه مبتنی بر سایت به زمان نیاز دارد (حداقل چندین سال) و تلاش سخت، برای دستیابی به نتایج عالی و به طور گسترده با آنها ارتباط برقرار کنید.

در مجموع، قانون بازسازی بهتر ساختمان که توسط اتاق تصویب شد، باید به عنوان یک گام بزرگ رو به جلو برای سیاست ملی تلقی شود که زوال منطقه ای و همسایگی را به رسمیت می شناسد و با نسل جدیدی از واکنش های میدانی به دنبال مقابله با آن است.

مقابله با نابرابری منطقه ای به برنامه های اجتماعی کاملاً جهانی نیاز دارد که بخش عمده ای از قانون بازیابی بهتر را تشکیل می دهد. همانطور که رابرت ماندوکا جامعه شناس اشاره می کند، چنین برنامه های اجتماعی گسترده ای نشان دهنده احیای مهم دولت فدرال است که به عنوان “نیروی فعال برای متحد کردن مناطق مختلف در یک اقتصاد ملی” عمل می کند. با این حال، علاوه بر چنین سرمایه گذاری جهانی، انگیزه واقعی برای بهبود تقسیمات جغرافیایی بزرگ کشور می تواند و باید قدرت سیاست های هدفمند و مکان محور برای معکوس کردن بلایای محلی و تسریع رشد را مورد بازنگری قرار دهد. نسخه خانه قانون بهبود بهتر نقطه عطف بزرگی برای این کار است. امیدواریم سنا آن را بپذیرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara