فرماندار ایرانشهر: نام و یاد امام خمینی(ره) برای همیشه زنده است

[ad_1]

ابوذر کوثری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ۱۴ خرداد سالروز وداع غم انگیز با رهبری بزرگ و یگانه شخصیتی است که نام و یاد او به عنوان احیاگر اسلام و بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی، همواره بر تارک تاریخ زرین و پرافتخار این سرزمین می‌درخشد.

وی افزود: با گذشت سی و یک سال از رحلت جانسوز معمار کبیر انقلاب اسلامی، آموزه‌ها، اندیشه‌ها و آرمان‌های ناب ایشان راهگشا و همواره تبیین ابعاد شخصیت امام راحل و سیره عملی ایشان به عنوان ضرورت برای جامعه امروز بویژه نسل جوان در جهت پایبند بودن به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و مبارزه با ظالمان و مستکبران جهان است.

فرماندار ایرانشهر بیان کرد: قیام حق‌طلبانه ١۵ خرداد نیز مطلع حرکتی در تاریخ این مرز و بوم شد تا وجدان‌های آزادیخواه را بیش از پیش بیدار و بساط ظلم و جور طاغوت را با فریاد آزادی‌خواهی ملت بزرگ ایران در هم پیچید.

وی ادامه داد: هرچند به سبب بیماری کرونا امسال برگزاری این مراسم باشکوه را نداریم اما بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد از درگاه خداوند قادر متعال، عزت و اقتدار نظام و ملت بزرگ ایران را در سایه‌سار عنایات حضرت ولی عصر(عج) تحت زعامت رهبر معظم انقلاب مسالت دارم.

[ad_2]

Source link