شستشوی چادر مسافرتی سال 2020


24 مه 2018 | توسط استیو گراپل
1065 سهام در فیسبوک به اشتراک بگذارید ارسال به توییتر ارسال به Reddit ارسال به Flipboard
چادر مسافرتی شما از عناصر محافظت می کند و سال ها خاطره در فضای باز را تشکیل می دهد. خانه شما در تپه ها ، چادر مسافرتی یکی از بزرگترین خریدهایی است که علاقه مندان به فضای باز می توانند داشته باشند.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی : Tarptent Scarp 2

با توجه به فصل اردو زدن ، ما عکس لحظه ای از بازار چادر مسافرتی های فعلی گرفتیم تا به شما در انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای کارهای خارجی خود کمک کنیم. چادر مسافرتی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. در زیر در مورد انواع چادر مسافرتی ، مواد ، ذخیره سازی و مراقبت از چادر مسافرتی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

راهنمای انتخاب چادر مسافرتی
نحوه انتخاب چادر مسافرتی انتخاب چادر مسافرتی مناسب
مرحله 1: نحوه استفاده از چادر مسافرتی خود را ارزیابی کنید. با خودتان صادق باشید.

آیا آن را از مینی بوس بیرون می برید؟ یا آیا نیاز دارید که به درون حیاط خلوت ها فرو بروید؟ اگر چنین است ، چند مایل؟ در حالی که 2 پوند برای هر شخص برای یک سفر کوله پشتی در آخر هفته معقول است ، ممکن است بخواهید برای پیاده روی های مسافت طولانی سبک تر شوید. گفت ، اگر فقط از آن در کمپینگ اتومبیل استفاده کنید ، وزن نباید یک نگرانی مهم باشد.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
اریون Cabela با رنگین کمان وصل شده است
مرحله 2: حال و هوایی را که بیشتر اوقات در آن اردو می کنید در نظر بگیرید. اگر بیشتر از آن در گرمای تابستان استفاده می کنید ، تهویه یک نگرانی اصلی است. حتی اگر گاهی اوقات در هوای سرد اردو می کنید ، چادر مسافرتی خود را بر اساس اکثریت استفاده انتخاب کنید. چند بار واقعاً در برف اردو می کنید؟

شستشوی چادر مسافرتی

مرحله 3: به ظرفیت فکر کنید. چند نفر در آن خواهند خوابید؟ هر فرد حداقل به 2 فوت اتاق آرنج نیاز دارد. مردمی بزرگ و بلند ، عرض بیشتری و چادر مسافرتی طولانی تر می خواهند. آیا شما یک سگ می آورید؟ بچه ها چطور؟

ارزیابی درون فروشگاهی
در فروشگاه ، حتی اگر چادر مسافرتی از قبل تنظیم شده است ، بپرسید که آیا می توانید آن را تنظیم کنید. آیا شهودی است؟ آیا قطبها به راحتی در هم می چسبند؟ آیا می توانید آن را در تاریکی ، با انگشتان سرد ، در باران تنظیم کنید؟

خزیدن در داخل ، کشش. آیا سر یا انگشتان پا به هر طرف لمس می شود؟ در چادر مسافرتی بنشینید. آیا می توانید هر روز صبح خود را در آن جا ببینید؟ وقتی در شب برای پاسخ به ندای طبیعت بیدار می شوید ، آیا همسران چادر مسافرتی خود را مختل می کنید؟

درها و تهویه را ارزیابی کنید. آیا به درستی شرایط شما را تهویه خواهد کرد؟ اگر چگالشی وجود داشته باشد (احتمالاً وجود خواهد داشت) ، کجا آب می رود یا استخر؟ آیا می توانید مهمانی خود را در داخل ، در کیسه های خواب ، بدون دست زدن به دیوار جا دهید؟ این اولین منبع رطوبت خواهد بود.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
Big Agnes Scout یک چادر مسافرتی سه فصل با هشتی عظیم است.
یک چادر مسافرتی کمپینگ انتخاب کنید
جایی در بین چادر مسافرتی های کابین فوق العاده بزرگ و چادر مسافرتی های کوله پشتی بسیار کم نور قلمرو چادر مسافرتی کمپینگ قرار دارد. اینها یک گزینه محبوب هستند و شامل مدل هایی مانند نمادهای REI Half Dome 2 و Kelty Circuit می شوند .

این چادر مسافرتی ها به اندازه کافی سبک هستند تا بتوانند یک مسافرت کوله پشتی در یک شب یا آخر هفته را انجام دهند. اما آنها برای افزایش مسافت های طولانی ایده آل نیستند.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی : یک توضیح دهنده

برای کسانی که به طور منظم اردو می گیرند اما می خواهند هر از گاهی به دنباله بکشند ، یک چادر مسافرتی کمپینگ گزینه خوبی است. به دنبال چادر مسافرتی های دو نفره با وزن 4 تا 6 پوند باشید.

rei 2018 half dome 2 plus
نگاه اول: چادر مسافرتی های نیمه گنبدی ‘Iconic’ REI’s Get Facelift 2018
REI خط جدیدی از چادر مسافرتی های پرچمدار خود را در سال 2018 به نمایش خواهد گذاشت. ما چند شب را در پارک ملی Great Smoky Mountains واقع در Half Dome 2 Plus به روز شده برای دیدن چیزهای جدید گذراندیم. ادامه مطلب …

چادر مسافرتی های کوله پشتی: نحوه انتخاب
گذشته از چند صد فوت از ماشین ، از چیزی که می توانید در کوله پشتی حمل کنید قدردانی می کنید. وارد چادر مسافرتی کوله پشتی شوید.

چادر مسافرتی های کوله پشتی وزن و بسته بندی را بیش از فضا در اولویت قرار می دهند. با این حال ، مهندسی روبرو همچنین شامل پیکربندی های قطبی است که از دیوارها بیرون می روند و فضای قابل سکونت بیشتری را نسبت به گذشته فراهم می کنند.

چادر مسافرتی های کوله پشتی که تحت عنوان سه فصل مورد حمایت قرار گرفته اند ، خطی بین تهویه و محافظت در برابر آب و هوا ، با پنل های مش بزرگ پوشیده از کرم های قابل جمع شدن دارند. این چادر مسافرتی ها برای بسیاری از تعقیبات backcountry ایده آل هستند و تقریباً در تمام طول سال پوشش ارائه می دهند.

برای کوله پشتی جدی ، به دنبال چادر مسافرتی هایی با وزن کمتر از 2 پوند برای هر نفر باشید. سبک تر بهتر است. گزینه های قوی شامل چادر مسافرتی Big Agnes Copper Spur HV UL 2 mtnGLO می باشد که وزن آن کمتر از 2.5 پوند است و دارای یک نور داخلی یکپارچه است ، و MSR Hubba Hubba NX ، که دارای پیکربندی قطب است برای طراحی در حداکثر فضای در حالی که هنوز اثبات نور است و بسته بندی

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
Black Diamond’s Firstlight چادر مسافرتی های گنبدی چهارخواب ، دو نفره ، تک جداره و چهار فصل برای تلاشهای صعودی سریع و سبک است.
چادر مسافرتی های کوهنوردی
پیاده روی در بالای خط درخت ، جایی که باد و برف می توانند به طور غیر منتظره مهمانی شما را خراب کنند. در آن شرایط پناهگاهی می خواهید که بتواند در برابر یک زمستان هسته ای بایستد. یک ارگ در طوفان ، یک چادر مسافرتی کوهنوردی برای خنثی کردن وزش باد شدید نیرو و تحمل بارهای سنگین برف طراحی شده است.

این چادر مسافرتی های چهار فصل اغلب با قطب های اضافی و مواد با دوام تر ساخته می شوند و وزن و هزینه آن را نیز اضافه می کنند. به نوبه خود ، این سنگرهای کشور بالا آرامش خاطر و محافظت کلی را در اختیار شما قرار می دهد.

نقد و بررسی چادر مسافرتی نمو چگووری
Bas -amp All-Weather: نقد و بررسی چادر مسافرتی های کوهنوردی NEMO Chogori 2P
ما چادر مسافرتی کوهنوردی Nemo Chogori چهار فصل – تار کردن خطوط بین طراحی تک و دو جداره – از طریق باد ، باران و برف را آزمایش کردیم. ادامه مطلب …

پناهگاه های Ultralight
برای کسانی که چند مایل در زیر کمربند خود و مایل طولانی جلوتر هستند ، می توان در یک پناهگاه ویلچلند پایین صرفه جویی کرد. امتحان کردن آنها چادر مسافرتی ها امتداد است ، بنابراین این پناهگاه ها به طور معمول خرید “چادر مسافرتی ” دوم یا سوم شما خواهند بود.

یک پیکان طاقچه در لرزه پشتی شما ، این پناهگاه ها اغلب با استفاده از قطب های پیاده روی به عنوان قطب های چادر مسافرتی دو برابر می شوند یا قطب ها را با هم فرار می کنند.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
این پناهگاه سه نفره بدون کف از تپه های HMG با دو قطب و هفت قطعه اما وزن آن زیر 2 پوند است
دقیقاً مانند چادر مسافرتی کوهنوردی در بیشتر اوقات بیش از حد سنگین خواهد شد ، در انتهای دیگر طیف ، این گزینه های ماوراء بنفش می توانند آماده نشده را در معرض دید بگذارند. اما با تجربه، برزنت ، کیف ، کیسه بیواک، و چادر مسافرتی هرم می تواند پناهگاه عمل گرا است.

چادر مسافرتی کوه Hyperlite هرم اولتامید 2 چادر مسافرتی
Pitch a Pyramid: نقد و بررسی چادر مسافرتی Hyperlite UltaMid
مینیمالیسم در ردیف بعدی چادر مسافرتی های چند ورزشی عملکرد کلی کوه را برآورده می کند. ما چادر مسافرتی اولتراسید UltaMid 2 را در مکزیک ، کلرادو و سیرا مرور کردیم. ساخته شده از پارچه Dyneema ، این یک چادر مسافرتی سخت و گران است. ادامه مطلب …

واژه نامه: درک چادر مسافرتی ژارگون مواد
شاید هیچ خرید در فضای باز از اطلاعات بیشتری نسبت به چادر مسافرتی ها نداشته باشد. جارگون فراوان است؛ فهمیدن این همه معنی چیست.

مواد چادر مسافرتی
در حالی که هنوز هم می توانید چادر مسافرتی های بوم را در بازار پیدا کنید ، بسیاری از چادر مسافرتی های امروزی از پارچه نایلون مصنوعی استفاده می کنند. اندازه گیری شده در دنیر (گرم شدن جرم به ازای هر 9000 متر نخ پارچه) ، تعداد چادر مسافرتی سبک تر (و شکننده تر) کمتر خواهد بود.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی

برخی از پناهگاه های ماوراء بنفش با استفاده از پارچه های مخصوص ، مانند سیلنیلون (نایلون آغشته به سیلیکون) و Dyneema (پارچه ای از جنس نظامی / دریایی) وزن خود را کاهش می دهند.

چادر مسافرتی تک جداره / دو جداره
بیشتر چادر مسافرتی هایی که در فروشگاه ها یا بصورت آنلاین مشاهده می کنید دو جداره هستند. چادر مسافرتی های دو جداره دارای یک چادر مسافرتی داخلی تنفس هستند که با یک رنگین کمان بیرونی ضد آب پوشانده شده است. این پیکربندی اجازه می دهد تا چگالش از نفس شما به سرعت به لایه بیرونی منتقل شود ، از طوفان باران میعان نیمه شبانه وحشتناک جلوگیری می کند.

چند سناریو یک چادر مسافرتی تک جداره را به گزینه ای مناسب تبدیل می کند. محیط های زیاد آلپی هرگونه تراکم به دیواره چادر مسافرتی را مسدود می کند. چادر مسافرتی هایی با تهویه کافی باعث می شوند رطوبت آزادانه قبل از تراکم فرار کند.

msr پیشرفته 2 بررسی چادر مسافرتی 4 فصل
Pitch on a Ledge: MSR Advance Pro 4 فصل بررسی چادر مسافرتی فصل
MSR Advance Pro 2 سبک وزن است ، دارای یک اثر کوچک ، ساخت بمب است و یک کوهنورد تنها می تواند آن را در یک نقطه قرار بگیرد. ما این چادر مسافرتی بسیار مطلوب را برای کوهنوردان یا کوهنوردان هاردکور مرور می کنیم. ادامه مطلب …

نت دیدن
مگس های بدون دیدن مگس های کوچکی هستند که نیش می زنند. (گرچه این اصطلاح برای هرگونه اشکال کوچک که نیش می زند همه گیر شده است.)

تورهای بدون دید (توری پشه) اغلب برای کاهش وزن و تهویه مناسب در چادر مسافرتی های دو جداره استفاده می شود. با حذف رنگین کمان ، چادر مسافرتی مش می تواند پناهگاه شما را به یک هتل 1 میلیون ستاره تبدیل کند.

قطب های چادر مسافرتی
نحوه انتخاب چادر مسافرتی

بیشتر چادر مسافرتی ها دارای قطب های لوله ای آلومینیومی هستند که به یک سیم الاستیک وصل شده اند. برای بلند کردن چادر مسافرتی ، قطب ها یا از طریق آستین های نایلونی می چرخند یا به گیره های پلاستیکی با دوام می چسبند. در انتهای قطب یک پین است که درون یک حلقه حلقه شده قرار می گیرد.

با طراحی پیچیده تر چادر مسافرتی ، قطب ها را با قلاب و تخته سنگ ها برای تنظیم آسان تر رنگ آمیزی می کنید.

سهام چادر مسافرتی
سهام چادر مسافرتی ها باید همراه چادر مسافرتی باشند و با هدف چادر مسافرتی مطابقت دارند. چادر مسافرتی های سبک وزن دارای وزن سبک تری خواهند بود و چادر مسافرتی های اردوگاهی سنگین سهم سنج سنگین تری خواهند داشت.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی

برای کاهش وزن و اضافه کردن دوام ، می توان از سهام Aftermarket خریداری کرد.

نکته طرفدار: برای چسباندن چادر مسافرتی به دنبال نقاط بومی – سنگها ، ریشه ها ، درختان باشید.

چادر مسافرتی هشتی
همه ما عاشق بزرگ خارج از منزل هستیم ، اما درب چادر مسافرتی جایی است که ما خط را ترسیم می کنیم. هشتی به چادر مسافرتی است همانطور که ایوان پوشیده از خانه شما است – این یک روکش محافظ است که وسایلتان را ببندید و کفشهای گل آلود خود را لگد بزنید. این علاوه بر صرفه جویی در فضا است که هنگام خرید می توانید در نظر بگیرید.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
Super Scout ULII Big Agnes ‘دارای یک هشتی بزرگ است که می تواند دو اردوگاه دیگر را در آن جای دهد. نزولی است که ردپای آن از یک ماشین بزرگتر است.
ذخیره سازی داخل چادر مسافرتی
آخرین کاری که می خواهید در طی یک بی وقفه زیستی نیمه شب انجام دهید این است که چراغهای جلو را بکشید. جیب و روپوش راهی عالی برای نگه داشتن وسایل کوچک و وسایل شخصی سازمان یافته و در دسترس است. بسیاری از خیمه ها با حلقه های داخلی همراه هستند تا خط لباس را برای خشک کردن لباس های مرطوب بچینند.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی
Sierra Designs Divine Light 2 FL یک چادر مسافرتی سه فصلی است که دارای سه درب است: یکی در هر طرف و سوم باز کردن در هشتی.
درها
اگر در زره چادر مسافرتی پوستی وجود دارد ، درب آن است. یکی از زیپ ها صاف و صاف خواهد بود و اتاق کافی برای جابجایی در هنگام مهر و موم کردن عناصر فراهم می کند. در صورت خروج از جلو ، یک درب می تواند خوب کار کند. اما ممکن است یک جفت پیاده روی از داشتن درگاههای جداگانه ورودی به جای خزیدن بر روی یکدیگر برای بیرون کشیدن یک درب جانبی واحد ، قدردانی کنند.

گیلین ها
چادر مسافرتی ها غالباً با گره بند بند بسته می شوند. این Guylines شما هستند و به ترسیم چادر مسافرتی کمک می کنند. بعضی از اشکال چادر مسافرتی مانند چادر مسافرتی های گنبدی برای نگه داشتن آنها احتیاج به سنگفرش ندارند. سایر طرح ها به گیلین نیاز دارند.

در هر صورت ، این ایده خوبی است که قبل از ضربه زدن به مسیر ، چادر مسافرتی را بکشید تا مطمئن شوید چادر مسافرتی شما اردوگاه آماده است.

نکته طرفدار: گولین های بازتابنده در هنگام برخورد با چراغ در شب بسیار آسان هستند و از سقوط تصادفی جلوگیری می کنند. اگر چادر مسافرتی با آنها همراه نباشد ، می توان آنها را برای پس زمینه خریداری کرد.

چادر مسافرتی رنگین کمان
همه ما آن را دیده ایم – چادر مسافرتی گنبدی در محوطه اردوگاه با برآمدگی آبی که از بالای آن خسته شده است. مثل اون مرد نباش کارکرد اصلی چادر مسافرتی محافظت از عناصر است. بسیاری از کرم ها می توانند برای دیدن یک شب شب برگردانند.

نکته طرفدار: اگر انتظار دارید چندین روز را در چادر مسافرتی بگذرید ، رنگ آن را در نظر بگیرید. زردهای آفتابگردان بیشتر از بلوزها خوشبو می شوند.

ارتفاع چادر مسافرتی و شکل دیوار
چادر مسافرتی ها در اطراف نیروهای بدنی تنش و فشرده سازی پارچه و قطب ها ساخته شده اند. مانند اکثر موارد ، فرم چادر مسافرتی به شرح زیر عمل می کند ، بنابراین نیازهای خود را در نظر بگیرید و طرح ها متناسب با آن خواهند بود.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی

چادر مسافرتی های خانوادگی ، با دیوارهای عمودی خود ، به اردوگاهها اجازه می دهند که بایستند و تغییر کنند. در حالی که یک چادر مسافرتی کوله پشتی با مشخصات کم ، به زمین فرو می رود تا باد و باران را خنثی کند.

برخی از طرح های منحصر به فرد ، خریدن املاک و مستغلات بیشتر هوا را بررسی کرده اند ، یا با چرخاندن گوه سنتی وارونه یا استفاده از پیکربندی قطب خم شده برای بلند کردن فضای داخلی.

وزن چادر مسافرتی دنباله دار
برچسب چادر مسافرتی را تغییر دهید و اغلب دو وزن ذکر شده را مشاهده خواهید کرد. وزن بسته بندی شده وزن خارج از قفسه است – کابل ها ، کیت تعمیر ، سهام اضافی و همه. وزن دنباله به حداقل وزنی برای برپایی چادر مسافرتی اشاره دارد: بدنه چادر مسافرتی ، پرواز ، قطب و حداقل ریسک.

پارچه زمینی
این یکی از کالاهای مورد استفاده در بازار است که باید خرید را جدی بگیرید. یک پارچه زمینی به عنوان بافر بین چادر مسافرتی و زیر سنگها و ریشه های زیرین عمل می کند. باعث سایش و پارگی در کف چادر مسافرتی می شود.

نکته طرفدار: آیا نمی خواهید لباس پارچه ای با نام تجاری را از بین ببرید؟ DIY را با یک برگه Dupont Tyvek از فروشگاه سخت افزار محلی خود تهیه کنید.

چگونه می توان از چادر مسافرتی جدید خود مراقبت کرد
بنابراین ، ماشه را کشیدید و چادر مسافرتی را خریداری کردید. تبریک می گویم! در اینجا چند نکته برای اطمینان از عمر طولانی آن آمده است.

بسیاری از چادر مسافرتی ها با درزهای “ضبط شده” همراه خواهند بود. این بدان معنی است که سوراخ های ناشی از دوخت در کارخانه بسته می شوند. اما برخی از چادر مسافرتی ها هنوز هم با درزهای ناپاک از فروشگاه آمده اند. اگر مال شما جدا نشده است ، قبل از استفاده ، درزگیر را در کف و داخل ماسک ماسک بمالید .

گیلین ها را مرتب کنید و چادر مسافرتی را در یک پارک یا حیاط خود تنظیم کنید. دریابید که چگونه آن را برای هوای مناسب و آب و هوای ناخوشایند در نظر بگیرید. هرگونه نقص تولید را بررسی کنید.

در طول سفر ، آن را پایین بیاورید. چادر مسافرتی خالی یک بادبادک جعبه ای است که در آن مبدل است. سعی کنید زباله ها را از چادر مسافرتی دور نگه دارید. پرواز را بعد از هر شب برداشته و بگذارید خشک شود. قبل از شکستن اردوگاه ، چادر مسافرتی را تکان دهید و خشک کنید.

در خانه ، همچنان چادر مسافرتی را خشک کرده و آن را شل کنید (نه محکم محکم).

بعد از یک فصل ، یکبار دیگر آنرا بدهید. هر سوراخ کوچک را با درزگیر درز تعمیر کنید. برای از بین بردن لکه ها از صابون و آب ملایم استفاده کنید. قطب ها و گیلین ها را برای هرگونه خسارت بررسی کنید. چادر مسافرتی را در محلی خشک نگه دارید.

چادر مسافرتی خانه شما دور از خانه است. یک مورد خوب باعث افزایش تجربه در فضای باز شما می شود. و یک شخص عالی تبدیل به یک شریک مسافرتی قابل اعتماد می شود. خرید خوش بگذرد!

آشپزی با گاز در چادر مسافرتی
قاتل غیر قابل کشف: آشپزی (یا گرم کردن) با گاز در چادر مسافرتی ها
بی بو ، بی رنگ ، مسموم: مونوکسید کربن تهدیدی مرگبار برای کمپانی هایی است که با استفاده از گاز داخل چادر مسافرتی ها با گاز طبخ و گرم می کنند. ادامه مطلب …

یادداشت سردبیر: این مقاله در ماه مه 2018 به روز شد. این نخستین بار در ژوئن 2017 منتشر شد.

از ما حمایت کنید GearJunkie در این مقاله می تواند کمیسیون کوچکی از لینک های وابسته کسب کند. بیشتر بدانید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>