سگ کوچک آموزش نکات

[ad_1]

* نکته # 1:

صرفه جویی در خود را به عقب. معرفی جدید تمرینات در یک سطح برجسته. جدول نظافت و یا پیک نیک جدول خواهد او را به سگ بزرگ و سطح کار خود را بسیار ساده تر. (آیا استفاده از جدول اتاق ناهار خوری مگر اینکه شما می خواهید برای پیدا کردن او وجود دارد بعد!)

آموزش نشستن و ایستادن در سطح خود را – با یک جایزه: حواس او را پرت کمتر!

باقی می ماند بسیار آسان است به توضیح در جدول لبه.

دسته سه تایی کار را می توان با قدم زدن در اطراف پارک. سگ بینی می شود در آرنج خود را, مواد غذایی فریب خواهد بود یک هدف آسان است. او خواهد آموخت که به ماندن با شما در L. نوبت شما می تواند به توقف و نشستن و حتی تغییر سرعت و معمولی و سریع و یا آهسته به شما به عنوان حرکت در اطراف جدول است.

هنگامی که به نام آمده می تواند آسان ، کسی که نگه داشتن سگ خود را در یک جدول در حالی که شما در مرکز خود را در انتهای دیگر. هدف یک نقطه نزدیک به دکمه شکم خود را و تماس بگیرید!

هنگامی که سگ خود را آموخته کلمات و سیگنال های دست بر روی میز آن را آسان خواهد بود برای انتقال درس به سطح زمین. معرفی heeling با پشتوانه دور در حالی که سگ به دنبال مواد غذایی فریب در موقعیت هدف (سطح خود بینی و نزدیک به درز خود پای نفس نفس زدن. دوباره, شما خواهد شد به نظر می رسد بیشتر دعوت و سگ های شکاری درایو باعث خواهد شد او را به “تعقیب” شما.

جامد آگهی لمس چوب و هدف قرار دادن میله های راه های دیگر برای هدایت سگ کوچک در حالی که حفظ طبیعی وضعیت بدن. جامد سرب ممکن است یک ستونهاي باريك استوانهاي شكل با یک کلیپ پایان و یا شما می توانید اجرای خود را از طریق یک دسته سه تایی طول لوله پی وی سی. درخواست استاد خود را در مورد استفاده مناسب و آموزش روش آموزش سگ خود را با لمس و یا هدف قرار دادن چوب.

انتخاب مناسب یک دسته سه تایی و یقه. اگر فلز ضربه محکم و ناگهانی بیش از حد بزرگ است, آن را وزن سگ خود را گردن. زنجیره قلاده خواهد رسید او را در طرف سر است. یقه انتخاب بستگی به خلق و خو و حساسیت به لمس سگ است. آگاه باشید که بسیاری از مینیاتور و اسباب بازی پودلس اند ژنتیکی گرایش به سمت نای مشکلات و نباید اجازه داد به جلو و در دسته سه تایی. مشکل با مهار: محافظ طراحی شده بودند برای کشیدن. آنها سگ اجازه می دهد به پرتاب و وزن خود را در مقابل قفسه سینه قطعه ای برای بهینه کشیدن قدرت. آنها همچنین محدود کردن توانایی خود را برای هدایت سگ – آنها مفصل گردنده کردن وسط.

* نکته # 2:

نمی LOOM! هنگامی که خود را سگ کوچک است که بر روی زمین به دنبال در شما تصور کنید آنچه که او می بیند. بسیاری از سگ کوچک اقامت در خارج و دور از کنترل خود را به دو دلیل: (1.) به طوری که آنها می توانید کنترل و (2.) به اقامت در خارج از خود را تحت بلندی هندلر. ایستادن مستقیم نمی شناور بیش از سگ خود را. سگ اکسپرس تسلط با بلندی – خود سگ کوچک ممکن است شما در پیدا کردن بسیار تهدید آمیز هنگام خم شدن بیش از او و یا رسیدن به بیش از شانه های او را.

نشستن چمباتمه زدن و یا زانو زدن و نگه داشتن بدن خود را بالا راست یا -به ویژه مهم در به یاد می آورد متمایل کمی عقب مانده است. شما ظاهر خواهد شد خیلی بیشتر دعوت و دوستانه!

* نکته # 3:

جلوگیری از تقویت “درماندگی آموخته.” به دلیل اندازه و دائمی توله سگ بیان بسیاری از سگ های کوچک هستند coddled و babied. این نیست سالم برای سگ و یا مالک. اجازه دهید آن را در چشم انداز: اگر یک Rottweiler افتاد پایین و جعلی “من نمی توانم یکی دیگر از گام” خواهد صاحب خود را انتخاب کنید او را و او را حمل به خانه ؟ اگر درمان مانند یک سگ بزرگ و حتی کوچک ترین سگ می تواند به رشد اعتماد به نفس و آرامش به جای لرز و whiny. بسیاری از سگ های کوچک هستند bratty و دستکاری و استفاده از “ناتوانی” را برای دریافت شما را به انجام مناقصه خود را. اگر او می تواند خود را راه اندازی بر روی نیمکت او می تواند آن را تا آن مرحله است. اگر شما انتخاب می کنید به او را حمل تا مراحل انتخاب او را قبل از او خودداری کرده است به آن را امتحان کنید خود را.

* نکته # 4:

آیا تقویت “کمی ناپلئون.” سگ کوچک خود را تمام غرایز و درایوهای یک سگ بزرگ. او را به دفاع از قلمرو خود را با انتقام در صورتی مجاز است. چه سگ کوچک فاقد اندازه او باعث می شود تا برای سر و صدا و پهلوانان.

همین حالا انتخاب کنید او را. اگر او فواره کردن و در آغوش گرفتن آنچه از شما پاداش? از بالا و قرار گرفتن در آغوش یا در دامان خود او می تواند نگاه کردن به دشمن خود را از یک موقعیت غالب.

او واقعا “محافظ.” این سگ کوچک که growls زمانی که خانواده یکی دیگر از حیوان خانگی می آید نزدیک و یا همسرتان می خواهد یک آغوش شدن نیست محافظ او ملکی! به شما یک خوک گوش. چیزی به خود را به دور از حیوان خانگی دیگر -و یا حتی بدتر – انسان. این “حسادت” را نشان می دهد عدم احترام برای شما بسته شد. آیا آن را اجازه نمی دهد. قرار داده و او را به سرعت بر روی زمین – امتیاز از دست داد!

[ad_2]