سفارش کتاب از آمازون : بهترین سایت سفارش کتاب از آمازون

به جز این , می بایست در لحاظ داشت که کتاب یک کالای فرهنگی است و در کنار سود دنیوی کتابخوانهای ایران پیپر که زمینه مهمی نیز می باشد , به سفارش کتاب از آمازون آن نیز اعتنا داشت . محدود کردن قابلیت نصب دیگر کتابخوانها بر روی این دستگاه , خویش گونه‌ای خلق ضدفرهنگی به شمار میاید . به این ترتیب در صورتی قرار باشد مزیتهای سیستم دلیل ای‌لینک را نادیده گرفته و از کتابخوان اندرویدی به کارگیری کنیم , حق تقدم با سفارش کتاب از آمازون  خواهد بود که خیر صرفا کتابهای ایران پیپر و ایبوک رالی , آمازون و . . . را در دست قرار میدهد , بلکه حداقل از کیستی سازنده‌اش نیز آگاهی‌های حتمی دردسترس است .

دوم , همانطور که در ابتدا اشاره شد , نام و نشان آفریننده ایران پیپر مشخص و معلوم نیست . خوب تر است فروشندگان روشنگری نمایند که‌این دستگاه , ساخت کدام سرزمین است؟ شوربختانه بعضا کالاها با سفارش کتاب از آمازون , صرفا برجسب اهل ایران دارا‌هستند و در بعضا مورد ها درصورتی که به عبارتی برچسب را برداری , زیرش متن : «Made in China» . اکثری دیگر از کالاهای به اصطلاح اهل ایران نیز در واقع مونتاژ کشور ایران است و خیر ساخت کشورمان . بدین ترتیب اضطراری است معلوم شود ایجاد این دستگاه با کشور‌ایران چقدر رابطه داراست . به غیر از این که درک کردن چنین داده ها اولیه‌ای , حق مشتری است , اهل ایران بودن این متاع میتواند حمایت و تشویق اکثری از ایرانیان را در ادامه داشته باشد و یا این که در نقطه مقابل , ثابت اهل ایران نبودن یا این که چینی بودن این فرآورده میتواند خریدار را به تصمیم‌گیری دقیق‌تر وا دارااست ( اگرچه این گزاره به معنای کیفیت زیر کلیه کالاهای چینی نیست ) .

به‌هرحال هیچ یک از این نقد ها از بها کاری که صورت گرفته و پیشگام شدن ایران پیپر در ارائه کتابخوان و سفارش کتاب از آمازون برای گویش پارسی نمی‌کاهد . این ارزشمندی قادر است با از در میان برداشتن بعضی مشکلات ( همچون آنچه در صدر اشاره شد ) مضاعف شود .
ایران پیپر با اشاره به این که استفاده کننده از روش این سامانه قابلیت و امکان انجام مطالعات پژوهشی و  سفارش کتاب از آمازون, یاداشت گذاری و اشتراک گذاری متنی و چهره‌ای روی صفحه های کتاب را خواهد داشت , خاطر نشان نمود : ذخیره سازی داده ها در راستای سرور در فضای ابری , هایلایت نوشته , کاوش در کتابخانه و انطباق صفحه ها با ورژن های چاپی از جمله ویژگیهای این دکان کتاب الکترونیک است .

رئیس فناوری داده ها پژوهشگاه علم ها و فرهنگ وتمدن اسلامی قم , انگیزه از حضور در نمایشگاه جیتکس را جذب سهیم تجاری در حوزه تولیدمحتوا تیتر کرد و بیان کرد : اکنون قرارداد اعطای نمایندگی با موسسه فرهنگی کوثر ترکیه انعقاد کرده ایم تا نمایندگی این متاع را در بیرون از جمهوری اسلامی ایران بر عهده گیرند و از این شیوه به زودی قابلیت پرداخت ارزی خرید کتاب الکترونیکی برای یوزرها غیرایرانی هم آماده می شود .
محمد پهلوانی قمی رئیس فناوری داده ها پژوهشگاه علم ها و تمدن اسلامی قم در رابطه مغازه کتاب الکترونیک و سفارش کتاب از آمازون به ایران پیپر اعلام کرد : این مال از نگاه محتوایی و محیط کاربری , ۴ لهجه پارسی , انگلیسی , عربی و ترکی استانبولی را پشتیبانی می نماید و به تعریفی , ورژن اهل ایران محصولاتی نظیر گوگل پلی بوک , آمازون و iibook اپل است .

او بابیان این‌که اکنون علاوه بر نسخه ها کتابهای پارسی , بیش تر از یکهزار ورژن کتاب به زبانهای عربی , انگلیسی و ترکی استانبولی درین دکان قرار داده شده‌است , افزود : این متاع از نگاه دارابودن به سفارش کتاب از آمازون , دارنده نقاط تفاوتی با مدلهای شبیه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *