سرمایه گذاری فدرال پیشرفت های مهم در امکانات مدرسه را نادیده می گیرد – و دانش آموزان بهای آن را می پردازند

[ad_1]

جو بایدن در سال اول ریاست جمهوری خود مرتباً بر لزوم سرمایه گذاری در زیرساخت های مدارس تأکید می کرد. از سخنرانی هایی که در آن به کمبود آب آشامیدنی سالم و تهویه هوا تا آلودگی ناشی از اتوبوس های مدرسه اشاره شده است، این موضوع به طور مداوم در سخنان این اداره وجود دارد. انجمن مهندسین عمران آمریکا این نگرانی‌ها را در انتشار خود در اوایل سال جاری در نقشه زیرساخت‌های کشور، با ارزیابی مدارس دولتی با D + بیان کرد.

این نشریه تحولات اخیر در پیشنهادات زیرساختی مدرسه را تشریح می‌کند، زمینه‌های کم سرمایه‌گذاری را برجسته می‌کند، و تحقیقات اخیر را در مورد اینکه چگونه برخی از این کاستی‌ها ممکن است دانش‌آموزان را تحت تأثیر قرار دهد، خلاصه می‌کند.

در 15 نوامبر 2021، رئیس جمهور بایدن قانون سرمایه گذاری زیرساخت و محل کار را با سرمایه گذاری کل 1.2 تریلیون دلار در مدت 10 سال (شامل 550 میلیارد دلار هزینه جدید) امضا کرد. این بسته 284 میلیارد دلار بودجه جدید برای نیازهای حمل و نقل مانند جاده ها، پل ها، حمل و نقل عمومی، راه آهن و وسایل نقلیه الکتریکی را پوشش می دهد. 266 میلیارد دلار باقی‌مانده در سرمایه‌گذاری جدید بر زیرساخت‌های اساسی، از بهبود شبکه برق، سیستم‌های پهنای باند و آب تا پایداری و اصلاح محیط‌زیست متمرکز است.

اما یک مقوله قابل توجه وجود دارد که در پیش نویس قانون زیرساخت جدید وجود ندارد: مدارس.

در نسخه های اولیه طرح زیرساختی بایدن، کاخ سفید سرمایه گذاری 100 میلیارد دلاری را برای “ساخت و نوسازی مدارس” مشخص کرد. در سپتامبر 2021، سرمایه گذاری پیشنهادی به 82 میلیارد دلار کاهش یافت. تا پایان اکتبر، تمام سرمایه گذاری در مدارس مرتبط با زبان از برنامه حذف شده بود. این امر بسیاری از معلمان، خانواده ها و طرفدارانی را که قبلاً به سرمایه گذاری بالقوه امیدوار بودند ناامید کرده است – به ویژه آنهایی که از عواقب شکست و زیرساخت های خطرناک مدرسه رنج می برند.

بررسی عدم سرمایه گذاری در زیرساخت ها

تعمیر و نگهداری از ساختمان های مدارس موجود در بسیاری از جوامع در سراسر کشور ناکافی است. دفتر پاسخگویی دولت (GAO) گزارش می دهد که 53 درصد از مناطق مدارس اعلام کرده اند که نیاز به تعویض چندین سیستم ساختمانی (تهویه مطبوع، برق، لوله کشی، لوله های گاز، حفاظت در برابر آتش و غیره) دارند، در حالی که 16 درصد از مناطق ارزیابی نکرده اند. ساختمان آنها بیش از 10 سال نیاز دارد. بر اساس گزارش مرکز اولویت های بودجه ای و سیاسی، آخرین برآورد جامع وزارت آموزش و پرورش از سال 2014 نشان داد که برای ارتقای امکانات مدارس به سطح “خوب” به 197 میلیارد دلار نیاز است. کاهش هزینه های مدرسه پس از رکود بزرگ نشان می دهد که این رقم ممکن است دست کم گرفته شود. برآوردهای اخیر حاکی از آن است که برای حفظ “حکمرانی خوب” در مدارس کشور ما سالانه 85 میلیارد دلار نیاز است.

21خیابان صندوق مدرسه قرن تخمین می زند که شهرستان ها 81 درصد از هزینه های سرمایه ای خود را با پول محلی تأمین می کنند و ایالت ها 19 درصد باقی مانده را پوشش می دهند. این نگرانی آشکاری را در مورد عدالت ایجاد می کند. مناطق و ایالت‌هایی که تمرکز بیشتری از جوامع کم‌درآمد دارند، ممکن است جذب سرمایه برای سرمایه‌گذاری بلندمدت با مشکل مواجه شوند، که منجر به موجودی امکانات ضعیف و منابع کم برای امکانات جدید می‌شود. کنت شورز، هوجونگ لی و نل ویلیامز منابعی را که باعث نابرابری‌های تامین مالی می‌شوند (عموماً نه فقط زیرساخت‌ها) مطالعه کردند و به این نتیجه رسیدند که شکاف‌های زیادی در هزینه‌های دانشجویی بین ایالت‌ها ایجاد می‌شود، اگرچه نابرابری در ایالت‌ها و مناطق نیز وجود دارد. گزارش قبلی GAO می گوید مناطق با فقر بالا 300 دلار (30٪) کمتر برای هر دانش آموز نسبت به همتایان ثروتمند خود در هزینه های ساخت و ساز سرمایه هزینه می کنند. این امر به طیف وسیعی از چالش‌های پیش روی مناطق پر نیاز، دشواری بیشتری می‌افزاید.

مهم است بدانیم که تقریباً 190 میلیارد دلار در سال‌های 2020 و 2021 از صندوق کمک‌های اضطراری ESSER برای تثبیت هزینه‌های مدارس در مواجهه با همه‌گیری به مناطق و ایالت‌ها ارائه شده است. اما بسیاری از این بودجه‌ها چالش‌های حیاتی ناشی از یک بیماری همه‌گیر، مانند از دست دادن تجهیزات آموزشی و حفاظتی را هدف قرار می‌دهند. اگرچه وزارت آموزش استفاده از بودجه ESSER را برای برخی سرمایه گذاری های زیربنایی (مانند سیستم های HVAC) مجاز می کند، به طور بالقوه میلیاردها دلار نیاز سرمایه مدرسه بدون توجه باقی می ماند.

چرا وضعیت امکانات مدرسه برای دانش آموزان مهم است؟

تحقیقات بیشتر و بیشتر نشان می دهد که سرمایه گذاری ناکافی در زیرساخت های مدرسه تأثیر منفی نه تنها بر سلامت دانش آموزان K-12، بلکه بر نتایج آموزشی آنها نیز دارد. به عنوان مثال، محققان داده‌های یک منطقه تگزاس را تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند دانش‌آموزانی که در مدارس فقیر یا کم‌کارمند شرکت می‌کنند، نرخ حضور کمتر و نرخ ترک تحصیل بالاتری دارند. Claudia Persico در مطالعات متوالی نشان داده است که کیفیت پایین هوا، سیستم های HVAC قدیمی و نزدیکی جغرافیایی به موجودی های انتشار سمی (TRIs) می تواند بر ایمنی دانش آموزان تأثیر منفی بگذارد. این یافته ها تاکید می کند که موقعیت فیزیکی مدارس و متعاقب آن قرار گرفتن دانش آموزان در معرض آلاینده ها نیز بر نتایج آزمون دانش آموزان تأثیر منفی می گذارد و غیبت و غیبت دانش آموزان را افزایش می دهد. در همین حال، تحقیقات دیگر نشان می دهد که بهبود سیستم های فیلتراسیون می تواند خطر ابتلا به بیماری را کاهش دهد و به طور بالقوه پیشرفت دانش آموزان را افزایش دهد.

همه بهبود امکانات مدرسه لزوماً سرمایه گذاری گرانی نیستند. هزاران دانش آموز سوار بر اتوبوس های دیزلی به مدرسه می روند که نه تنها برای محیط زیست مضر است، بلکه آسیب مستقیم به سلامتی و تحصیلی دانش آموزان نیز وارد می کند. این وضعیت را می توان با اصلاح موتور اتوبوس مدرسه با فیلترهای ارزان قیمت برای کاهش آلاینده ها کاهش داد. تحقیقات در مورد تأثیر این سازگاری ها به طور قابل توجهی عملکرد تحصیلی دانش آموزان را بهبود بخشیده است.

همانطور که زیرساخت های ضعیف بر دانش آموزان تأثیر منفی می گذارد، امکانات خوب نیز می تواند یک محیط آموزشی مناسب را ارتقا دهد. محققان تأثیرات زیرساخت های جدید را بر پیشرفت تحصیلی در لس آنجلس مطالعه کردند و به این نتیجه رسیدند که گذراندن چهار سال در یک ساختمان جدید مدرسه با افزایش نتایج در آزمون های ریاضی و انگلیسی مرتبط است. مطالعه ای در میشیگان به رفراندوم های اوراق قرضه پرداخت و اثرات بلندمدت مثبت سرمایه گذاری در زیرساخت های مدرسه را بر سطح مهارت های خواندن دانش آموزان یافت.

محققان دانشکده بهداشت عمومی هاروارد اخیراً این ادبیات را بررسی کردند و نوشتند: «شواهد زیادی برای محققان، قانونگذاران، طراحان، والدین، معلمان، مناطق مدرسه و اعضای جامعه وجود دارد تا استدلال‌های قانع‌کننده و مبتنی بر شواهد را برای ساخت مدرسه ارائه کنند. گفتگوی ملی در مورد آموزش و پرورش».

سرمایه گذاری عمومی آمریکا در زیرساخت های مدارس عقب مانده و به دانش آموزان آسیب می رساند، به ویژه در مناطقی که از لحاظ تاریخی محروم هستند. از آنجایی که مدارس در بسته زیرساختی اخیر نادیده گرفته شده اند و مذاکرات بر سر طرح بایدن Build Back Better متوقف شده است، رهبران محلی و ایالتی – همراه با سایر ذینفعان – ممکن است نیاز به رفع این نیازها داشته باشند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü