ریش تراش صفر زن سال 2020


ارسال شده در 2010 نوامبر 11 در بهداشت و اصلی ، بهداشت و تناسب اندام ، راهنمای و بررسی ، پول نکات و ترفندها :: 0 نظر

ویراستاران Techlicious به طور مستقل محصولات را مرور می کنند. برای کمک به پشتیبانی از مأموریت خود ، ممکن است از پیوندهای موجود در این صفحه کمیسیون های وابسته کسب کنیم.
ریش تراش صفر زن 2010

هرگز فراموش نکنید که آخرین ماشین ریش تراش ​​های “فناوری پیشرفته” از ژیلت و شیک تنها 10 دلار در داروخانه ی گوشه قیمت دارند. امروزه با هزینه بالای ماشین ریش تراش های جایگزینی – معمولاً به اندازه 30 دلار برای یک بسته هشت پره ، عادت به اصلاح روزانه یک مرد می تواند به سرعت گران شود.

بنابراین ، در حالی که ریش تراش های برقی رده بالای مردانه قیمتی بالغ بر 200 دلار یا 300 دلار به نظر می رسد یک جایگزین عجیب و غریب هستند ، اما در واقع می توانند انتخاب اقتصادی تری برای آقایان باشند. و این حتی با تراشهای ارزان تر که قیمت آنها کمتر از 100 دلار است حتی به احتمال زیاد نیز ممکن است.

اما ، مجموعه ای از ریش تراش های مردانه روی قفسه های فروشگاه می توانند برای خریدار خرید و فروش آن بسیار زیاد باشند. در اینجا چیزی است که شما باید در نظر بگیرید تا ریش تراش مناسب و بودجه شما را پیدا کند.

پول بیشتر برابر با تحریک کمتر …
ریش تراش برقی Philips Norelco 6940
فیلیپس نورلکو 6940

ریش تراش برقی Philips Norelco SensoTouch
Philips Norelco SensoTouch

ریش تراش برقی سری Braun Series 7
سریال براون 7

ریش تراش برقی سری Braun Series 3
سری Braun 3

Panasonic Mult-Flex ES-LA63
Panasonic Multi-Flex ES-LA63

هرچقدر کمتر ماشین ریش تراش بر روی صورت کشیده شود ، خطر تحریک پوست کمتر است. و با هر بار پرش ، نردبان قیمت ریش تراش می آید فن آوری بهتری برای افزایش راندمان هر سکته مغزی و کاهش تعداد سکته های مورد نیاز برای اصلاح و تحریک نزدیک و کمتر تحریک کننده.

به عنوان مثال ، مدل های مارک های پیشرو ریش تراش مردانه ، Philips Norelco ، Braun و Panasonic را در نظر بگیرید.

طرح سر تراشکاری دایره ای که توسط فیلیپس نورلکو استفاده شده است از شکاف های عمودی در فویل گرد استفاده می کند که ماشین ریش تراش ه ها موهای بلند را می گیرند. ارزانترین مدلهای ریش تراش مانند فیلیپس نورلکو 6940 (37 دلار) فقط یک مسیر از این شکاف ها را که در اطراف فویل قرار گرفته اند ، از بین می برد. اما سر تراشیدن در یک مدل پله ای مانند Philips Norelco 7340 (60 دلار) شکاف ها را با سوراخ ها مکمل می کند ، که علاوه بر این ضربات مغناطیسی را نیز ضبط می کند ، بنابراین باعث افزایش اثربخشی هر سکته مغزی فراتر از آنچه که اسلات ها به تنهایی می توانند انجام دهند.

با قدم زدن مجدد خط مدل ، ماشین ریش تراش هایی مانند Philips Norelco 8240 (100 دلار) دارای سرهای تراشیده شده با سه قطعه شکاف و سوراخ در تنظیمات مختلف ، برای افزایش سطح سطح صورت پوشیده از ماشین ریش تراش ه ها ، فرصتی حتی بهتر برای گرفتن هستند. هر مو در یک سکته مغزی. در همین حال ، بهترین ماشین ریش تراش های فیلیپس نورلکو ، مدل های تازه منتشر شده SensoTouch ($ 99 – 349 دلار) ، سوراخ های گسترده تر و کانال و کانال یا شکاف عمیق را در پایین ترین سه حلقه خود دارند تا به قطع موهای طولانی تر کمک کنند.

راهنمای خرید ریش تراش برقی مردانه

براون که از سرهای اصلاح افقی استفاده می کند ، پیشرفت های مشابهی در فن آوری در خط تولید خود دارد. سطح ورودی Braun سری 1 (60 دلار) دارای یک فویل منفرد است ، در حالی که Braun Series 3 ($ 64- $ 119) دارای سه عنصر برش مستقل است ، و سری Braun Series 5 ($ 229 – $ 169) یک “قدرت شانه” را بین دو نفر به طور مستقل اضافه می کند. سرهای شناور برای بالا بردن و بریدن موها برای سکته مغزی کارآمدتر. سری برتر Braun سری 7 (249 – 289 دلار)سرهای شناور و Power Comb را با فناوری “Pulsonic” ترکیب می کند که سر تراشیدن را در بیش از 10،000 میکرو لرزش در دقیقه نوسان می کند ، تا در افزایش موها از پوست و افزایش راندمان هر سکته مغزی کمک کند. اخیراً بروزرسانی شده ، هم اکنون سه حالت شخصی سازی را ارائه می دهد که سرعت موتور ماشین ریش تراش را برای تغییر نیروی برش ماشین ریش تراش ه ها تنظیم می کند: “حساس” ، کمترین سرعت ، که ارائه دهنده اصلاح ملایمی برای پوست حساس است. “معمولی؛” و “قدرتمند” ، که موتور را سریعتر اجرا می کند و موها را با کارایی بیشتری قطع می کند. همچنین یک طراحی جدید “OptiFoil” وجود دارد که دارای سوراخ هایی با اندازه متفاوت در فویل تراشیدن (اندازه در اندازه 25 درصد از بالا به پایین) برای گرفتن بهتر مو و قطع آن با زوایای مختلف عمیق تر است.

روبروهای چهره به چهره با سری Braun Series 7 ، ماشین ریش تراش های مرطوب و خشک Panasonic Multiflex Flex (299 – 399 $) دارای دو موتور در سر هستند تا در بدنه – یکی حرکت پره های بالا و پایین برای بدست آوردن آنها. نزدیک به پوست ، و دیگری برای حرکت دادن ماشین ریش تراش ه های جانبی به منظور برش مو. علاوه بر این ، ریش تراش های Multi-Flex دارای چهار ماشین ریش تراش ه هستند و برای جبران لرزش موتور ، موازی در جهت های مخالف ارتعاش می کنند و باعث می شود ریش تراش راحت تر شود. موتور لرزش جانبی در Multi-Flex همچنین با سریعترین سرعت هر موتور ریش تراش برقی ، 14000 چرخه در ثانیه کار می کند.

ما هنوز با فیلیپس نورلکو SensoTouch جدید تراشیده نشده ایم ، که جایگزین ریش تراش سابق Arcitec برتر این برند است. اما ما هم با Braun Series 3 و هم سری 7 که اخیراً به روز شده ایم ، تراشیده ایم و می توانیم تفاوت چشمگیری در راندمان اصلاح نشان دهیم. در تجربه ما ، سری 3 برای پاکسازی رشد دو روزه نیاز به سکته مغزی های قابل توجهی دارد ، و فن آوری پالسونیک سری 7 در واقع نسبت به پوست احساس خوبی دارد.

ما نیز با Panasonic Multi-Flex اصلاح کردیم تا رشد دو روزه خود را پاک کنیم. به قول صحیح ، این عمل بدون داشتن لرزش در هنگام دستی ، احساس لرزش در دست می کند و به همان اندازه سری Braun از روی چهره نیز احساس خوبی دارد اما در حالی که به نظر می رسید Multi-Flex تراشیده می شود و همچنین سری 7 ما در قدرتمند سعی می کردیم ما فکر نمی کردیم که این بهتر از Braun باشد.

البته ممکن است بسته به ماهیت موهای صورت ، تجربه خودتان متفاوت باشد. (هرچه فرد پیری می کند ، موهای صورت ضخیم تر می شوند و بنابراین بریدن آن سخت تر می شود.)

… و قیمت بالاتر زنگ ها و سوت های دیگر را نیز خریداری می کند
علاوه بر بهبود بهره وری ، تراشهای گران تر نیز تفاوت های دیگری را ارائه می دهند که ممکن است شما آنها را مهم بدانید.

به عنوان مثال ، ریش تراش های ارزان قیمت از Philips Norelco مدل های “سیم دار” هستند که هنگام استفاده باید به سوکت برق دیواری وصل شوند ، اما تراش های با قیمت بالاتر از باتری های قابل شارژ تغذیه می شوند. علاوه بر این ، با بالا رفتن از نردبان قیمت با این مدل های بی سیم ، عمر باتری طولانی تر بین تراش ها افزایش می یابد – به عنوان مثال ، از 35 دقیقه زمان اصلاح تا 50 دقیقه و در نهایت به 65 دقیقه در پایان.

مدلهای فاقد ارزان قیمت فیلیپس نورلکو همچنین یک اصلاح کننده سوزش خزنده پاپ آپ ارائه نمی دهند ، که در مدل های میان رده و بالاتر قیمت دارد.

علاوه بر این ، تراشیدن سر در مدلهای بالاتر به طور معمول محور و انعطاف پذیر از جهات بیشتری هستند تا بهتر بتوانند خطوط صورت و گردن را بغل کنند. به عنوان مثال ، Philips Norelco SensoTouch 3D ، سه سر اصلاح دارد که هم به بیرون خم می شوند و هم به سمت داخل کج می شوند.

برخی مدل های بهتر مانند سری Braun سری 3 ، 5 و 7 با دستگاه هایی ارائه می شوند که از آنها برای تمیز کردن و استریل کردن ، روغن کاری و خشک کردن ماشین ریش تراش ​​های ریش تراش و همچنین شارژ مجدد باتری بعد از هر بار استفاده از راه حل های ویژه استفاده می کنند. اما جایگزینی راه حل می تواند گران باشد ، به قدری که در هنگام بررسی این گزینه موثر باشد. (فیلیپس نورلکو نیز چنین دستگاهی را به عنوان گزینه ای برای تعدادی از مدل های خود ارائه می دهد.)

اما از دوره تنظیم مراقب باشید
یک نکته را باید در نظر داشته باشید: استفاده از یک ریش تراش برقی برای پوست شما برای تنظیم دستگاه جدید می تواند دو یا سه هفته طول بکشد و صرف نظر از اینکه هزینه ماشین ریش تراش خود را پرداخت می کنید ، ممکن است در این مدت برخی از تحریکات ایجاد شود. بنابراین نکاتی را در مورد نحوه جابجایی از ماشین ریش تراش به ریش تراش برقی بخوانید تا تحریک آن به حداقل برسد.

با توجه به این نکته ، فیلیپس نورلکو سرهای تراشیدن را بر روی مدلهای جدید SensoTouch خود با لبه های گرد طراحی کرده است که طبق گفته این شرکت ، اجازه می دهد تا از آن با کرم تراشیدن استفاده شود – تاکتیکی که ممکن است به حداقل رساندن یا جلوگیری از این تحریک اولیه کمک کند.

و از آنجا که بسیاری از تراشندگان بی سیم نیز قابل شستشو هستند ، از جمله قیمت پایین سری Braun Braun 1 ، همچنین ممکن است استفاده از یکی از این دستگاه ها در دوش با صابون مفید باشد – یک استراتژی که قطعاً با یک ریش تراش سیم باید از آن جلوگیری کرد. !