رهبری نهایی طرح نجات خزانه داری ایالات متحده به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است که رهبران محلی در آینده ای فراگیر سرمایه گذاری کنند.

[ad_1]

ده ماه پس از تصویب طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری ایالات متحده (ARP)، مقامات محلی در ایالات متحده همچنان فرصت های قابل توجهی برای استقرار 350 میلیارد دلار از این قانون در بودجه های انعطاف پذیر ایالتی و محلی برای بازیابی ویروس کرونا دارند. (SLFRF) برای رسیدگی به موارد بحرانی اولویت های. و هفته گذشته، این رهبران راهنمایی نهایی را در مورد نحوه استفاده از این سرمایه گذاری عظیم برای ساختن آینده ای فراگیر برای جوامع خود دریافت کردند.

در اوایل ماه مه 2021، وزارت خزانه داری ایالات متحده یک قانون نهایی موقت را صادر کرد که در آن موارد استفاده مجاز از SLFRF و دعوت نامه هایی برای بازخورد از مقامات محلی و سایر کارشناسان تعریف شده بود. این دستورالعمل به مقامات ایالتی و محلی در مورد چهار کاربرد قانونی ارائه کرد: در پاسخ به سلامت عمومی و اثرات اقتصادی COVID-19. ارائه پرداخت حق بیمه؛ سرمایه گذاری در زیرساخت های تامین آب، فاضلاب و پهنای باند؛ و جایگزینی درآمد از دست رفته در بخش دولتی.

متعاقباً، شهرها، شهرستان‌ها و ایالت‌ها گزارش‌های اولیه‌ای را منتشر کرده‌اند که جزئیات نحوه استفاده از دلارهای SLFRF را شرح می‌دهد. با این حال، همانطور که در پاییز گذشته اشاره کردیم، فقدان یک قانون نهایی از سوی وزارت دارایی در مورد تطبیق این برنامه ممکن است برخی از شهرها را از اتخاذ تصمیمات قاطع در مورد نحوه استفاده از بودجه تخصیص یافته خود منصرف کرده باشد، زیرا آنها انتظار شفاف سازی یا تضمین در مورد واجد شرایط بودن را داشتند. فعالیت ها.

بنابراین، این خبر در 6 ژانویه، زمانی که وزارت دارایی آخرین قانون SLFRF را صادر کرد، که به طور رسمی در 1 آوریل 2022 لازم الاجرا خواهد شد، مورد استقبال قرار گرفت. مالی) و گسترش ضروری فعالیت های واجد شرایط به دیگران. بسیار مهم است که اگر یک فعالیت تحت قانون موقت واجد شرایط بود، تقریباً به طور قطع تحت قانون نهایی واجد شرایط باقی می ماند.

به ویژه، قانون اخیر دستورالعمل های مهم جدیدی را برای استفاده از بودجه برای حمایت از عملیات بخش عمومی به مقامات محلی ارائه می دهد. این شامل تعیین حداقل 10 میلیون دلار برای طبقه بندی وجوه به عنوان درآمد جایگزین – مناسب برای حوزه های قضایی کوچک – و اجازه به گیرندگان برای استخدام یا استخدام مجدد کارمندان دولتی بالاتر از سطح پایه قبل از همه گیری است. (لیگ ملی شهرها [NLC] 10 نتیجه مهم از قانون جدید برای رهبران شهر و انجمن ملی مناطق را برجسته کرد [NACo] یک تفکیک دقیق از آنچه در قانون جدید و قابل توجه است ارائه دهید.)

میز 1

همانطور که در سال گذشته دیدیم، بسیاری از شهرها و شهرستان‌های بزرگ‌تر مشتاق استفاده از دلارهای SLFRF هستند نه تنها برای ارائه کمک‌های بسیار مورد نیاز به خانواده‌ها و جوامعی که هنوز تحت تأثیر COVID-19 هستند، بلکه همچنین برای سرمایه‌گذاری بر روی مردم و مکان‌هایی برای رسیدگی به آنها. چالش های موجود که اثرات منفی همه گیری را تشدید می کند. ما این اولویت ها را در یک طرح جدید ردیابی نجات محلی که در اواخر ژانویه با مشارکت NLC و NACo راه اندازی شد، بررسی خواهیم کرد. در حال حاضر، قانون دوم راهنمایی مفیدی را ارائه می دهد و رهبران محلی را تشویق می کند تا در حال و آینده خانواده ها و جوامع کم درآمد سرمایه گذاری کنند.

مقامات ایالتی و محلی می توانند طیف وسیعی از کمک های اقتصادی را به افراد و مکان های آسیب دیده ارائه دهند

قانون نهایی وزارت دارایی توضیحات بیشتری را در مورد دریافت کنندگان واجد شرایط کمک های اقتصادی SLFRF ارائه می دهد. به طور کلی، ایالت‌ها و شهرک‌ها فقط می‌توانند به افراد و خانواده‌هایی کمک کنند که از نظر اقتصادی در نتیجه همه‌گیری آسیب دیده‌اند. همانطور که در قانون موقت ذکر شد، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد افراد و مکان‌های کم‌درآمد با تأثیرات اقتصادی منفی ناشی از همه‌گیری مواجه هستند، و همچنین به این دلیل که در مشاغل آسیب‌پذیرتر در برابر اقدامات بهداشت عمومی (مانند مهمان‌نوازی و خرده‌فروشی) کار کرده‌اند. چالش‌هایی وجود داشته است که اثرات همه‌گیری را تشدید کرده است (مانند مسکن خطرناک، عدم دسترسی مطمئن به اینترنت یا مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت بالا).

در حالی که ایالت‌ها و جوامع معمولاً باید مستند کنند که دریافت‌کنندگان کمک‌های اقتصادی SLFRF تحت تأثیر این همه‌گیری قرار گرفته‌اند، آخرین قانون وزارت خزانه‌داری تصریح می‌کند که آنها ممکن است این اثرات را برای افراد کم‌درآمد و متوسط ​​(آنهایی که در خانواده‌های کم درآمد هستند) پیشنهاد کنند. 300٪ خط فقر فدرال، یا تقریباً 66000 دلار برای یک خانواده سه نفره، و همچنین کسانی که واجد شرایط دریافت مزایای خاص فدرال مانند Medicaid، برنامه بیمه سلامت کودک (CHIP)، یا یارانه های مراقبت از کودک هستند. برای این افراد و خانواده ها، قانون اخیر تعدادی از مزایایی را فهرست می کند که ایالت ها و محلات می توانند از دلارهای SLFRF برای ارائه آنها استفاده کنند، مانند غذا، مسکن، بیمه درمانی، آموزش شغلی، خدمات مالی، مراقبت از کودکان، یارانه های باند پهن و کمک های مالی. در اصل، هر برنامه ایالتی یا محلی که کمک اقتصادی مستقیم به افراد کم درآمد ارائه می کند، واجد شرایط استفاده از SLFRF است.

قانون موقت دسته دیگری از افراد و جوامعی را شناسایی می‌کند که به دلیل فشارهای اقتصادی بزرگ متحمل تأثیرات منفی «نامتناسبی» از همه‌گیری شده‌اند. قانون اخیر تصریح می‌کند که برای کمک به این افراد و مکان‌ها، ایالت‌ها و مناطق می‌توانند از SLFRF سرمایه‌گذاری‌های واجد شرایطی را هم در خدمات محلی و هم در محیط فیزیکی، از جمله کلینیک‌های پزشکی و متخصصان بهداشت جامعه انجام دهند. حذف رنگ سرب و سایر احیاءهای زیست محیطی؛ بهبود زمین و املاک خالی؛ و امکانات و خدمات مدرسه. این خانواده ها و جوامع باید درآمد (یا درآمد متوسط، در مورد محله ها) کمتر از 185 درصد خط فقر فدرال یا تقریباً 40000 دلار داشته باشند. قانون اخیر از فرض ساده‌سازی قانون موقت حمایت می‌کند که همه خانوارهای ساکن در کشورهای واجد شرایط (QCT) به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند.

بنابراین، بسیاری از انواع سرمایه‌گذاری‌هایی که تحت عنوان «توسعه اقتصادی جامعه» انجام می‌شوند، استفاده واجد شرایط از SLFRF را تشکیل می‌دهند، اگرچه دریافت‌کنندگان باید اسناد اضافی را در مورد مخارج سرمایه‌ای قابل توجه به وزارت دارایی ارائه کنند. به این ترتیب، قانون نهایی به کارمندان محلی که می خواهند در احیای اقتصادی درازمدت محله های کم درآمد سرمایه گذاری کنند، چراغ سبز نشان می دهد.

ایالت ها و شهرها آزادی بیشتری برای سرمایه گذاری در بازسازی مشاغل کوچک دارند، به ویژه در محله های کم درآمد

بسیاری از دریافت کنندگان SLFRF قبلاً بخشی از منابع خود را به حمایت از مشاغل کوچک اختصاص داده اند که درآمدهای قابل توجهی را در طول همه گیری از دست داده اند. دیترویت و لوئیزویل، کنتاکی، در میان بسیاری از شهرهای دیگر، کمک های قابل توجهی از SLFRF برای بازسازی مشاغل کوچک ارائه کرده اند.

با توجه به کمک به مشاغل کوچک، آخرین قانون SLFRF وزارت دارایی، عنوانی مشابه آن را برای افراد، خانواده ها و جوامع روشن می کند. کسب‌وکارهای کوچک و سازمان‌های غیرانتفاعی «متأثیر» شامل آن‌هایی هستند که کاهش درآمد، افزایش هزینه‌ها یا سایر چالش‌های هزینه (اجاره، حقوق، و غیره) را به دلیل همه‌گیری تجربه کرده‌اند. ایالت ها و مناطق می توانند کمک های مالی، وام ها و کمک های فنی را از طریق SLFRF به مشاغل کوچکی که می توانند چنین تأثیراتی را نشان دهند، ارائه دهند.

برنامه‌های ایالتی و محلی که دلارهای SLFRF را توزیع می‌کنند ممکن است بیشتر نشان دهند که کسب‌وکارهای کوچک و سازمان‌های غیرانتفاعی «به طور نامتناسبی» تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته‌اند، اگر در QCT باشند. مانند کمک های اقتصادی برای افراد و مکان های آسیب دیده نامتناسب، ایالت ها و مناطق می توانند در بازسازی فیزیکی این شرکت ها و سازمان های غیرانتفاعی و کریدورهایی که در آن متمرکز هستند سرمایه گذاری کنند.

برای کسب‌وکارهای خرد (شرکت‌هایی با پنج کارمند یا کمتر که در طول همه‌گیری رشد چشمگیری داشتند)، کارمندان می‌توانند برای جبران هزینه‌هایی مانند حمل و نقل و مراقبت از کودکان، یارانه‌هایی ارائه کنند. و با شناخت موانع موجود بر سر راه شکل‌گیری و موفقیت کسب‌وکار در این محله‌ها، می‌توانند از هزینه‌های راه‌اندازی و گسترش کسب‌وکار کوچک نیز حمایت کنند. به این ترتیب، دلارهای SLFRF می‌توانند برای حمایت از کارآفرینان در جوامع کم‌درآمد با ایجاد برنامه‌های ARP اضافی مانند طرح اعتباری کسب‌وکارهای کوچک دولتی، به آنها کمک کند.

وقت آن است که رهبران ایالتی و محلی وارد عمل شوند

عدم قطعیت در مورد اینکه قوانین نهایی در مورد چند موضوع کلیدی کجا خواهد رفت – و زمان پایان همه گیری COVID-19 – به طور قابل درک باعث شده است که بسیاری از شهرها و شهرستان ها پذیرش دلارهای ARP را به تعویق بیاندازند. در واقع، این عدم قطعیت با توجه به توزیع COVID-19 باقی می ماند.

با این وجود، ورود قانون نهایی وزارت خزانه داری به این معنی است که اکنون زمان آن فرا رسیده است که شهرها، شهرستان ها و ایالت ها به برنامه های امدادی و بازیابی جامع با حمایت دلارهای SLFRF متعهد شوند. تیک تاک ساعت: این قانون دستورالعمل قانونی را تأیید می کند که دریافت کنندگان باید وجوه را تا پایان سال 2024 متعهد کنند و تا پایان سال 2026 به طور کامل آنها را خرج کنند. ابزارهای مالی که در آینده گسترش خواهند یافت (اگرچه ممکن است از وجوه SLFRF برای پوشش هزینه یارانه وام های بلندمدت از وسایل نقلیه گردان استفاده کنند).

همانطور که Brookings Metro در مقاله اخیر خود ادعا می کند، امکان ARP اکنون به مقامات محلی ضربه می زند. حوزه های قضایی استراتژیک از این فرصت برای انتخاب تعداد محدودی از حوزه ها برای تأثیر پایدار و دگرگون کننده استفاده خواهند کرد – با استفاده از پیوندها و ایجاد ظرفیت در داخل و خارج از دولت برای ارتقای شرایط برای بازیابی گسترده و عادلانه. لحظه به چیزی کمتر نیاز ندارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis Siteleri