رفتن به مراقبت فوری

[ad_1]

هنگامی که آن نیست بنابراین تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری پزشکی آمده است, شما ممکن است وسوسه به صبر کنید تا خود مطب باز است و یا فقط رفتن به اتاق اورژانس. این است که همیشه بهترین گزینه است. رفتن به استروژن می تواند در نهایت بسیار پر هزینه است اگر شما بیمه ندارد و شما می توانید تا پایان انتظار برای ساعت برای چیزی ساده است. جایگزین شما ممکن است یک منطقه مراقبت فوری درمانگاه.

درمانگاه های مراقبت های فوری در حال گزینه مناسب برای کسانی که با بیماری است که تهدید کننده زندگی خود را. آیا شما یا یکی از فرزندان خود را سرد یک عفونت و واکنش آلرژیک یا استخوان شکسته سریع درمانگاه باید اول خود را متوقف کند. آنها را در تست های آزمایشگاهی و یا اشعه x اگر لازم است و شما به احتمال زیاد خواهد شد در سرعت نسبتا و احتمالا با ترک بیشتر در کیف پول خود را از اگر شما رفت و به یک ER.

درمانگاه های مراقبت های فوری و همچنین کمک در مناطقی که شما انتظار می رود. آنها گاهی اوقات انجام سفر واکسن. این مفید است برای کسانی که با برنامه پر مشغله که آیا زمان برای گرفتن وقت دکتر در طول روز اما قادر به آن را به یک کلینیک در شب. آنها همچنین ممکن است ارائه physicals برای کودکان مدرسه و یا برای کسانی که شغل های که نیاز به آنها. قادر به رفتن در شب برای این خواهد بود مفید برای برنامه.

چیزی برای نگه داشتن در ذهن که شما در نظر بگیرید رفتن به اورژانس درمانگاه است که آنها احتمالا تمام شب باز. اگر شما یک درمانگاه در منطقه شما, شما باید مطمئن شوید که بدانید این ساعت به طوری که شما نمی اتلاف وقت در رفتن وجود دارد هنگامی که آن را بسته است و نه از راست به استروژن یا فقط در حال انتظار تا زمانی که پزشک در دسترس است. یکی دیگر از دلایل چرا شما ممکن است نیاز به رفتن به استروژن یا صبر کنید برای خود دکتر است اگر فرزند شما کمتر از سن حد درمانگاه. این یک ایده خوب برای تماس های آینده اگر شما تحقیق یک درمانگاه را به مطمئن شوید که آنها را درمان کودک خود را.

به نظر شما علائم شما و یا یک دوست را, شما باید چک کردن وب سایت مراقبت های فوری. از آن خواهد شد به احتمال زیاد به نمونه هایی از غیر تهدید کننده زندگی مشکلات. برخی از چیزهایی که آنها لیست ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی که تهدید کننده زندگی است اما اگر آنها قبول این موارد پس از آن شما باید با استفاده از این. اگر شما نمی توانید این اطلاعات سپس شما ممکن است بخواهید به آنها تماس بگیرید قبل از اینکه شما تصمیم خود را. یک کلینیک باید یک دکتر و یا تقریبا معادل پزشک در کارکنان در تمام اوقات برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد.

این البته مهم است به درک که اگر کسی نمی تواند نفس است نه آگاهانه و یا به نظر می رسد که ضربه ای که این یک اورژانس است و کسی باید با 911 تماس بگیرید. آن است که همیشه بهتر است به امن و احساس بیش از حد محافظ از رفتن به یک مسیر متفاوت و آرزو شما تا به حال.

[ad_2]