رای نیابتی برای جمهوری خواهان اهمیت جدیدی پیدا می کند

[ad_1]

با شروع سومین سال شیوع کووید-19، مؤسسات بی‌شماری با سؤالاتی در مورد بازگشت گسترده‌تر به فعالیت‌های «عادی» – از جمله کاپیتول هیل – مواجه هستند. در مجلس نمایندگان، رای نیابتی به عنوان اقدامی موقت برای مجلس برای محدود کردن اختلاط بین فردی بین اعضا، به ویژه آنهایی که در معرض خطر سلامتی بیشتری هستند، عمل می کند. علی‌رغم رد اولیه آن توسط حزب جمهوری‌خواه مجلس، داده‌های جدید رای‌گیری نیابتی نشان می‌دهد که تقریباً 80 درصد از تمام اعضای مجلس تا اواسط دسامبر 2021 از این گزینه استفاده کرده‌اند، که نشان می‌دهد این قانون اکنون توسط هر دو حزب به عنوان اصلاح روش‌های رای‌گیری سنتی مورد استقبال قرار گرفته است. و سوالاتی را در مورد پتانسیل آن در آینده ایجاد می کند.

پس از H. Res. 965 در ماه مه 2020 به تصویب رسید، اعضای اتاق جمهوری خواه بلافاصله با رد قابل توجه پاسخ دادند. کوین مک کارتی، رهبر اقلیت (رئیس کالیفرنیا) و 160 جمهوری خواه دیگر علیه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و یک مقام مجلس نمایندگان شکایت کرده اند. در استدلال های اولیه خود در مک کارتی و همکاران. پلوسی و همکاران (2020)، چارلز کوپر، مدافع جمهوری خواه، استدلال می کند که رای گیری از راه دور کاملاً خلاف قانون اساسی است. پدران بنیانگذار در نظر داشتند که اعضا “در واقع در دفاتر مربوطه در هنگام رای دادن” باشند. او استدلال می کند که روند قانونگذاری نیاز به بحث و گفتگو دارد که در قالبی از راه دور مبهم است. به گفته کوپر، تمام آرای صادر شده توسط یک نماینده باید “بی اعتبار” تلقی می شد. دادگاه منطقه و همچنین دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا با استناد به عدم صلاحیت دادگاه در مورد قوانین داخلی، شکایت را رد کردند. این پرونده به دیوان عالی شکایت شد و اکنون تنها دو شاکی در کنگره دارند (مک کارتی و چیپ روی (R-TX)).

با این حال، از آنجایی که طرح دعوی اولیه تشکیل شد، تقریباً 70٪ از شاکیان اصلی جمهوری خواه هنوز در 117 خدمت می کنند.شما کنگره تا 10 دسامبر 2021 (به عنوان نامزد یا نامزد) حداقل یک بار شرکت کرده است. مک کارتی با درک این موضوع که حزبش می‌خواهد از گزینه نیابتی استفاده کند، پیشنهاد کرد که اعضا اگر قصد دارند به‌وسیله نیابت رای دهند، از پرونده کناره‌گیری کنند. علاوه بر این، اعضای جمهوری خواه خاطرنشان کردند که دموکرات ها، با تأکید بر رأی گیری از طریق نیابت برای اعضای خود، آرای کمتری را نسبت به اعضای غایب از دست دادند و بنابراین می توانند با دقت بیشتری تعداد آرای نهایی را برای هر لایحه پیش بینی کنند.

کدام جمهوری خواهان نیابتی را تعیین می کنند؟

از مجموع اعضای جمهوری خواه مجلس نمایندگان، 144 نفر از 213 نماینده خود را برای رای دادن حداقل یک بار از 117 نماینده معرفی کردند.شما کنگره تا 10 دسامبر 2021، برخلاف تنها هفت عضو GOP در 116شما کنگره. جمهوری خواهان به طور متوسط ​​29 بار به طور نیابتی رای دادند، در حالی که میانگین دموکرات ها در مجلس نمایندگان 54 بار بود. این اعضا در 117 از رای نیابتی استفاده می کنندشما کنگره از طیف گسترده ای از ایالت ها تشکیل شده است و تعدادی از ترجیحات ایدئولوژیک در کنفرانس جمهوری خواهان را نشان می دهد.

مانند دموکرات‌ها، اعضای جمهوری‌خواه این کنگره منحصراً نمایندگانی را از حزب خود انتخاب کرده‌اند که منعکس‌کننده ماهیت بسیار قطبی‌شده قانون‌گذاری مدرن ما است. میانگین فاصله ایدئولوژیک بین یک عضو جمهوری خواه و نماینده آنها کمتر از میانگین فاصله بین یک دموکرات و نماینده آنها است، که احتمالاً نشان دهنده تمایل بیشتر جمهوری خواهان برای همکاری با همکاران همفکر خود است. و مانند دموکرات‌ها، حدود 50 درصد از اعضای جمهوری‌خواه نمایندگانی را انتخاب کرده‌اند که جوان‌تر از آنها هستند، روندی که با این تصور مطابقت دارد که اکثر اعضایی که از نمایندگان نیابتی رای می‌دهند، اعضای مسن‌تری هستند که افراد جوان‌تر و جوان‌تر را انتخاب می‌کنند. همکاران سالمی برای حضور فیزیکی.

ردیابی نمایندگان جمهوری خواه در طول زمان

در دوره 117شما کنگره، ما شاهد افزایش تعداد اعضایی هستیم که حداقل یک بار از رای گیری نیابتی استفاده کرده اند. این در شکل 1 در زیر نشان داده شده است. با این حال، قابل توجه است که اکثر اعضا فقط به صورت دوره ای از این گزینه استفاده کرده اند. همانطور که در شکل 2 می بینیم، تا اواسط دسامبر، قانونگذار جمهوری خواه معمولی وکالتنامه باز برای روزهای نسبتاً کمی رای گیری – به طور متوسط ​​ده و به طور متوسط ​​13 – داشت که نشان می دهد اعضا معمولاً از وکالتنامه استفاده نمی کنند. جلو نیا. از واشنگتن برای مدت طولانی. در مقام مقایسه، یک دموکرات معمولی به طور متوسط ​​13 و به طور متوسط ​​19 روز وکالتنامه باز داشت.

نمایندگان تام الاختیار جمهوریخواه 117 کنگره
روی تصویر کلیک کنید تا نسخه اصلی در یک تب جدید باز شود.

نکته مهم این است که برخی صداها تعداد بسیار زیادی رای دهندگان نیابتی را دیده اند. برای مثال، رای نوامبر در مورد Legislation Build Back Better، استفاده زیادی از رای گیری نیابتی را نشان داد، اگرچه یکی از مهم ترین رای های سال بود. لازم به ذکر است که 56 درصد از 98 عضوی که در این رای گیری از نیابت استفاده کردند، جمهوری خواه بودند.

آینده رای نیابتی

در ابتدا، رای گیری توسط نمایندگان به عنوان راهی برای رأی دادن اعضای کنگره که «به دلیل ادامه وضعیت اضطراری بهداشت عمومی نمی توانند به طور فیزیکی در جلسات اتاق شرکت کنند» طراحی شد. اما با ادامه استفاده از رأی نیابتی، اعضای هر دو حزب دامنه این قانون را کنار گذاشته و به استفاده مکرر از این روش ادامه می‌دهند. از 1 تا 10 دسامبر، به طور متوسط ​​21 دموکرات و 12 جمهوری خواه به صورت نیابتی رای دادند. و در حالی که داده های ارائه شده در اینجا فقط تا 10 دسامبر 2021 معتبر هستند، گسترش مداوم گزینه omicron سطوح بالایی از رای گیری نیابتی را حفظ می کند.

در واقع، بسیاری از اعضا هنوز رای نیابتی را برای برخی خطرات سلامتی ضروری می دانند. به عنوان مثال، نماینده دونالد پین از نیوجرسی، هنوز تقریباً منحصراً از طریق یک نماینده رای داد، زیرا به عنوان یک دیابتی، کار شخصی خطر بیشتری برای ایمنی او به همراه خواهد داشت.

با این وجود، سایر اعضا از این فرصت برای شرکت در فعالیت ها یا کار در خارج از واشنگتن دی سی استفاده کردند، در حالی که کنگره در حال برگزاری بود. برخی در مورد امکان حضور در جلسات یا کنفرانس های مهم صرفاً با ارسال وکالت نامه به دبیر اتاق شفاف بودند. دیگران از مدت طولانی تری که در منطقه خود و اطراف خانواده خود ماندند ابراز قدردانی کردند.

مهم است که حتی زمانی که اعضا با نیابت رای می دهند، فقط مرخصی نگیرند. بیشتر آنها هنوز وظایفی را که برای انجام آنها انتخاب شده اند – فقط از جاهای دیگر – انجام می دهند. علاوه بر رای گیری، هنوز جلسات استماع و جلسات کمیته با درجات مختلف مشارکت مجازی برگزار می شود. با نادیده گرفتن زمان سفر بین منطقه اصلی خود و کاپیتول، نمایندگان کمتر تحت فشار برنامه ریزی درگیری ها هستند. اعضا همچنین از اینکه خود را از لابی‌گران و گروه‌های ذینفع دور می‌کنند ابراز خرسندی کردند، که معمولا بیشتر وقت اعضا را می گیرد.

به لطف تمدید اخیر رئیس جمهور پلوسی، سیستم رای گیری نیابتی فعلی حداقل تا 13 فوریه 2022 قابل اجرا خواهد بود. اما همانطور که اتاق به آینده بلندمدت مشارکت از راه دور نگاه می کند، باید کاستی های توافق را نیز جدی بگیرد. اجزای کلیدی مختلف فرآیند قانونگذاری، مانند مذاکره درباره تغییرات و بحث در اتاق، در محیطی که برخی به صورت فیزیکی حضور دارند و برخی دیگر حضور ندارند، متفاوت عمل می کنند. علاوه بر این، هر گونه عادی سازی مشارکت از راه دور به دلایل کاملاً اختیاری می تواند منجر به شیب لغزنده ای شود که در آن اعضا تعامل مجازی را به عنوان یک استراتژی سیاست مثبت برای اجتناب از رفتن به واشنگتن ارائه می دهند، روندی که برای کل مؤسسه مضر است.

در پایان روز، رای نیابتی برای فعال نگه داشتن اتاق تا حد زیادی در طول همه گیری COVID-19 ضروری است. محبوبیت فزاینده آن نشان می دهد که ممکن است تقاضا برای دائمی بودن آن به نوعی وجود داشته باشد. اما به این ترتیب، اتاق باید راهی برای متعادل کردن مزایای قانون برای کسانی که به آن نیاز دارند و خطرات سوء استفاده پیدا کند – در بهترین حالت یک شاهکار دشوار.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü