سینک آشپزخانه شما به هر شکلی از اشکال ، اندازه ها ، رنگ ها و مواد موجود یکی از نقاط کانونی کل اتاق شما است. قبل از خرید با راهنمای جامع ما ، همه چیزهایی را که باید بدانید بدانید.

یکی از اساسی ترین عناصر هر آشپزخانه ، سینک فروتن برای تهیه غذا ، شستشوی ظرف و ظروف ، شستشو و تمیز کردن استفاده می شود. انتخاب شما از سینک آشپزخانه باید منعکس کننده نیازهای شخصی شما باشد ، به همین دلیل ما این راهنمای مفید را برای کمک به شما در انتخاب یک طراحی مناسب در کنار هم قرار داده ایم.

در این راهنمای تخصصی می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر ، به مربوط ترین بخش بروید.

سینک آشپزخانه چیست؟
سبک های مختلف سینک آشپزخانه
مواد مختلف سینک آشپزخانه
سینک بلفاست چیست؟
شیر و لوازم جانبی
چیزهایی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید
سینک آشپزخانه را بخرید

سینک آشپزخانه چیست و چگونه با یک حوضچه تفاوت دارد؟
تفاوت سینک ظرفشویی و حوضچه چیست؟ از نظر فنی ، یک سینک ظرفشویی در آشپزخانه پیدا می شود و یک حوضه در حمام استفاده می شود. با این حال ، بسیاری از ما بین این دو تفاوت قائل نیستیم و معمولاً هر دو اصطلاح را به صورت متقابل استفاده می کنیم.

سینک آشپزخانه فقط اجزای کاسه ای شکل است که در ترکیب با شیر و ضایعات استفاده می شود ، برای شستشو و شستشوی چیزها ، به خصوص قبل ، حین و بعد از تهیه غذا.

سینک ظرفشویی آشپزخانه معمولاً بزرگتر از حوضچه های حمام است و معمولاً برای خشک کردن وسایل شسته شده یا کاسه دوم ، کوچکتر از مخزن زهکشی استفاده می شود که هنگام پر کردن کاسه بزرگتر برای شستشو یا تخلیه وسایل استفاده می شود.

سینک آشپزخانه سیاه

سینک ظرفشویی آشپزخانه در انواع مختلفی از سبک ها ، رنگ ها و مواد مختلف قرار می گیرد

سبک های مختلف سینک آشپزخانه
برای کمک به شما در انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خود ، تعدادی از رایج ترین سبک های سینک آشپزخانه را در زیر ذکر کرده ایم.

سینک آشپزخانه با دریل

یکی از محبوب ترین طرح ها سینک آشپزخانه با دریل است. دره کش به شما امکان خشک کردن لباس را می دهد. با تشکر از یک طراحی کمی شیب دار ، هرگونه آب اضافی به راحتی به داخل سینک تخلیه می شود. این نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه در طیف وسیعی از مواد موجود است (در زیر مشاهده کنید).

سینک آشپزخانه برگشت پذیر

برای جلوگیری از سفارش مدل اشتباه برای نصب خود ، بسیاری از سینک های آشپزخانه قابل برگشت هستند ، به این معنی که در صورت نیاز می توانید با درنر در سمت چپ یا راست نصب کنید. یک سوراخ شیر از پیش حفر شده در هر دو قسمت جلو و عقب تهیه شده است و درپوش آن برای پوشاندن سوراخ استفاده نشده وجود دارد. با این حال ، همه سینک های آشپزخانه قابل برگشت نیستند ، بنابراین قبل از خرید بررسی کنید.

سینک آشپزخانه 1.5 کاسه

یک کاسه شستشوی ثانویه نیز به عنوان یک سینک آشپزخانه با شستشو شناخته می شود. این حالت بسیار مفید است که شما در حال استفاده از کاسه اصلی برای شستشو هستید و مایل به شستشوی سبزیجات یا ریختن مایعات هستید. گاهی اوقات ، یک واحد دفع زباله می تواند در شستشو قرار گیرد.

Rangemaster Manhattan 1.5 کاسه دستشویی سمت راست آشپزخانه با کیت زباله

یک ظرف شستشو ، مانند نمونه موجود در سینک آشپزخانه کاسه ای Rangemaster Manhattan 1.5 ، می تواند بسیار مفید باشد

سینک آشپزخانه را آغشته یا خراب کنید

در حالی که بسیاری از سینک های آشپزخانه در یک سوراخ پیش از برش در سطح کار تعبیه شده اند ، در عوض غرق های زیرپوش یا زیر آب در زیر سطح قرار گرفته اند. این امر می تواند ظاهری تمیز تر و بدون حاشیه قابل مشاهده در حوضه و کانتر ارائه دهد.

آنها می توانند در نسخه های 1 یا 1.5 کاسه ای قرار بگیرند (در زیر مراجعه کنید). معمولاً از فولاد ضد زنگ ساخته می شود ، نسخه های سرامیکی گاهی اوقات به سینک های بلفاست یا غرق های باتلر نیز گفته می شود (شکل زیر را ببینید).

سینک آشپزخانه 2 سوراخ

در حالی که اکثر سینک ظرفشویی آشپزخانه با یک شیر آب شیرآلات از پیش حفره شده برای شیر آب میکسر آشپزخانه همراه هستند ، در صورت ترجیح 2 شیر آب جداگانه ، به جای آن می توانید یک سینک ظرفشویی با 2 شیر آب خریداری کنید. مجدداً مطمئن شوید که قبل از تعهد خرید ، تعداد سوراخ های شیر را بررسی کرده اید.

مواد مختلف سینک آشپزخانه
فولاد ضد زنگ

یک ماده بسیار متداول برای سینک های آشپزخانه ، استیل ضد زنگ ، یک پوشش صاف و صیقلی را ارائه می دهد که هم سخت گیر ، هم تمیز و هم مقرون به صرفه است.

همه سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل ما را ببینید .

سرامیک

در حالی که ممکن است در دوران مدرن از مطلوبیت خود خارج شود ، سرامیک یک انتخاب عالی برای سینک آشپزخانه شما است ، به خصوص اگر به دنبال دسترسی به آشپزخانه به سبک سنتی هستید. معمولاً می یابید که سینکهای آشپزخانه بلفاست از سرامیک ساخته شده اند.

طیف وسیعی از سینک ظرفشویی آشپزخانه ما را مرور کنید .

کوارتز و گرانیت کامپوزیت

اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک سینک فوق العاده با دوام هستید ، با مقاومت فوق العاده در برابر گرما ، لکه و خراش ، به دنبال کوارتز یا گرانیت کامپوزیت نیست.

سینک های کامپوزیتی با ترکیب کوارتز یا گرانیت طبیعی با رزین آکریلیک ساخته شده ، ظاهری کاملاً مدرن برای آشپزخانه های مدرن ارائه می دهند.

سینک های آشپزخانه کامپوزیت گرانیت و کوارتز

سینک بلفاست چیست؟ سینک باتلر چیست؟ تفاوت ها چیست؟
سینک بلفاست چیست؟

یک سینک بلفاست ، همانطور که از نام آن پیداست ، ابتدا در شهر بلفاست برای خانواده های مرفه آن زمان طراحی و ساخته شده است. سینک بلفاست که معمولاً از سرامیک ساخته می شود ، از بسیاری جهات شبیه یک حوضچه بزرگ حمام است. معمولاً با ظرفیت کمی بزرگتر از یک سینک معمولی ، به علاوه سرریز به سبک وزنی همراه است. همچنین می تواند به 2 بخش مختلف تقسیم شود ، که در هنگام انجام کارهای مختلف آشپزخانه مفید است.

سینک باتلر چیست؟

سینک ظرفشویی باتلر – که با نام “سینک لندن” نیز می رود – بسیار شبیه به یک سینک بلفاست ، از این رو که از سرامیک ساخته می شود. با این حال ، طرح اصلی اجازه نمی دهد سرریز ، برای ترغیب خدمتکاران در خانه های طبقه بالا لندن برای صرفه جویی در مصرف آب شیرین (که به راحتی در بلفاست در دسترس نبود). بنابراین ، سینک های باتلر نسبت به یک سینک بلفاست از نظر طراحی کم عمق تر هستند.

سینک های بلفاست و سینک های باتلر هم گزینه های خوبی برای آشپزخانه های سبک و یا خانه های مزرعه هستند و ظاهری زیبا و زیبا دارند.

سینک آشپزخانه سرامیکی Rangemaster Classic Belfast 1.0

یک سینک بلفاست ، مانند این از Rangemaster ، یک بیانیه سبک واقعی خواهد کرد

شیرآلات و لوازم جانبی آشپزخانه
البته هیچ سینک آشپزخانه بدون لوازم جانبی کامل نخواهد بود. در زیر به رایج ترین گزینه های لوازم جانبی سینک آشپزخانه می پردازیم .

شیپور خاموشی میکسر آشپزخانه

شیرآلات میکسر آشپزخانه برای استفاده با سینک های دارای یک شیر آب مناسب مناسب است و در طرح های متنوعی وجود دارد. معمولاً با استفاده از یک دسته منفرد برای کنترل دما و کنترل جریان ، آنها به شما امکان می دهند جریانهای گرم و سرد را به راحتی مخلوط کنید تا به دمای مناسب آب برسید.

شیپور خاموشی های آشپزخانه در سبک های مختلف مانند معاصر و سنتی بسیار گسترده است و همچنین دارای ویژگی های مفید مانند پاشیدن اسپری هایی است که در شستن گلدان ها و قابلمه ها کمک می کند.

برای کمک به شما در یافتن یک شیر آب کاملاً سازگار ، ما طیف وسیعی از بسته های شیر و سینک آشپزخانه با ارزش عالی را ارائه می دهیم ، بنابراین نیازی به مخلوط کردن و مطابقت نیست.

شیر آشپزخانه اسپون L شیر

شیر آب جوش از طریق مسنجر

یک نوع جایگزین که به طور فزاینده ای محبوب تر برای کتری سنتی تر است ، این نوع شیر آب را در هر زمان که بخواهید نیاز به آب جوش فوری می دهد. در انواع طرح های مختلف از جمله شیرهای منو که برای کار در کنار شیر میکسر موجود شما طراحی شده اند و همچنین 3 در 1 طرح که لوازم گرم ، سرد و جوش را ارائه می دهند موجود است ، اگر همه چیز در مورد راحتی هستید ، شیرهای آب جوش فوری ایده آل است.

درباره راهنمای خرید شیر آب جوش فوری ما اطلاعات بیشتری کسب کنید

Reditap 3 را در 1 شیر آب جوشانید

ضایعات سینک آشپزخانه

واحد زباله سینک آشپزخانه به طور معمول از یک پلاگین ساخته شده، بنابراین شما می توانید به راحتی کاسه پر کنید، و تخلیه که متناسب بر روی لوله مواد زائد خود را. برخی از شاخه ها از فیلتر موجود در ذرات مواد غذایی برای جلوگیری از مسدود شدن لوله های شما استفاده می کنند. همچنین ضایعات با اندازه های مختلف برای کاسه های شستشو نیز موجود است.

واحدهای دفع زباله

واحد دفع زباله اجازه می دهد تا شما را به کاهش زباله های مواد غذایی را به فرم تقریبا مایع، قبل از سیفون از طریق لوله کشی خود را. اگرچه در انگلیس چندان رایج نیستند ، می توان آنها را برای انواع خاصی از سینک آشپزخانه جا داد. اگر این چیزی است که شما در آشپزخانه خود دوست دارید ، همیشه بهتر است با یک متخصص لوله کشی در مورد گزینه های نصب صحبت کنید.

چیزهایی که باید قبل از خرید سینک ظرفشویی در نظر بگیرید
چقدر از آن استفاده خواهید کرد؟

اگر مرتباً ظروف ، گلدان ها و قابلمه ها را شستشو می دهید ، ارزش خرید یک سینک بزرگتر با تخته زهکشی و / یا کاسه شستشو را دارد. با این حال ، اگر شما فقط از سینک خود برای شستشو استفاده می کنید ، یک مدل کوچکتر ممکن است مناسب تر باشد.

دنبال چی میگردی؟

اگر به دنبال دستیابی به یک سبک مدرن یا معاصر هستید ، می توانید یک طرح ساده از جنس استنلس استیل یا طرح کوارتز / گرانیت کامپوزیت را به رنگ مشکی انتخاب کنید ، با یک شیر آب میکس براق دسترسی پیدا کنید. برای آشپزخانه های سنتی ، یک سینک ظرفشویی زیر آب ، مانند یک سینک بلفاست ، ایده آل و کامل با شیر آب آشپزخانه سنتی است .

تعویض یا بخشی از آشپزخانه جدید؟

اگر به سادگی در حال تعویض یک سینک آشپزخانه قدیمی هستید ، باید قبل از اقدام به خرید ، اندازه ، جهت و نوع اتصالات را به دقت در نظر بگیرید. اگر بخشی از یک آشپزخانه جدید باشد ، این گزینه در هنگام انتخاب ، آزادی بیشتری به شما می دهد.

تضمین می کند

کلیه سینک های آشپزخانه ای که ما در اختیار آنها قرار می دهیم با ضمانت های گسترده ای ارائه می شوند که توسط هر تولید کننده خاص ارائه می شود. همیشه ارزش این است که این موارد را بررسی کرده و دقیقاً آنچه را که هر ضمانت را پوشش می دهد بررسی کنیم.

سینک آشپزخانه را بخرید
بدانید که شما دانش را به دست آورده اید ، چرا با کلیک بر روی تصویر زیر طیف افسانه ای از سینک های آشپزخانه ما را جستجو نمی کنید.

سینک آشپزخانه را بخرید

رسانه های اجتماعی
فیس بوک توییتر اینستاگرام Pinterest YouTube
موارد مشابه در این مقاله ارائه شده است
گالری کوارتز کوارتز راست دست راست سیاه و سفید 1.5 کاسه ای آشپزخانه با شیر آب سیاه Melba
آرم برستان
گالری کوارتز کوارتز راست دست راست سیاه و سفید 1.5 کاسه ای آشپزخانه با شیر آب سیاه Melba

358 پوند 299 پوند

شما 59 پوند پس انداز می کنید

به سبد اضافه کن
کاسه آشپزخانه آسان کوارتز طلایی کوارتز طرحی 1.0 کاسه ای با کشکش سمت چپ
آرم برستان
کاسه آشپزخانه آسان کوارتز طلایی کوارتز طرحی 1.0 کاسه ای با کشکش سمت چپ

209 پوند 205 پوند

4 پوند صرفه جویی می کنید

به سبد اضافه کن
اوقات فراغت خطی 1.5 کاسه سینک آشپزخانه قابل برگشت
آرم اوقات فراغت
اوقات فراغت خطی 1.5 کاسه سینک آشپزخانه قابل برگشت

99.99 پوند

به سبد اضافه کن
اوقات فراغت خطی 1.0 کاسه قابل برگشت آشپزخانه
آرم اوقات فراغت
اوقات فراغت خطی 1.0 کاسه قابل برگشت آشپزخانه

. 74.99

به سبد اضافه کن
Rangemaster Manhattan 1.5 کاسه دستشویی سمت راست آشپزخانه با کیت زباله
آرم Rangemaster
Rangemaster Manhattan 1.5 کاسه دستشویی سمت راست آشپزخانه با کیت زباله

369 پوند

به سبد اضافه کن
یخچال و فریزر یخچال و فریزر یخچال Bristan گالری شیشه سیاه آسانسور آشپزخانه 1.0 کاسه با دره سمت چپ
آرم برستان
یخچال و فریزر یخچال و فریزر یخچال Bristan گالری شیشه سیاه آسانسور آشپزخانه 1.0 کاسه با دره سمت چپ

349 پوند

به سبد اضافه کن
سینک آشپزخانه سرامیک Rangemaster Double Bowl Belfast
آرم Rangemaster
سینک آشپزخانه سرامیک Rangemaster Double Bowl Belfast

279 پوند 229 پوند

50 پوند صرفه جویی می کنید

 امتیاز: 5/5(1)

به سبد اضافه کن
سینک آشپزخانه سرامیکی Rangemaster Classic Belfast 1.0
آرم Rangemaster
سینک آشپزخانه سرامیکی Rangemaster Classic Belfast 1.0

179 پوند 149 پوند

شما 30 پوند پس انداز می کنید

به سبد اضافه کن
ضربه سر آدام چارد
منتشر شده توسط آدام چارد

West Countryman متولد و بزرگ شده ، اکنون در ساحل یورکشایر زندگی می کند ، بیش از 6 سال است که آدام در VictoriaPlum.com ایده های داخلی را به خانه می آورد. سبک های داخلی مورد علاقه آدم از نظر تأثیرات شهری و طبیعی شکل گرفته است.

برچسب گذاری شده با

آشپزخانه مشاوره آشپزخانه راهنمای خرید آشپزخانه سینک ظرفشویی
داستانهای مرتبط
آشپزخانه خود را در VictoriaPlum.com تازه کنید
الهام
آشپزخانه خود را در VictoriaPlum.com تازه کنید
7 ماه پیش 6 دقیقه بخوانید
فکر کردیم همه چیز را فروختیم اما سینک آشپزخانه؟ دوباره فکر کنید … ما از همه تخصص خود استفاده کرده ایم تا از 6 روش آسان برای تازه کردن آشپزخانه خود استفاده کنید ، بنابراین می تواند به زیبایی حمام شما به نظر برسد.

راهنمای خرید شیر آب جوش از طریق مسنجر
راهنمای خرید
راهنمای خرید شیر آب جوش از طریق مسنجر
4 ماه پیش 7 دقیقه بخوانید
انتظار برای جوشاندن کتری اکنون به لطف طیف وسیعی از شیرهای آب جوش فوری ، چیزی از گذشته است. قبل از خرید با این راهنمای تخصصی ، همه چیزهایی را که باید بدانید بدانید.

معرفی کفپوش بسیار راحت و فوق العاده شیک برای خانه شما
الهام
معرفی کفپوش بسیار راحت و فوق العاده شیک برای خانه شما
3 سال پیش 3 دقیقه بخوانید
ما مفتخریم که به عنوان اولین تامین کننده آنلاین انگلستان از کفپوش های فوق العاده راحت و شیک Krono Xonic برای خانه شما استفاده کنیم.