راهنمای خرید سینک آشپزخانه منزل

ر سینک ظرفشویی ، سینک ظرفشویی بالای آشپزخانه ، سینک های جلوی پیش بند آشپزخانه همچنین به عنوان سینک ظرفشویی مزرعه آشپزخانه معروف هستند ، برخی از انواع مختلف سینک های آشپزخانه برای میزهای آشپزخانه خاص شما هستند. قبل از تصمیم گیری در مورد خرید سینک آشپزخانه خوب ، برای تنظیم یک آشپزخانه سینک ایلیا استیل خوبه مدرن ، کارآمد و هوشمند یا برای بازسازی آشپزخانه باید نکات اساسی را درک کنید.

چراانتخابآشپزخانهفرو رفتنبرایآشپزخانهکانتراستدشوار!
راهنمای خرید سینک آشپزخانه برای میزهای آشپزخانه

نحوه انتخاب سینک آشپزخانه برای میزهای آشپزخانه یکی از مهمترین سؤالی است که باید توسط هر کسی که یک آشپزخانه را تنظیم می کند پاسخ دهد. این که آیا شما در حال کار برای ایجاد یک آشپزخانه جدید در یک خانه تازه ساخته شده یا در ساخت یک پروژه بازسازی آشپزخانه برای ایجاد یک آشپزخانه قدیمی قدیمی خود هستید .

انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه در بازار موجود است و خرید یکی تضمین نمی کند که کاملا در آشپزخانه شما قرار می گیرد. همچنین به اندازه خانواده و همچنین عادت های آشپزی بستگی دارد.

یک سینک آشپزخانه کامل یکی است که نه تنها در آشپزخانه شما جای می گیرد بلکه کاملاً در بودجه شما مشت می کند. نه باید از آن استفاده کرد و نه از آن استفاده کرد تا ارزش پول را بدست آورید. از این گذشته ، همه ما بهترین کیفیت محصول را با قیمت مناسب می خواهیم.

تفاوتبینساختمانآجدیدآشپزخانهوآشپزخانهبازسازی
ساختن یک آشپزخانه جدید در مقایسه با بازسازی آشپزخانه گزینه های بسیار بیشتری به شما می دهد. در حین بازسازی آشپزخانه ، تغییر میزهای آشپزخانه گران است ، اگرچه اگر بودجه خوبی در اختیار دارید ، می توانید میزهای آشپزخانه را نیز تغییر دهید. اندازه کابینت سایر محدودیت های اصلی و همچنین فضای خالی زیر سینک آشپزخانه است. برای افزایش عمق سینک آشپزخانه در هنگام بازسازی آشپزخانه با کمک نصاب های متخصص می توانید به راحتی به زیر آشپزخانه بروید.

آشپزخانهکانتروآشپزخانهغرق می شودهستندمکمل
امروزه معماری موجود در طراحی آشپزخانه فقط برای به دست آوردن منظره زیبایی شناسی محدود نمی شود بلکه طراحی آشپزخانه نیز باید به گونه ای برنامه ریزی شود که کار کردن در یک آشپزخانه برای همگان یکدست و راحت و آسان باشد. میزهای آشپزخانه و سینکهای آشپزخانه دست به دست هم می دهند و هر دو مکمل یکدیگر هستند. خرید میزهای آشپزخانه بدون در نظر گرفتن تمام ویژگی های سینک ظرفشویی آشپزخانه و خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه بدون در نظر گرفتن گزینه های موجود با میزهای آشپزخانه ، نتیجه رضایت بخش را حاصل نمی کند.

انتخاب کنیدمناسباندازهازآشپزخانهغرق می شودبرایآشپزخانهکانتر
انتخاب اندازه مناسب سینکهای آشپزخانه برای میزهای آشپزخانه اولین و مهمترین تصمیم برای هر کسی است که آشپزخانه را طراحی می کند. انتخاب به اندازه میز و کابینت آشپزخانه شما محدود است زیرا نمی توانید از سینک آشپزخانه ای استفاده کنید که دارای اندازه گیری داخلی بزرگتر از کابینت آشپزخانه باشد ، جایی که سینک آشپزخانه در آن قرار گرفته است. اگر مشغول بازسازی آشپزخانه هستید ، اندازه سینک آشپزخانه قدیمی اندازه مناسب سینک آشپزخانه شما را به شما می دهد.

با اندازه گیری طول بین لبه های خارجی از چپ به راست می توانید اندازه کابینت خود را اندازه بگیرید. برای نصب سخت افزار در حدود 2-3 اینچ از اندازه گیری خود از هر دو طرف کم کنید تا به اندازه دقیق سینک آشپزخانه مورد نیاز بدست آورید. به عنوان مثال ، اگر کابینت شما 36 اینچ اندازه گیری کند ، می تواند اندازه سینک آشپزخانه را بین 30 تا 32 باشد.

اندازه استاندارد بیشتر کابینت های آشپزخانه 24 اینچ است که از جلو تا عقب اندازه گیری می شود. عرض سینک آشپزخانه به دو عامل بستگی دارد. یکی عرض سینک آشپزخانه و دیگری حضور یا عدم وجود پاشش پشتی روی میز آشپزخانه است. میزهای آشپزخانه بدون هیچ گونه چلپ چلوپ پشتی می توانند در سینکهای آشپزخانه در اندازه استاندارد باشند اما باید ضخامت پاشش پشت را از اندازه کابینت کم کنید ، اگر میز آشپزخانه شما دارای چلپ چلوپ است.

انتخابعمقازآشپزخانهغرق می شود
پیکربندی عمومی عمق آشپزخانه بین 8 تا 10 می باشد و بسته به نیاز شخصی شما می توانید یک سینک آشپزخانه با عمق مورد نیاز را انتخاب کنید ، گرچه متداول ترین مدل ها عمق 9 اینچ دارند. سینک های آشپزخانه عمیق 9 اینچ تقریباً برای همه نوع آشپزخانه ها اندازه ایده آل محسوب می شوند.

بین عمق واقعی سینک آشپزخانه و عمق موثر سینک آشپزخانه پس از نصب آن تفاوت وجود دارد. عرض مواد کانتر آشپزخانه و همچنین اینکه آیا از آشپزخانه در زیر سینک های دیواری استفاده می کنید یا افت سینک ظرفشویی نیز مهم است.

به عنوان نمونه ، بیایید یک مورد را در نظر بگیریم که در آن قصد داریم از کانتر گرانیت با آشپزخانه در زیر سینک های مانیتور استفاده کنیم. از آنجا که ضخامت کانتر گرانیت 3 سانتی متر (حدود یک و چهارم اینچ) است و سینک آشپزخانه به دلیل نصب آشپزخانه تحت نصب سینک ظرفشویی در زیر آن سوار می شود ، بنابراین عمق کل موثر سینک ظرفشویی آشپزخانه به جای تخت 10.5 می رسد. 9 “

اگر فضای کافی در زیر میز آشپزخانه دارید ، عمق سینک آشپزخانه حتی در صورت بازسازی آشپزخانه قابل تغییر است.

انتخابآشپزخانهفرو رفتنتایپ کنیدونصبمواد و روش ها
نوع و روش نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه دوباره یکی از مهمترین تصمیمات هنگام تنظیم آشپزخانه شماست. نوع مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه به نوع متفاوتی از روشهای نصب نیاز دارد و روشهای نصب خاصی ممکن است با بعضی از انواع خاص میزهای آشپزخانه سازگار نباشد. مهم است که سازگاری میزهای آشپزخانه ، روشهای نصب و در دسترس بودن متخصصانی را که می توانند آن را یکپارچه نصب کنند بررسی کنید.

آشپزخانهزیرکوهغرق می شود
آشپزخانه های زیر سینک ها به عنوان تاسیسات استاندارد تقریبا برای انواع میزهای آشپزخانه گرانیتی ظهور کرده اند. این یک ظاهر یکپارچه زیبایی شناسی را ارائه می دهد زیرا این وسایل در زیر میز آشپزخانه سوار شده اند. تمیز کردن آنها به دلیل عدم وجود هرگونه ساختار لب که در سینک های بالای کوه وجود دارد نیز آسان تر هستند.

آشپزخانهرها کردنکه درغرق می شودیابالاسوار شدهغرق می شود
سینک ظرفشویی آشپزخانه ، همچنین به عنوان افت سینک و همچنین سینکهای روبشی معروف هستند که نصب آن ساده تر است و همچنین برای کسی که در بودجه تنگ آن قرار دارد ، بسیار ارزان است. قطره سینک ها معمولاً در مناطق کمکی مانند اتاق های لباسشویی استفاده می شوند و بندرت در آشپزخانه ها یافت می شوند.

پیشبندجلوغرق می شودیامزرعهخانهغرق می شود
سینک های جلوی پیش بند بسیار گران هستند که به همین دلیل در آشپزخانه های معمولی از این موارد زیاد استفاده نمی شود. به دلیل زیبایی فوق العاده و استایل ظریف می توان از آن در سبک های کشور یا آشپزخانه کابینت استفاده کرد ، البته اگر بودجه خوبی داشته باشید.

از طریقغرق می شود
سینک ظرفشویی ها باریک و باریک هستند که در جایی بین 10 تا 14 عرض و عرض 4 »دارند. سینک های ظرفشویی به دلیل عملکرد کمتری در گردش نیستند و فقط برای آشپزخانه هایی با حضور چندین آشپز که همزمان کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخابآشپزخانهفرو رفتنپیکربندی
سینک ظرفشویی آشپزخانه در سه تنظیم مختلف شامل کاسه منفرد ، کاسه دوتایی و کاسه سه تایی موجود است. شکل و اندازه این کاسه ها نیز متفاوت است و بسته به نیاز تمیز کردن شما باید به خوبی انتخاب شود. شما باید تجزیه و تحلیل کنید که آیا به دو یا بیشتر از دو کاسه نیاز دارید و اگر به دو یا بیشتر از دو کاسه نیاز دارید ، پس عمق ، شکل و نسبت آن چیست؟

پیکربندی دوبل کاسه در بیشتر افراد ترجیح داده می شود زیرا به دلیل وجود دو محفظه مختلف ، سهولت استفاده را ارائه می دهد. تقسیم کاسه دوتایی به طور کلی به نسبت 50/50 ، 60/40 و 70/30 در دسترس است که از این تعداد 60/40 بیشترین پیکربندی ترجیحی است که به دنبال آن پیکربندی کاسه دوتایی 50/50 انجام می شود.

انتخابآشپزخانهفرو رفتنموادبرایآشپزخانهکانتر
انتخاب مواد سینک آشپزخانه باید آخرین عامل تعیین کننده شما بر اساس بودجه و قابلیت استفاده شما باشد. فولاد ضد زنگ ، چدن ، مس ، آلیاژ ، چدن زجاجیه ، چدن و ​​گرانیت برخی از متداول ترین مواد مورد استفاده در ساخت سینک های آشپزخانه هستند. در هنگام انتخاب مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه ، باید به این فکر کنید که آیا به چیزی نیاز دارید که پیچیده باشد و به خوبی توسط کاربران قابل کنترل باشد یا برای دوام طولانی به مواد خشن و سختی نیاز دارید.

ضد زنگفولادغرق می شود
فولاد ضد زنگ به عنوان یکی از محبوب ترین مواد سینک آشپزخانه توسط اکثر خریداران سینک آشپزخانه ظهور کرده است. دلیل محبوبیت آن مدیون عوامل مختلفی از جمله سهولت در استفاده ، تمیز کردن آسان ، کاملاً خشن و سخت ، دوام طولانی ، قیمت ارزان و همچنین در بیشتر طراحی های آشپزخانه است.

سنگ گرانیتغرق می شود
مواد گرانیتی به دلیل طیف گسترده ای از رنگ ها و سایه ها ، انتخاب بعدی در هنگام خرید سینک های آشپزخانه است. علاوه بر این ، آن را بسیار خوب با سایه و رنگ میزهای آشپزخانه شما ادغام می کند. سینک های آشپزخانه گرانیتی به دلیل ویژگی های انعطاف پذیر خراش یکی از ترجیح ترین نوع سینک های آشپزخانه است.

کامپوزیتغرق می شود
سینک های کامپوزیت به دلیل زیبایی ، مقاومت بالا در برابر خراش و گزینه های نگهداری آسان به آرامی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. درست مانند سینک های گرانیتی ، سینک های کامپوزیتی نیز در رنگ ها و سایه های مختلفی وجود دارند که می توانند برای زیبایی ظاهری با میزهای آشپزخانه گرانیتی مطابقت داشته باشند.

قالباهنغرق می شود
سینک های چدنی مینای دندان بهترین انتخاب برای کسی است که می خواهد ظاهری شیک و شیک را در آشپزخانه داشته باشد. این ماده با پایه چدنی جامد با یک لایه عمیق از سطح مینای دندان برای محافظت بیشتر تولید می شود. این یکی از با دوام ترین نوع سینک های آشپزخانه موجود در بازار است ، اگرچه نصب و همچنین گران بودن از سینک های فلزی ضد زنگ کار دشواری است. سینک های چدنی کمی پرهزینه هستند اما ثابت می کند که یک محصول سرمایه گذاری یک بار است.

مسغرق می شود
سینک های کوپر قوی و با دوام هستند و حتی در بدترین شکل نیز ارزش فروش خوبی دارند اما خرید آن بسیار گران است. علاوه بر این ، بسته به ضخامت یا سنج ، هزینه سینک مس در محدوده وسیعی متفاوت است. سینک های آشپزخانه مس عموماً بین 14 تا 18 متری در دسترس هستند و خرید سینک ظرفشویی ضخیم تر همیشه ایده بهتر است.

شومینهغرق می شود
Fireclay ماده ای است که در دهه 1800 بسیار مشهور شد ، همچنین به عنوان سرامیک نیز شناخته می شود. به نظر می رسد که به دلیل داشتن سطح صاف و غیر متخلخل ، چین شیشه ای است. مواد عاری از هرگونه زنگ زدگی ، تغییر رنگ و محو شدن است ، اگرچه باید بسیار مراقب باشید وسایل را در این نوع سینک نریزید زیرا ممکن است باعث ایجاد ترک شود. در طرح ها و سبک های مختلفی موجود است.

زجاجیهچینغرق می شود
سینک های چدنی زجاجیه به دلیل پایان صاف و براق آن بسیار مشهور است. همچنین به دلیل دوام بالای آن بسیار مشهور است و تقریباً در تمام رنگ ها موجود است ، اما همانطور که در سینک های آتش نشانی وجود دارد ، باید در هنگام پرتاب اشیاء سنگین به داخل سینک نیز احتیاط کنید زیرا ممکن است به آن آسیب برساند.

آخرین و کمترین توصیه در مورد مراجعه به بازار است و از نظر جسمی به گزینه های مختلف موجود در منطقه می پردازیم. داشتن یک درک اساسی در مورد انواع ، ویژگی ها و انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند در خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه که دارای ارزش زیادی است به شما کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>