رئیس سنای پاکستان، قالیباف را “دوست دیرینه” توصیف و به وی تبریک گفت

رئیس سنای پاکستان، قالیباف را "دوست دیرینه" توصیف و به وی تبریک گفت

[ad_1]

دفتر صادق سنجرانی لحظاتی پیش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: ریاست مجلس سنای پاکستان با تمجید از فعالیت آقای قالیباف در عرصه‌های مختلف به ویژه در مقام شهردار تهران، برای وی آرزوی موفقیت کرد. 

وی در پیام خود افزود: رئیس جدید مجلس ایران، دوست دیرینه پاکستان است و وی همچنین از محبوبیت بالایی نزد ملت ایران برخوردار می‌باشد، ما آقای قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم. 

رئیس مجلس سنای پاکستان با تاکید بر گسترش بیش از پیش روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران جهت صلح، ثبات و رفاه در منطقه ابراز امیدواری کرد که روابط برادرانه و نزدیک دو کشور در دوران ریاست قالیباف در مجلس ایران بیش از گذشته تحکیم و توسعه خواهد یافت. 

وی با اشاره به لزوم یکپارچگی روسای مجالس آسیا، توسعه همکاری‌های پارلمانی و نیاز تقویت همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی برای مبارزه با ویروس کرونا، گفت: پاکستان بر ضرورت تقویت همکاری‌های دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد. 

یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز چهارشنبه (هفتم خرداد ۹۹) گشایش یافت و روز گذشته بر اساس آرای نمایندگان «محمدباقر قالیباف» به عنوان رییس و «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» و «علی نیکزاد» به عنوان نواب رییس برای مدت یک سال تعیین شدند.  

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>