دلیل 24 یک ساعت یک کلینیک پزشکی است کوتاهتر کردن زمان انتظار

[ad_1]

شرایط پزشکی شما باید با آن که همیشه بودن بیش از حد جدی می خواهد فوری و نیاز به مراقبت های فوری است که نگه می دارد آنها را از پیشرو به چیزی جدی تر است. برای این منظور بسیار 24 یک ساعت یک کلینیک پزشکی کوتاه است زمان انتظار. زمان انتظار 24 یک ساعت یک اورژانس است که اغلب کمتر از آنچه شما را در یک سنتی در بیمارستان, اگر چه هر کدام از آنها را می توان معتبر انتخاب آن است که به سادگی یک ماده از دانستن محدودیت به زمان شما می توانید صبر کنید. زمان انتظار در اورژانس و کلینیک پزشکی است که برای راحتی شما به دلیل احتمال این که بیماری خود را نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به بیش از حد طولانی از یک دوره انتظار برای دریافت کمک. همچنین نگه داشتن در ذهن است که کلینیک های متفاوت در انواع شرایط آنها می تواند درمان کند. به این دلیل آن است که مسئولیت خود را به دانستن آنچه که شرایط پزشکی شما احتمالا ممکن است حفظ و آنچه که خدمات شما می خواهید از 24 ساعت پیاده روی در کلینیک قبل از ساخت یک انتخاب.

در سنتی محیط بیمارستان بیماران اغلب ساعت صبر کنید برای درمان. در ضمن 24 ساعته کلینیک پزشکی اغلب اجازه می دهد بیماران مبتلا به دیدن یک دکتر در یک مقدار از زمان است که کمی متفاوت است اما نه بیشتر از 20 دقیقه است. آنچه شما تعیین می شود خود را بهتر انتخاب بین این بستگی به طبیعت بیماری خود را. برای مثال اگر بیماری نیاز به توجه در کمتر از یک ساعت در زمان به شما در پیدا کردن در مورد آن زمان انتظار در محلی پیاده روی در درمانگاه اورژانس خواهد بود یک مشکل نیست; شما باید به سادگی می دانم آنچه در کلینیک شما می خواهید به بازدید و رسیدن به وجود دارد. اگر شما جلوتر از زمان مورد 24/7 مراقبت های پزشکی مرکز در نزدیکی شما است که دارای منابع مناسب آن را اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در وقت و بهتر بسیار سریعتر.

در اینجا یک مثال برای نشان دادن چرا یک درمانگاه اورژانس کوتاه زمان انتظار: شاید شما یک کارمند که پایدار است یک آسیب دیدگی جزئی از کار خود را در حالی که آن است که تهدید کننده زندگی هنوز هم سزاوار توجه فوری خود را, بنابراین آن را نمی خواهد منجر به بیماری دیگری مانند عفونت است. این آسیب ممکن است نیاز به برخی از دوخت یکی از این خدمات شما می توانید از کلینیک محلی. هر 24 ساعت یک کلینیک پزشکی ساخته شده است برای بیماران با شرایط مانند این است که باید درمان شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به یاد داشته باشید فقط به این دلیل که بیمارستان یک پیاده روی در درمانگاه بدان معنا نیست که آنها نمی کارکنان بسیار آموزش دیده مدیره گواهی پزشکی حرفه ای. این دفاتر خواهد شد به احتمال زیاد نیز همان تجهیزات و امکانات پزشکی به عنوان یک سنتی بیمارستان. چه این پایین می آید به شما خواهد شد در یک دست خوب است.

[ad_2]