درک تأثیر اتوماسیون بر کارگران، مشاغل و دستمزدها

[ad_1]

از طلوع انقلاب صنعتی، کارگرانی مانند دیوانگان بریتانیای قرن 19 بیم داشتند که با ماشین آلات جایگزین شوند و برای همیشه بیکار شوند. تا به امروز، این ترس ها تا حد زیادی اشتباه بوده اند، اما نه کاملا. در فصلی درباره تغییر پارادایم، من به مفاهیم اتوماسیون برای مشاغل و دستمزدها نگاه می کنم.

اتوماسیون، مشاغل و حقوق

از یک طرف، اتوماسیون اغلب به همان تعداد شغل ایجاد می کند که در طول زمان از بین می رود. کارگرانی که می توانند با ماشین آلات کار کنند، بهره وری بیشتری نسبت به کارگران بدون ماشین دارند. این امر هم هزینه ها و هم قیمت کالاها و خدمات را کاهش می دهد و باعث می شود مصرف کنندگان احساس ثروتمندی کنند. در نتیجه، مصرف‌کنندگان بیشتر خرج می‌کنند که منجر به مشاغل جدید می‌شود.

از سوی دیگر، کارگرانی هستند که ضرر می‌کنند، به‌ویژه آنهایی که مستقیماً توسط ماشین‌ها آواره شده‌اند، و کسانی که اکنون باید با آنها رقابت کنند. در واقع، اتوماسیون دیجیتال از دهه 1980 بر نابرابری‌های بازار کار افزود، زیرا بسیاری از تولیدکنندگان و بوروکرات‌ها شاهد ناپدید شدن مشاغل یا کاهش دستمزدها بودند. مشاغل جدیدی ایجاد شده است – از جمله مشاغلی که برای تحلیلگران با تحصیلات عالی درآمد خوبی دارند. دیگران دستمزدهای بسیار کمتری می پردازند، مانند آنهایی که در بخش خدمات شخصی هستند.

به طور گسترده تر، کارگرانی که می توانند علاوه بر این اتوماسیون جدید و انجام وظایفی فراتر از قابلیت های ماشین آلات، اغلب از غرامت فزاینده برخوردار می شوند. با این حال، کارگرانی که وظایف مشابهی را انجام می دهند که ماشین ها می توانند جایگزین، بدتر باقی می ماند. به طور کلی، اتوماسیون همچنین غرامت را از کارگران به صاحبان مشاغلی که با نیروی کار کمتر از سود بالاتری برخوردار هستند، تغییر می دهد.

بسیار مهم است که کارگرانی که می توانند آموزش و آموزش بیشتری ببینند، چه در محل کار و چه در جاهای دیگر، بتوانند وظایف جدید را بیاموزند و مکمل ماشین آلات باشند. به عنوان مثال، در حالی که ربات ها کارگران غیر ماهر را در خطوط تولید جابجا کرده اند، آنها همچنین مشاغل جدیدی را برای رانندگان، جوشکاران پیشرفته و سایر تکنسین هایی که ماشین ها را نگهداری می کنند یا از آنها برای انجام کارهای جدید استفاده می کنند، ایجاد کرده اند. به طور کلی، کارگران با حداقل کمی تحصیلات عالی اغلب بهبود می یابند، در حالی که کارگران بدون آنها اغلب متحمل ضرر می شوند.

اتوماسیون جدید: آیا این بار متفاوت است؟

“اتوماسیون جدید” در چند دهه آینده – با رباتیک بسیار پیشرفته‌تر و هوش مصنوعی (AI) – دامنه وظایف و مشاغلی را که ماشین‌ها می‌توانند انجام دهند گسترش می‌دهد و پتانسیل ایجاد جابجایی و نابرابری بسیار بیشتری در کارگران خواهد داشت. نسبت به نسل های قدیمی اتوماسیون این به طور بالقوه می تواند فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان را بسیار بیشتر از گذشته تحت تاثیر قرار دهد. در واقع، اتوماسیون جدید میلیون‌ها شغل را برای رانندگان و خرده‌فروشان، و همچنین برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، وکلا، حسابداران، متخصصان امور مالی و بسیاری دیگر از بین خواهد برد.

اتوماسیون جدید میلیون ها شغل را برای رانندگان و خرده فروشان و همچنین برای متخصصان مراقبت های بهداشتی، وکلا، حسابداران، متخصصان مالی و بسیاری دیگر از بین خواهد برد.

بنابراین باید بپرسیم: آیا این زمان واقعاً متفاوت است؟ آیا توانایی کارگران برای انطباق با اتوماسیون با کسب آموزش‌ها و مهارت‌های جدید تحت الشعاع فراوانی و دامنه وظایفی قرار می‌گیرد که ماشین‌های هوش مصنوعی انجام خواهند داد؟

هوش مصنوعی چالش‌هایی را که بسیاری از کارگران از طریق اتوماسیون با آن‌ها مواجه خواهند شد، افزایش می‌دهد، در حالی که به دلیل بهره‌وری بالاتر کارگران، به استاندارد زندگی بالاتر کمک می‌کند. در عین حال، ما به مجموعه‌ای از پاسخ‌های سیاستی قوی‌تر نیاز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که کارگران می‌توانند به گونه‌ای سازگار شوند که مزایای اتوماسیون به طور گسترده به اشتراک گذاشته شود.

پیامدهای سیاست

سیاست های جدید و بهتری باید در زمینه های زیر اتخاذ شود: آموزش و پرورش، ایجاد “شغل خوب” توسط کارفرمایان و اضافه کردن دستمزد کارگران.

مهمترین چالش ما بهبود دامنه و کیفیت آموزش و پرورش است. برای تکمیل هوش مصنوعی، کارگران بیشتری به آنچه محققان به آن مهارت‌های قرن 21 می‌گویند نیاز خواهند داشت. اینها شامل ارتباطات، مهارت های تحلیلی پیچیده است که اغلب نیازمند بررسی دقیق بسیاری از عوامل و خلاقیت است. این مسئولیت مدارس K-12 و متوسطه است که بر آموزش چنین مهارت هایی تأکید کنند.

در عین حال، کارگران آواره و کسانی که با دستمزد کمتری روبرو هستند باید برای انجام وظایف جدید در مشاغل جدید یا در حال تغییر، بازآموزی کنند. کارگران بیشتری به بازآموزی یا ارتقاء نیاز خواهند داشت – چه در محل کار و چه در آموزش عالی (اعم از دولتی و خصوصی). ما نیاز به ارائه آموزش با کیفیت بالا در بخش‌های اقتصاد پر تقاضا، مانند مراقبت‌های بهداشتی، تولید مدرن و لجستیک خرده‌فروشی داریم که درآمد کارگران کمتر تحصیل کرده یا آواره را بهبود می‌بخشد.

کارگران محروم برای تکمیل چنین آموزش هایی از جمله راهنمایی شغلی و مراقبت از کودکان به حمایت بیشتری نیاز خواهند داشت. و یادگیری آنلاین باید بهبود یابد تا بتواند دسترسی به مهارت‌سازی را برای کسانی که نیاز به ادامه کار تمام وقت در حین آموزش دارند، افزایش دهد. در واقع، بسیاری از کارمندان ممکن است برای پرداخت چنین آموزش هایی به صورت حساب های «یادگیری مادام العمر» نیاز داشته باشند. به این ترتیب، سیاستمداران باید به کارفرمایانی که کارگران را بازآموزی می کنند، یارانه پرداخت کنند، در حالی که از کسانی که در پاسخ به اتوماسیون آنها را به طور دائم اخراج می کنند مالیات بگیرند.

سیاست های جدید و بهتری باید در زمینه های زیر اتخاذ شود: آموزش و پرورش، ایجاد “شغل خوب” توسط کارفرمایان و اضافه کردن دستمزد کارگران.

ما باید دو موضوع دیگر را بررسی کنیم. اول، اگر کارفرمایان مایل به جایگزینی بسیاری از کارگران به جای آموزش مجدد هستند، باید مطمئن شویم که این کارگران می توانند “شغل های خوب” برای جبران مشاغل از دست رفته بدست آورند. “شغل های خوب” باید به خوبی پرداخت کنند و هم فرصت پیشرفت و هم امنیت را فراهم کنند. سیاست های مالیاتی و یارانه ای برای ایجاد «شغل خوب» می تواند کارفرمایان را تشویق کند تا کیفیت مشاغل را بهبود بخشند. دستورات کارفرمایان نیز می تواند موثر باشد، اگرچه چنین دستوراتی نباید آنقدر سنگین و پرهزینه باشد که انگیزه های کارفرمایان را برای خودکارسازی تسریع کند (همانطور که حداقل دستمزد 15 دلاری می تواند در مناطق کم دستمزد در ایالات متحده انجام دهد).

دوم، کارگران ممکن است به مجموعه گسترده‌ای از کمک هزینه‌ها برای «پرداخت کار» نیاز داشته باشند، مانند اعتبارات مالیاتی سخاوتمندانه‌تر، مراقبت از کودکان و مرخصی‌های با حقوق بهتر، و بیمه پرداختی در ازای دستمزدهای از دست رفته برای آوارگان. این کار کارگران را تشویق می‌کند تا مشاغل جدید را بپذیرند، اگرچه برخی ممکن است کمتر از کسانی که از دست می‌دهند دستمزد دریافت کنند.

به این ترتیب، هوش مصنوعی و اتوماسیون چالش‌های جدید بسیاری را برای کارگران ایجاد می‌کند، شاید دامنه وسیع‌تری نسبت به چالش‌هایی که اتوماسیون قبلی ایجاد کرده بود. اما سیاست‌های معقول می‌تواند به کارگران کمک کند تا با این تغییرات سازگار شوند و مزایای بهره‌وری بالاتری که فناوری‌های جدید ایجاد می‌کنند را به اشتراک بگذارند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000OmegleMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü