درمان های گیاهی برای از بین بردن BV به طور طبیعی و به سرعت

[ad_1]

در حالی که واژینوز باکتریال (BV) است که به طور کلی غیر-عفونت های شدید به دلیل عدم تعادل در واژن میکروارگانیسم اکوسیستم BV علائم می تواند بسیار غیر قابل تحمل. این شکل از واژينيت تمایل به دوباره عود کند. بسیاری از زنانی که توانسته اند برای رسیدن به درمان کامل با روش درمان دارویی و یا قادر به تحمل عوارض جانبی آنتی بیوتیک ها در حال حاضر توسل به داروهای گیاهی برای کمک به.

داروهای گیاهی برای واژینوز باکتریال شامل استفاده از انواع گیاهان دارویی است که باید ضد عفونی کننده ضد قارچ و ایمنی-تقویت خواص. این مواد درمانی این گیاهان به طور کلی موجود در ساقه و میوه و برگ و یا ریشه. شفا مواد از گیاهان ساخته شده است به مکمل های خوراکی (مانند کپسول و قرص) گرفته است که می تواند به راحتی.

در اینجا برخی از گیاهان دارویی رایج استفاده می شود به عنوان BV درمان.

* سیر

ضد قارچی و ضد باکتریایی موجود در سیر آن را به یکی از بهترین داروهای گیاهی برای درمان عفونت های باکتریایی از جمله BV. شما می توانید مصرف بی بو سیر و مکمل های غذایی (به عنوان مثال مصرف یک یا دو کپسول در روز تا زمانی که BV علائم از بین رفته اند). شما همچنین می توانید با قرار دادن پوست کنده سیر به یک قطعه گاز و وارد کردن آن به داخل مهبل (واژن). بسیاری از زنان یافت می شود که این تکنیک قادر است به طور موثر خلاص شدن از شر ماهی بوی بد واژن فقط در چند ساعت.

* روغن درخت چای

روغن درخت چای به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای خواص ضد میکروبی. این یکی از محبوب BV درمان های طبیعی به دلیل آن موثر است. شما می توانید درخواست روغن درخت چای در مهبل (واژن) با استفاده از روغن درخت چای نبكنس دوش یا شیاف. شما همچنین می توانید یک گرم وان حمام اضافه شده با روغن درخت چای و خالص سرکه سیب. این یکی از محبوب ترین داروهای خانگی زنان مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر درمان BV.

* Goldenseal

Goldenseal شامل ایمنی-تقویت خواص. چندین مواد فعال زیستی را می توان در Goldenseal. یکی از این مواد است barbering که اعمال ضد قارچی و ضد باکتریایی. این کمک می کند تا برای خلاص شدن از باکتری ها که پایبند به دیواره واژن. Goldenseal به دست آمده می تواند به عنوان مکمل در کپسول; آن است که معمولا مصرف می شود تا زمانی که علائم BV ناپدید می شوند.

* تراشه

تراشه های سنتی, داروی گیاهی استفاده می شود برای بازگرداندن جریان طبیعی داخلی مایعات بدن و همچنین برای کمک به حذف سموم از بدن. نای چای گیاهی تهیه می شود با دم کردن یک قاشق چای خوری خشک نای گیاهان را در 1 فنجان آب داغ. نوشیدن آن را قبل از خواب. نای کپسول نیز در دسترس هستند اگر شما ترجیح می دهید یک روش مناسب و یا نمی خواهم طعم دم نای چای.

دیگران

* مخلوط کردن روغن اسطوخودوس با مر با استفاده از روغن هسته زردآلو به عنوان یک حامل بسیار عالی واژینوز باکتریال درمان خانگی. به خارج اعمال می شود تنها در بیرونی مهبل (واژن) ،

* بارکس و برگ نارون کوهی درختچه شناخته شده اند گس اثر برای از بین بردن BV علائم.

* ریشه Coneflower شناخته شده است به موثر آنتی بیوتیک طبیعی را به عنوان به خوبی به عنوان یک تصفیه کننده خون. این کمک می کند تا افزایش سیستم ایمنی بدن. آن است و نه محبوب واژینوز باکتریال گیاهی درمان. استفاده نکنید اگر شما آلرژی به آفتابگردان ،

[ad_2]