دختر ارومیه‌ای برگزیده مسابقه هنری همچون پدر، مهربان شد

دختر ارومیه‌ای برگزیده مسابقه هنری همچون پدر، مهربان شد

[ad_1]

جواد زاهدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فاطمه میرزالو عضو ۱۴ ساله مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه در «گروه سنی ۱۴ تا ۱۷ سال» در رتبه سوم این مسابقه هنری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در این رویداد هنری که با هدف پاس‌داشت مقام والای شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در زمستان ۱۳۹۸ برگزار شد، بیش از ۲ هزار اثر در بخش نقاشی و یک‌هزار اثر در بخش خوش‌نویسی به دبیرخانه ارسال شده بود.

وی بیان کرد: از این تعداد ۶۵ اثر به اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی اختصاص داشت که ۲۸ اثر خوشنویسی و ۳۷ اثر نقاشی را شامل می‌شد.

مدیرکل کانون پرورشی، فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: به زودی نمایشگاهی از آثار برتر بخش خوش‌نویسی و نقاشی این مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سپس در شهرهای مختلف کشور برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از مجموع ۱۱۵ اثر نقاشی و ۴۸ اثر خطاطی کتابی با عنوان «همچون پدر، مهربان» به‌زودی آماده نشر و در سال‌روز شهادت این سردار سرافراز اسلام با حضور مسوولان کشوری رونمایی می‌شود.

عطیه رستمی‌زاده، افسانه مهدی‌زاده و معصومه خسروآبادی به عنوان داوران بخش خوش‌نویسی و همچنین صابر سلیمانی، منیژه نوربخش و ندا محقق به عنوان داوران بخش نقاشی در این مسابقه، آثار را داوری کردند.

این رقابت اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>