خود را یورکشایر تریر وسواس?

[ad_1]

یورکشایر Terriers ناز کوچک terriers است که می تواند فقط یک کمی “دمدمی”. تلاش برای تعیین اگر Yorkie فقط “بودن Yorkie” یا وسواس می تواند نسبتا ساده و خوب… لذت ببرید! که دیوانه, دمدمی رفتار نیز می تواند با توجه به مشکلات جدی پزشکی. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما را در درک Yorkie رفتار است.

شناخته شده Yorkie رفتارهای شامل حفر و یا خراش در روی زمین یا کف. این یک مشترک Yorkie رفتار است. هر چند اگر ممکن است نگاه وسواسی یک Yorkie عضو تریر خانواده و تربیت برای شکار موش. هنگامی که یک Yorkie حفاری در کف او است که به سادگی به دنبال غرایز خود را و به دنبال یک موش… و یا هر چیز دیگری او فکر می کند که پایین وجود دارد.

لیس همه چیز را در دید خود را از پنجه های خود را به مبلمان به شما این است که به اندازه کافی به درایو عاقل Yorkie صاحب سگ دیوانه. این Yorkie رفتار می تواند بنیادی از چیزی به عنوان ساده به عنوان خشک و خارش پوست و یا دندان بد است. Yorkies هستند شناخته شده اند که مشکلات دهان و دندان, حتی زمانی که آنها جوان هستند. خوب مراقبت از دندان بسیار مهم است برای Yorkies.

تبدیل شدن بیش از حد هیجان زده به نقطه hyperventilating حتی تکان دادن رایج است Yorkie رفتار است. این Yorkie شناخته شده است که اکثر مردم گرا و نژاد و نمی خواهم به تنها بودن. این رفتار می تواند فقط از بودن بیش از حد هیجان زده و یا از یک بیماری جدی به نام “سقوط نای”. سقوط نای اتفاقی می افتد اگر راه هوایی (نای) مسطح کردن; این می تواند مسدود کردن راه هوایی و باعث تنگی نفس. کمبود اکسیژن از فروپاشی نای می تواند باعث تکان دادن و تنگی نفس. Yorkie شما باید با یک دامپزشک بررسی اگر این علائم ادامه یا طولانی تر از چند دقیقه. آرام کردن سگ قبل از اسپاسم های عضلانی از راه هوایی بدتر شده.

پارس و yapping به طور مداوم نسبت به Yorkies, اما این فقط رفتار بد و نه خاص به Yorkie. برخی از Yorkie صاحبان پاداش این رفتار بد ندانسته با چیدن سگ هنگامی که آن را پارس می کنه. سگ فکر می کند در حال برداشت است و پاداش بسیار شبیه به یک سگ درمان است. به سادگی خود را آموزش Yorkie با یک کلمه یا “هیچ!” یا “ساکت!” و yapping متوقف می شود.

وسواسی Yorkie رفتارهای مبتنی بر ترس است. حمله به جاروبرقی یا جارو شایع وسواس است. پس از یک Yorkie معمولا هفت پوند و یا کمتر Yorkie است کاملا آگاه از اشیاء بزرگ در قلمرو خود است. ما انسان ها کمک نمی کند این رفتار زیرا این احتمال وجود دارد ما را تعقیب Yorkie با جارو یا جارو چرا که این واقعا خنده دار است. متاسفانه ما فقط تقویت رفتار بد.

گردان منطقه که در آن مواد غذایی است که در خدمت به او یک رفتار وسواسی. این امر به ویژه درست است اگر شما Yorkie بود خپله از بستر به عنوان او احتمالا تا به حال به مبارزه برای سهم عادلانه خود را از مواد غذایی است. شما می تواند کمک به شما کسب درآمد برای دریافت بیش از این ترس از دست دادن سگ خود رفتار در مواد غذایی خود را در کاسه. او به زودی یاد بگیرند که به ارتباط کاسه غذا با پاداش به جای یک مبارزه است.

انجام هر کاری بارها و بارها به دلایل ناشناخته می تواند مشترک در Yorkie. برای مثال یک Yorkie ممکن است حاضر به پیاده روی در یک منطقه خاص به طور ناگهانی پس از راه رفتن وجود دارد برای ماه. این Yorkie ممکن است به طور ناگهانی شروع به پنهان کردن زمانی که آن زمان برای مواد غذایی است. سعی کنید به کشف کردن چه چیزی می تواند باعث ناراحتی او بنابراین شما می توانید هدف خود را از وسواس است. اگر شما نمی توانید آن را کشف کردن سعی کنید به چشم پوشی از رفتار وسواسی و آن را احتمالا به یک تغییر جدید وسواس در یک زمان کوتاه است.

خلاصه:

* حمل سگ رفتار در جیب خود را برای پاداش دادن به رفتار خوب

* به یاد داشته باشید یک Yorkie بالا است روحیه و دمدمی – انتظار و لذت بردن از غرابت

* اگر خود را Yorkie مشکل در تنفس یا بلع او را به یک دامپزشک بلافاصله آن می تواند تهدید کننده زندگی برای او

* اگر خود را Yorkie به نظر می رسد اشتباه و یا ضعیف او را به یک دامپزشک فورا; این نشانه از کمبود اکسیژن به مغز

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>