خرید چمدان بزرگ در بازار ایران 97

راهنمای خرید چمدان

مانند هر کالای قابل خرید دیگر ، پیدا کردن چمدان مناسب می تواند به یک توپ و زنجیره تبدیل شود. سخت ، نرم یا چمدان ، یک قفسه سفت یا نرم ، چرخ های درون خطی یا چرخاننده – تصمیم های خیلی زیادی گرفته شده است. پس کدام یک را انتخاب می کنید؟ اجازه دهید ما شما را از طریق.

چمدان های سفت و سخت
همانطور که از نام این محصول پیداست ، این نوع چمدان ها به جای یک انعطاف پذیر دارای یک حالت سفت و سخت هستند. عمدتا از پلاستیک ABS یا پلی پروپیلن قالب ساخته شده ، چمدان های یک طرفه سخت می توانند در برابر سختی سفرهای مکرر مقاومت کنند.

آکریلونیتریل-بوتادین استایرن یا ABS در واقع یک ماده پلاستیکی و جایگزین لاستیک است. این مواد بسیار قوی و سفت و سخت است. در واقع ، امروزه از این محبوبیت در ساخت کلاه ایمنی استفاده می شود.

چمدانها با مواد ABS معمولاً گرانتر هستند زیرا از نظر زیبایی زیبایی ، براق هستند و با کاردستی پیچیده ساخته می شوند. با این حال ، ممکن است به اندازه پلی پروپیلن سخت نباشد. هنگامی که تحت تأثیر قدرت قرار گرفته اید ، باید در بعضی مناطق انتظار خندق و ترک داشته باشید. اما از نظر سهولت استفاده ، چمدانهای ABS به طور کلی آسان تر می شوند.

از طرف دیگر چمدان های پلی پروپیلن نیز از پلاستیک ساخته شده اما دارای روغن هستند. برخلاف چمدان های ABS ، می تواند شدیدترین ضربات و ضربات را تحمل کند. با این حال ، همراه داشتن آن می تواند کمی دشوار باشد زیرا در مقایسه با همتایان ABS یا پلی کربنات آن سنگین تر است.

خرید چمدان بزرگ
چمدان های یک طرفه نرماین چمدان ها معمولاً از مواد نرمتر مانند نایلون ، پلی استر یا ترکیبی از هر دو ساخته می شوند. برای تعیین مقاومت پارچه ها ، از واحد “انکار” استفاده می شود. هرچه درجه دنیر بالاتر باشد ، پارچه از دوام و استحکام بیشتری برخوردار است.

چمدان های درجه یک معمولاً دارای درجه های دنیری بالایی هستند و از ویژگی های مطلوب دیگری مانند پارچه های بافته شده ریز ، ویژگی های مقاوم در برابر خاک و پشتیبان PVC ضد آب برخوردار هستند. در قسمت داخلی ، آنها با ویژگی های سازمانی از جمله موارد قابل گسترش ، محفظه های چندگانه ، قفل های امنیتی و وسیله محافظت شده از بسته شدن ها برای جلوگیری از ساییدگی ادغام شده اند.

هولدها
هولدهامانند یک صندوق چرخ دستی ، یک هالتر می تواند فضای بسته بندی جادار را فراهم کند. همچنین این یک همراه ایده آل برای مبارزه است زیرا اکثر مدل های حمل آن سبک هستند. با این حال ، اگر به دنبال محافظت از اشیاء با ارزش خود هستید ، ممکن است این کیف قابل انعطاف و سبک وزن بهترین گزینه نباشد.

چرخ های چرخش در مقابل چرخ های درون خط
اسپینر درون خطیبهترین چیز در مورد چمدان های چرخشی این است که برای کنترل آنها نیازی به تلاش زیادی ندارید. از آنجا که این خودرو با چهار چرخ جداگانه ساخته شده است ، می تواند به تنهایی بایستد ، بنابراین دیگر نیازی به گرفتن دسته آن نخواهید داشت.

با توجه به ثبات ، چمدان هایی با چرخ های درون خط پادشاهی است. به خصوص اگر در سطوح شیب دار از آن استفاده می کنید ، در هنگام مانور نیازی به نوک زدن نیست. در عوض ، آنها در حالی که در حالت صاف قرار دارند چرخانده می شوند و می توانید کنار شما کنترل کنید.

راهنمای خرید چمدان – ورق تقلب نهایی شما برای یافتن بهترین چمدان راهنماها
چمدان بدون چرخاگر مجبورید با هر یک از این شرایط روبرو شوید ، این گزینه چمدان بسیار ایده آل است:

شما حجم کمتری و فضای بسته بندی داخلی بیشتری می خواهید. دستگیره ها و چرخ ها حجیم هستند و می توانند فضا را به خود اختصاص دهند.
شما در محیط های سخت مشغول مسافرت هستید ، عمدتا با مکانهای پرپیچ و خم ، شنی یا برفی که چرخها به خوبی چرخ نمی شوند.
شما در یک تور لوکس به سر می برید و نمی خواهید یک کیف بزرگ و متحرک را به همراه داشته باشید.
اندازه ، وزن ، ضمانت نامه و سیاست های چمدان های هواپیمایی
مارک های چمدان معتبر همیشه دارای نوعی ضمانت هستند. این تضمین می کند که طرز کار و کیفیت مواد می تواند چندین سال استفاده کند. اما اگر خسارت ناشی از صدمه به خطوط هوایی ، بارگذاری بیش از حد یا سوء استفاده باشد ، تولیدکننده معمولاً هیچ خسارت وارده ای را تحمل نمی کند.

برای جلوگیری از صدمه در خطوط هوایی ، قبل از برداشتن آن از چرخ فلك ، مطمئن شوید كه چمدان خود را به دقت بررسی كنید. اگر علائمی از آسیب ترانزیت مشاهده کردید ، قبل از ترک ترمینال ، مستقیماً به هواپیمایی یا یکی از نمایندگان آنها اطلاع دهید.

محدودیت در وزن و اندازه چمدان از یک شرکت هواپیمایی دیگر متفاوت است. گفته می شود ، مهم است كه خط مشی های آنها را قبل از بسته بندی بررسی كنید. بسیار قابل توجه است که شما از قبل چمدان های خود را وزن می کنید ، یا در نهایت به پرداخت جریمه های سنگین بیش از چمدان در فرودگاه می پردازید.

قبل از خرید یک چمدان مورد نظر خود ، عاقلانه است که یک اندازه گیری نوار را به همراه داشته باشید. بسته به محدودیت هواپیمایی انتخابی شما ، ابعاد را از هر طرف بررسی کنید. از جمله جیب های خارجی ، چرخ ها ، و همچنین دسته ها.

صحبت از دستگیره‌ها ، نکته مهم دیگری است که باید بررسی کنید. برای انجام این کار ، دسته را گرفته و زاویه آن را نگه دارید. یک مورد خوب وقتی نیاز دارید که تنظیم کنید ، به آرامی بالا و پایین می رود.

بسته بندی موفقیت آمیز یک هنر است. با به وجود آمدن اینترنت ، وبلاگ نویسان اکنون هزاران ایده آزمایش و آزمایش شده برای جلوگیری از چین و چروک و کمبود فضای زیاد شما جلوگیری کرده اند. با انتخاب چمدان مناسب برای سفرهای خود ، نه تنها کمد لباس شما محافظت می شود ، بلکه متعلقات دیگر شما نیز حفظ می شود. همچنین ، شما را از دردسرها نجات خواهد داد ، و مانند سفر همیشه بدون نگرانی مانند همیشه شما می خواستید.

چمدان های مناسب را بر اساس ویژگی های ایمنی ، امنیت ، دوام و کیفیت کلی انتخاب کنید و خواهید دید که تلاش همه ارزش آن را دارد.