خرید عینک آنتی رفلکس دیجی کالا همراه با تخفیف


حمایت از داستان
توسط لوسی تورپه در طراحی16 سپتامبر 2019
ارائه شده توسطSUNGLASS HUT
در مورد یک جفت سایه شیک چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد ، اما همیشه فقط به نظر نمی رسد. به عنوان بخشی از همکاری مداوم ما با Sunglass Hut ، ما پنج چیز اساسی را که باید هنگام خرید عینک آفتابی بدانید ، تقسیم کرده ایم.

تابستان ممکن است (متاسفانه) به پایان برسد ، اما اشعه ماوراء بنفش مضر خورشید هنوز درخشان است و نگه داشتن چشمان در آن روزهای آفتابی پاییز همچنان مهم است. اما در جستجوی مقابله با یک جفت سایه جدید و شیک ، اغلب فراموش می کنیم که مهمترین کار آنها این است که آنها از چشمان ما محافظت می کنند. از آنجا که هر چقدر سایه های قابل انعطافی داشته باشید ، قدم زدن در اطراف خیساندن اشعه ها با هزینه چشم شما هرگز ظاهر خوبی نخواهد بود.

بنابراین دانستن آنچه می خریدید اساسی است. اما ، مانند اکثر لوازم جانبی ریشه عملکردی ، جارگون فنی زیادی برای حرکت به منظور حرکت کامل وجود دارد تا بتوانید بفهمید که چه چیزی به یک جفت عینک آفتابی می رود. از رنگ های لنز گرفته تا مواد فریم و دسته بندی فیلترها ، مهمترین اصطلاحاتی را که باید هنگام خرید سایه بدانید ، در ادامه بخوانید.

فن آوری های لنز
یكی از معدود اصطلاحاتی كه بیشتر مردم در مورد عینك آفتابی با آن آشنا هستند ، اشعه ماوراء بنفش (كوتاه برای اشعه ماوراء بنفش) است – یعنی پرتویی كه از خورشید می آید و به چشم ما آسیب می رساند. امروزه تقریباً همه عینک آفتابی از کاملاً اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند ، اما آنچه شما باید در سایه های خود به دنبال آن باشید همان چیزی است که به عنوان “شاخص حفاظت” شناخته می شود. از درجه صفر تا چهار ، شاخص حفاظت به توانایی فیلتر لنز اشاره می کند و نشان می دهد که چقدر لنز عینک آفتابی از طریق آن امکان پذیر است (اگر شما برای بدست آوردن بسیار فنی هستید ، این به عنوان انتقال نور مرئی یا “VLT” شناخته می شود). درجه صفر یک لنز با رنگ روشن یا با نور ملایم با 80-100 درصد VLT است ، در حالی که درجه چهار برای یک لنز بسیار تاریک و تنها 3-8 درصد VLT است. هنگام جستجوی سایه بان برای استفاده روزمره ، به دنبال مواردی باشید که دارای شاخص محافظت از یک تا سه هستند تا ایمن باشند.

خرید عینک آنتی رفلکس دیجی کالا

راهنمای خریداران کلبه عینک آفتابی
Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو
درمان لنزها
در کنار شاخص حفاظت ، سایر لنزها نیز وجود دارند که بر نحوه ظاهر یک لنز و همچنین میزان محافظت از آن تأثیر می گذارد. قطبی شدن – فکر کنید آن سایه های ورزشی Oakley – رایج ترین فناوری است که با اضافه کردن یک فیلم قطبی به لنزهای واقعی ایجاد می شود. این امر به مسدود کردن تابش تابش خورشید کمک می کند ، و حتی در شرایطی که نور خورشید درخشان است ، دید شما را تیز و روشن می کند.

با یک قدم جلوتر ، لنزهای فتوکرومیک بسته به شدت نور خورشید تنظیم می شوند. سپس لنزهای عکس-قطبی وجود دارد که ترکیبی از لنزهای فتوکروم و قطبی هستند بنابراین آنها تابش خیره کننده را تغییر می دهند و با تغییر شرایط نور خورشید سازگار می شوند.

سرانجام ، لنزهای آینه ای وجود دارد. این ویژگی ها دارای یک پوشش آینه (همچنین به عنوان پوشش فلش نیز شناخته می شوند) روی سطح لنز است که جلوه آینه یک طرفه می بخشد. این نشان می دهد که نور خورشید به سطح لنز ضربه می زند ، و مانع رسیدن آن به چشم شما می شود.

5 مورد ضروری که باید هنگام خرید عینک آفتابی بدانید
باندخرید
باند
پرادا
370 دلار
سوتروخرید
سوترو
اوکلی
166 دلار
تقسیم شاتخرید
تقسیم شات
اوکلی
216 دلار
رنگ های لنز
لنزهای رنگی کامل در تابستان امسال روی رادار همه بودند ، اما قبل از اینکه کپی برداری را انجام دهید بر اساس اینکه رنگ شما متناسب با آن است ، ارزش این را دارد که بدانید لنزهای رنگی مختلف در واقع فواید مختلفی دارند. به علاوه ، درست مانند فیلترهای اینستاگرام ، رنگ لنز می تواند حال و هوای کلی چشم انداز ما را تغییر دهد.

برخلاف آنچه فکر می کنید ، لنزهای آبی ادراک رنگ را بهبود می بخشند و به تعریف خطوط اشیا کمک می کنند. از طرف دیگر لنزهای سبز رنگ های گرم را به آنچه می بینید اضافه می کنند و کنتراست را بهبود می بخشند و این به کاهش فشار چشم کمک می کند. لنزهای زرد و قهوه ای بهترین گزینه برای قضاوت در مورد درک عمق هستند و همچنین در کاهش نور آبی به شما کمک می کنند تا رنگ های سبز و قرمز را ببینید. اگر می خواهید جهان را در واقع بینانه ترین شکل خود ببینید ، از لنزهای خاکستری خودداری کنید زیرا آنها واقعی ترین درک رنگ را ارائه می دهند.

لنزها می توانند کاملاً رنگ باشند یا دارای یک اثر گرادیان باشند. نگاه محو فقط مربوط به سبک نیست بلکه دارای مزایایی برای چشمان شماست زیرا دیدن آن در شرایط نوری متفاوت را آسان تر می کند.

انتخاب ما را خریداری کنید
پسر گم شدهخرید
پسر گم شده
Arnette
110 دلار
عینک آفتابی گیجی حدیدخرید
عینک آفتابی گیجی حدید
عینک Vogue
154 دلار
سوتروخرید
سوترو
اوکلی
166 دلار

Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو
راهنمای خریداران کلبه عینک آفتابی
Highsnobience / جولیان بگو
مواد لنز
لنزها معمولاً از شیشه یا پلاستیک ساخته می شوند. لنزهای شیشه ای واضح ترین دید را نشان می دهند و همچنین از استحکام و مقاومت بیشتری در برابر خراش برخوردار هستند ، اما وزن بیشتری دارند و اگر آنها را به اندازه کافی سخت رها کنید می توانند خرد شوند. لنزهای پلاستیکی معمولاً از پلی آمید ، پلی کربنات یا ماده ای به نام CR-39 ساخته می شوند. پلی کربنات سبکترین پلاستیک و مقاوم ترین جایگزین برای شیشه های کریستالی است ، در حالی که به طور کلی پلی آمید بهترین کیفیت بینایی را ارائه می دهد. CR-39 پرکاربردترین ماده و کاربرد آن برای لنزهای قطبی است.

مواد قاب
اکنون ژارگون لنز را پایین آورده اید ، قسمت بعدی سایه های شما برای درک قاب است. به طور کلی ، بیشتر عینک های آفتابی از فلز ، نایلون یا الیاف استات ساخته می شوند. چوب نیز به دلیل داشتن یک ماده طبیعی محبوبیت فزاینده ای دارد و می توان آنرا با دوام ساخت.

فیبر نایلون با نام پلاستیکی یکی از مقاوم ترین و همه کاره ترین مواد در مورد ساخت آن برای قاب ها ایده آل است. فرآیند ساخت فریم های نایلونی پیچیده است و شامل گرم کردن گرانول ها به 518 درجه فارنهایت می شود تا ذوب شوند و سپس آنها را درون قالب ها تزریق کرده ، آنها را فشار داده ، آنها را با رنگ اسپری کنید و سپس آنها را برای استحکام بکشید. برخی از این کارها توسط ماشین ها قابل انجام هستند اما مهارت دستی هنوز لازم است ، به همین دلیل هزینه بیشتری را برای یک نام تجاری با تخصص فنی بیشتر در پشت آن پرداخت خواهید کرد.

راهنمای خریداران کلبه عینک آفتابی
Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو

Highsnobience / جولیان بگو
راهنمای خریداران کلبه عینک آفتابی
Highsnobience / جولیان بگو
هنگام ساخت فلز ، انواع مختلفی می توان برای ساختن قاب هایی مانند تیتانیوم ، برنز ، فولاد ، طلا و آلیاژ فلز استفاده کرد. این روند بار دیگر پیچیده است و تقریباً 100 مرحله از آغاز تا پایان را شامل می شود. به طور کلی ، فلز به دلیل خواص مقاوم و ظاهری تمیز و کلاسیک از آن حمایت می شود.

سرانجام ، استات وجود دارد. استات پلاستیک غیر نفتی است که به طور عمده از مواد طبیعی تشکیل شده است. به همین دلیل ، این ماده ضد حساسیت است و در صورت تولید یک منبع معتبر ، می تواند برای محیط زیست آسیب کمتری داشته باشد. به همین دلیل ، یک جفت سایه استات باعث می شود بیش از نمونه هایی که از پلاستیک نایلونی ساخته شده اند ، بازگردند. به عنوان یک ماده ، بسیار نرم تر از پلاستیک معمولی است ، می تواند کاملاً شفاف ساخته شود و از آنجا که با لایه بندی ورق های چند لایه تولید می شود ، برای تولید رنگهای پیچیده تر ایده آل است.

انتخاب ما را خریداری کنید
قبلی بعد
آنجا آن را دارید. به هیچ وجه این نیست که همه چیزهایی که می دانند وجود دارد اما امیدوارم که کافی برای درک این ژارگون کافی باشد ، بنابراین می دانید دفعه بعد که می خواهید یک جفت سایه جدید را خریداری کنید چه می خواهید.