خرید بهترین پالس اکسیمتر آنلاین

با استفاده از پالس اکسیمترها ، اندازه گیری میزان اکسیژن خون شما هرگز به این سادگی نبوده است. در کنار این ، ضربان قلب شما را نیز اندازه گیری می کند. این وسایل پزشکی برای افرادی که از بیماری رنج می برند ، مانند نارسایی احتقانی قلب ، COPD یا آسم درنظر گرفته شده است. خوب ، اگر شما علاقه مندان به سخت کوشی هستید و در مناطق مرتفع مرتباً پیاده روی می کنید ، این دستگاه ها نیز مفید هستند. بنابراین ، این دستگاه های پزشکی را بصورت آنلاین از مارک هایی مانند Omron ، دکتر Morepen و BPL کاوش کنید.

 

وقتی صحبت از سلامتی شما می شود ، هرگز نمی توانید خیلی مراقب باشید. بنابراین ، اگر شما بیمارانی هستید که از شرایطی مانند نارسایی احتقانی قلب ، COPD یا آسم رنج می برید ، فقط مهم است که پالس اکسیمتر بخرید که به شما اجازه می دهد میزان اکسیژن را در خون و ضربان قلب خود اندازه بگیرید ، بنابراین می توانید اقدامات پیشگیرانه و کنترل کنید. شرایط شما تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای مقایسه پالس اکسیمتر به صورت آنلاین از مارک هایی مانند Omron ، دکتر Morepen و HealthEMate استفاده کنید تا ویژگی های مدل های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و اکسیمترهای پالس متناسب با نیاز شما بخرید. گفته می شود ، در این مقاله ، ما به چند ویژگی نگاهی خواهیم داشت که هنگام خرید آنلاین پالس اکسیمترها را در نظر بگیرید. اما قبل از آن ، بیایید دقیق تر ببینیم این دستگاه چیست ، چگونه کار می کند و چرا باید پالس اکسیمتر بخرید:

 

پالس اکسیمتر چیست؟

 

پالس اکسیمتر چیزی نیست جز دستگاهی که به سرعت تغییرات سطح اکسیژن خون شما را تشخیص می دهد. اکسیمترهای پالس قابل استفاده هستند. سنسورهای موجود در دستگاه بر اساس راهی که نور از طریق انگشت شما عبور می کند ، درصد اکسیژن موجود در خون شما را تشخیص داده و محاسبه می کند.

خرید بهترین پالس اکسیمتر آنلاین
خرید بهترین پالس اکسیمتر آنلاین

جدا از این ، پالس اکسیمترها در نظارت بر تناسب اندام نیز بسیار مفید هستند ، به شما این امکان را می دانید که محدودیت های خود را بدانید ، بنابراین خود را به سمت فشار خون خود از فشار اکسیژن فشار نیاورید.

 

 

آیا به پالس اکسیمتر نیاز دارید؟

 

اکسیمتر فقط برای افرادی که از بیماری های مزمن رنج می برند منظور نشده است. این دستگاه قرائت هایی را نشان می دهد که می توانید از آنها برای سنجش تناسب اندام خود استفاده کنید. پیاده روی نیاز به داشتن استقامت خوب دارد. این خصوصاً برای مواردی که سطح متوسط ​​تا دشوار است ، مانند معابر هیمالیا اتفاق می افتد. شما می توانید مقدار تناسب اندام خود را ارزیابی کرده و سپس ببینید که آیا به اندازه کافی سالم هستید که در چنین ارتفاعات کوهنوردی انجام دهید. نظارت بر سلامتی شما قبل و در طول چنین معابر ضروری است.

 

انتخاب نوع پالس اکسیمتر

 

برای یافتن انواع مختلف در دسترس می توانید برای خرید پالس اکسیمتر به صورت آنلاین اقدام کنید. اکسیمترهای پالس وجود دارد که به گونه ای طراحی شده اند که بر روی انگشت فرسوده می شوند ، دور مچ بند بسته می شوند ، روی تبلت ها و حتی پالس اکسیمترهایی قرار می گیرند که برای دستی قابل استفاده هستند.

 

یکی از اولین مواردی که هنگام خرید پالس اکسیمتر باید تعیین کنید این است که آیا قابلیت حمل ویژگی ای است که به دنبال آن هستید. اگر بله ، می توانید پالس اکسیمترهایی را طراحی کنید که برای انگشت پوشیده شده باشند. از طرف دیگر ، اگر به دنبال خواندن دقیق تر هستید ، اکسیمتر پالس دستی انتخاب بهتری برای شماست. اکسیمترهای پالس تبلت برای بررسی نقاط و نظارت مداوم مناسب هستند.

نمایشگر

نمایشگر یکی دیگر از ویژگیهای بسیار مهمی است که ممکن است بخواهید هنگام خرید آنلاین پالس اکسیمتر به آن توجه کنید. اگر چیزی کمتر از یک نمای روشن و واضح نمی خواهید ، می توانید برای خرید اکسایش سنجهای پالس که دارای نمایشگرهای دارای نور پس زمینه هستند ، خرید کنید. چند مورد دیگر که می توانید در اینجا مورد توجه قرار دهید ترکیب فونت ، روشنایی قابل تنظیم برای قرار گرفتن در شرایط مختلف نورپردازی و زاویه دید چندگانه است.

سرانجام ، ویژگیهای راحتی چیزهای دیگری هستند که نمی توانید هنگام خرید آنلاین پالس اکسیمترها از آن غافل شوید. مواردی از قبیل کیفیت صدای شنیدنی و ماندگاری بالای باتری بسیار طولانی تر می شوند تا پالس اکسیمتر شما را نرم تر و استفاده راحت تر کند. با وجود پالس اکسیمتر در طرح های مختلف موجود به صورت آنلاین ، تمام کاری که شما باید انجام دهید مقایسه مدل های مختلف در راحتی خانه شماست تا دستگاهی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما به بهترین وجه باشد.

تکنیک های اکسیدومتری PULSE

در صورت توصیه پزشک ، اکسی متری پالس می تواند در محیط های بستری ، سرپایی و حتی در منزل مورد استفاده قرار گیرد. از طریق یکی از این روشهای پالس اکسیمتری قابل انجام است:

رویکرد انگشت

رویکرد رقمی یا انگشتی رایج ترین روش برای دستیابی به پالس اکسییمتری بیمار است.

پروب در یک انگشت قرار گرفت

با استفاده از این تکنیک ، کاوشگر باید به خوبی در انگشت قرار بگیرد و مطمئن شوید دستگاه بیش از حد محکم بسته نشده است (که گردش خون را تنگ می کند) یا خیلی شل (که ممکن است از کار بیفتد یا نور دیگری وارد شود).

بیمار باید فشار کمی را احساس کند ، اما در طی عمل نباید دردی ایجاد شود. دستگاه را تا زمانی که هم نبض و هم اشباع اکسیژن را نشان دهد ، نگه دارید. پس از انجام خواندن ، دستگاه از انگشت خارج می شود.

رویکرد گوش

پروب بر روی گوش گوش بیمار قرار گرفت

اکسی متری پالس را می توان از طریق روش گوش بدست آورد. با این روش ، پروب انتقال بر روی گوش گوش بیمار قرار می گیرد ، که در آن به واحد مانیتورینگ که اکسیژن را نشان می دهد وصل شده است.

 

مرجع خرید ایرانی آنلاین :

https://www.berankard.com/product-category/%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5%DB%8C/%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%B3-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%AA%D8%B1/