خرید بهترین ماژیک هایلایت

راهنمای خرید سحر و جادو بازار Gage

بسیاری از دانش آموزان برای مشخص کردن مطالب مهم یا غیر آکادمیک ، زیر مداد یا قلم ترسیم می کنند. اما این روش کافی نیست. آنها به چیزی نیاز بهترین ماژیک هایلایت دارند که چشم آنها را جلب کند و تأکید بیشتری روی آن بگذارد. بنابراین نیاز انسان منجر به طراحی انواع جادوی نشانگر در رنگ های مختلف شده است. با طراحی این جادوگران می توانید مطالب مهم دفترچه ، کتاب و غیره را علامت گذاری یا کدگذاری کنید. طیف گسترده ای از جادوی برجسته را می توان برای نشان دادن نکات مهم استفاده کرد. در این مقاله ، ما اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب یک برجسته جادویی مناسب در Gage Market تهیه کرده ایم ، به ما بپیوندید.
چهار دلیل مهم برای خرید Highlight Magic

هنگام مطالعه می توانیم از Highlight Magic به 4 دلیل زیر استفاده کنیم:

مرور مطالب را آسانتر کنید
آگاهی از تغییر اهمیت محتوا (دفعه بعد که مطالب را می خوانیم ، ممکن است درک کنیم که آنچه در گذشته مهم بهترین ماژیک هایلایت بوده و با این جادو برجسته شده ایم ، اکنون اهمیتی ندارد ، یا برعکس ، آنچه در حال حاضر مهم نیست ، مهم است و ما برجسته آن)
با تغییر رنگ ، تصویر را حفظ کنید
ورق برجسته شده توسط این جادوگران هنگام کپی کردن سایه رنگ این جادوگران روی برگه نمی افتد.

انواع بهترین ماژیک هایلایت

بنابراین ، این جادوها هنگام مطالعه مفید هستند. و می توانید از این جادوها برای علامت گذاری استفاده کنید. نکته اینجاست که انواع مختلف جادو وجود دارد بهترین ماژیک هایلایت و این راه را برای انتخاب بهترین جادو هموار می کند. با توجه به ابعاد ، شکل نوک ، رنگ ، دوام و ماندگاری به ما در انتخاب صحیح کمک می کند.
از چه رنگی استفاده کنیم؟

راهنمای خرید سحر و جادو برجسته

رنگهای گرم:

رنگ ها در محدوده قرمز توجه را به خود جلب می کنند.

رنگ طیف نارنجی باعث افزایش تمرکز شما شده و از کسل شدن شما جلوگیری می کند. این رنگ ها برای نوشتن نظرات معلمان و برای نشان دادن نکات کوچک و مهم مناسب هستند.

رنگ طیف زرد محرک بسیار خوبی است و مناسب بهترین ماژیک هایلایت است از این رنگ برای علامت گذاری به متن که طولانی است استفاده شود. بیشتر افراد از این رنگ استفاده می کنند.

رنگهای سرد:

رنگ های موجود در طیف آبی برای ذهن فریب دهنده بوده و خواندن آن را آسان تر می کند ، و فکر می کنید درک آنها ساده تر است ، بنابراین ایده خوبی است که یک موضوع پیچیده را در متن مشخص کنید.

رنگ های طیف سبز باعث آرامش و تعادل در ذهن می شود و از جادو می توان برای علامت گذاری و تصحیح کارت دانش آموزان با این رنگ استفاده کرد که آرامش بخش است.
رنگ طیف بنفش باعث می شود متن از بقیه متن متمایز شود و به حفظ تصویر کمک کند.
انواع جادوی برجسته

جادوی برجسته شامل جادوی برجسته مایع ، جادوی بهترین ماژیک هایلایت برجسته جادو و مدادهای برجسته است.

راهنمای خرید بهترین ماژیک هایلایت

  • سحر و جادو برجسته مایع:

برخی از این جادوگران موادی دارند که حتی 4 ساعت بعد از باز شدن سر جادو خشک نمی شوند. برخی از این جادوگران ماده ای دارند که آب است و به سرعت خشک می شود. همچنین برخی از این جادوگران در صورت برخورد به پارچه به راحتی از بین می روند.

این جادوگران نوعی قلم هستند که دارای یک محفظه مرکب است. نکات این جادوها از جنس پارچه ، پارچه ، الیاف ، الیاف پلی استر ، الیاف نایلون و غیره هستند بهترین ماژیک هایلایت تا بتوانند جوهر را به سمت نوک جادویی جذب کنند. ضخامت نوک آنها معمولاً از 2 تا 5 میلی متر است و می تواند گرد ، مسطح ، مسطح ، کج و 1 باشد. بدن این جادوگران معمولاً از پلاستیک و رایانه ساخته شده است.

زمان خشک شدن این جوهرهای جادویی بین 3 تا 30 ثانیه یا بیشتر متغیر است ، بنابراین به طور طبیعی هرچه زمان خشک شدن جادو کمتر باشد و هرچه زودتر خشک شود ، بهترین ماژیک هایلایت لکه های کمتری در صفحات بعدی قرار می گیرند. بنابراین به نظر می رسد ، این جادوگران دو مزیت دارند

دیر خشک می شوند.
آنها در صفحات بعدی لکه هایی ایجاد می کنند.

چرا بهترین ماژیک هایلایت بخریم؟

  • ژله جادو:

در این نوع جادو از ژله مخصوص به جای جوهر استفاده می شود و ضخامت نوک این جادوها معمولاً 9 میلی متر است و می تواند تا 3 میلی متر بر روی متن علامت گذاری کند. نکات این موارد بسیار نرم و ژله است. این جادوگران هرگز خشک نمی شوند زیرا ژله بهترین ماژیک هایلایت مانند هستند.

استفاده از این جادوگران باعث ایجاد نقاط بسیار ضعفی در پشت صفحه می شوند که در آن از جادو استفاده می شود.

  • مداد برجسته:

مداد هایلایت فاقد کاغذ لکه دار می شوند و به خشک شدن زمان نیاز ندارند. برای علامت گذاری کتاب هایی که لکه ها در صفحات وجود ندارد و به خوبی تنظیم شده است ، بهتر است از این مدادها استفاده کنید.

این مدادها از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. عرض مارک این مدادها تا 5.5 میلی متر است.

اغلب ما عادت داریم هنگام مطالعه زیر نکات جذاب یا مهم متن پیش روی خود خط بکشیم. این کار موجب به خاطر سپردن بهتر نکات یا پیداکردن سریع‌تر آن در مواقع ضروری می‌شود. اگر علاقه‌مند به دنیای شگفت‌انگیز رنگ‌ها هستید، می‌توانید از ماژیک‌های علامت‌گذار «Staedtler» مدل «Textsurfer classic» استفاده کنید. این ماژیک جوهر فلورسنت درخشانی دارد که در برابر نور بسیار مقاوم است. جوهر آن بر پایه‌ی آب و قابل‌شست‌وشوست؛ اما در نظر داشته باشید که جوهر این ماژیک در صورت تمام‌شدن، قابلیت شارژ مجدد ندارد.

منبع: https://porfroshtarin.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%d9%85%d8%a7%da%98%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%aa/