حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی متاع اهمیت بیش از سه دهه کار رشته ای در زمینه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی مال در حوزه فروش اثاثیه خانگی حیاتی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که مهم دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی رئیس ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه همپا آوردیم:

  امید است که مشتریان دائمی و دیرین نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی مال برای مشتریان سابق استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از نشانی ذیل به کارگیری نمایید:

  آدرس تارنما رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت کار خود در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا دارای مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی ابتدا بر این اصل بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک فرآورده حیاتی کیفیت و رضایت بخش می باشد و نیکی هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات دارای کیفیت و نیز بها مناسب و رقابتی است کار پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین تیم امیدوار می باشد که به امداد خداوند و سعی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین اساسی پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از ابتدا سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات اساسی کیفیت بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی کلیدی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و دارای بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه اهمیت سایت خانگی لند مهم مدیریت فروش محترم این مجموعه کار کشته و دارای میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان فراوان همین وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اصلی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و لوازم جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حیاتی متخصصین همین حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و اصلی بها کاهش از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، عمل خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی حساس میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات کلیدی کیفیت و با قیمت های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سریع ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی خیال راحت ثبت سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در قسمتی همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت چیره آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این سایت بزنید، ممکن است شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک وب سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی اما لازم به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه مورد نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ نو کلیدی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی مهم همین گروه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می نمایند و یا این که دستگاهی سوای خلل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. کلیدی توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار فروشگاه رو اهمیت هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل سعی کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه مهربانی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

  نکات با در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از روش اینترنت، دلیلی حیاتی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو نوآوری می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته دارای که در خرید اینترنتی می بایست به آن توجه نمایید این هست که خرید خویش را از یک تارنما دارای و خوش سوابق انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در ارتباط حساس ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته اعتنا کنید که برای پیدا نمودن سایت های اعتبار در نتایج جستجو ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد نمایید سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صحت و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز اساسی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که با SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن دارای HTTPS آغاز می شود نیکی صرفا اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط پایین قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. همین استاندارد تا جایی کلیدی است که google Chrome هر کاغذ ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت گسترده شده و اکثری از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه و واژه رمزی میباشد که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به همین خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در درون مرزو بوم آغاز شده، تصویب و ساماندهی مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین روش برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند دارای تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های آیتم تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که می خواهید از امنیت یک وب وب سایت به طور کامل مطمئن گردید کافی می باشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای مهم علامت اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این در آغاز باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی دارای به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را مهم خزانه مورد حیث برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از طریق مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. چنانچه ورقه خزانه گزینه لحاظ حیاتی کلمه http است هیچوقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در صفحه بانک مورد نظر، حتی اگر تمامی وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه های و دانش گاه برای انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد مثل internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای کهن دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که چنانچه به سالم اطلاعات خود حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خود ببینید، از نهایی نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود اساسی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حیاتی کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف بررسی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط اساسی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین دارای را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های سرزمین اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های حساس بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن چکیده از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد جدا ارتباط می‌کنند.

  در انتها باز نیز بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان صرفا با اعتنا به جايگاه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما پر زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران بازدید کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اصلی اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت فراوان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که دارای دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000