حریم خصوصی پهنای باند متعلق به FTC است، نه FCC

[ad_1]

هنگامی که کمیسیون تجارت فدرال (FTC) در اواخر اکتبر گزارشی از کارکنان درباره شیوه‌های جمع‌آوری اطلاعات و حریم خصوصی شش ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی بزرگ (ISP) صادر کرد، لینا هان، رئیس کمیسیون، یافته‌ها را «تعجب‌کننده» خواند. اظهارات خود او نیز قابل توجه است.

پس از اشاره به مشکلات ساختاری در بازار، خان ادعا می‌کند که «کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) واضح‌ترین اختیارات قانونی و تجربه نظارت کامل را دارد. [ISPs]و از FCC خواست تا قدرت را بر ISPها بازگرداند و قوانین عدم تبعیض، حفاظت از حریم خصوصی و سایر الزامات کلیدی مورد نیاز برای ایجاد بازاری سالم‌تر را بازگرداند. مواضع هان توسط کمیسر کمیسیون تجارت فدرال ربکا کلی اسلتر نیز به اشتراک گذاشته شد و نوشت: “امیدوارم FCC بتواند ISPها را به طبقه بندی مناسب خود به عنوان خدمات مخابراتی تحت عنوان دوم بازگرداند و حفاظت کافی برای این خدمات اساسی ارائه دهد.

غیر معمول نیست که تنظیم کننده قدرت را رها کند. فروتنی تنظیمی می تواند یک ویژگی مفید باشد، اما در این مورد نامناسب است. به دلایل متعدد، منطقی است که کمیسیون تجارت فدرال، ISP ها را از نظر حریم خصوصی تنظیم کند.

اول، تا آنجا که ممکن است، یک مجموعه واحد از قوانین حفظ حریم خصوصی باید برای همه بخش ها در سطح فدرال اعمال شود، به جای افزودن برچسب های بیشتر به لحاف دیوانه کننده مقررات حریم خصوصی فدرال که امروزه در آمریکا وجود دارد. برای مصرف کنندگان گیج کننده است که از مشاغل مختلف بسته به بخش های مربوط به آنها حمایت های حریم خصوصی داشته باشند – یکی قانون خدمات مالی، دیگری برای شرکت های ارتباطی، سومی برای مراقبت های بهداشتی و هیچ قانون خاصی برای حفظ حریم خصوصی برای بسیاری دیگر. اگر دو سرویس مستقیماً رقیب – مانند خدمات مبتنی بر مکان ارائه شده توسط هر دو ارائه‌دهنده «برترین»، مانند Hulu و Netflix و ISPها – برای محرمانه بودن چندین سازمان نظارتی، برای مصرف‌کنندگان گیج‌کننده‌تر باشند. و این باعث ایجاد عدم اطمینان یا مقررات متناقض برای خود ISPها می شود، که بسیاری از آنها نه تنها خدمات ارتباطی با پهنای باند و سایر خدمات نظارتی را ارائه می دهند، بلکه خدمات دیگری را نیز ارائه می دهند که به وضوح در صلاحیت FTC هستند، مانند خدمات سرگرمی، محتوا، تبلیغات و خدمات هشدار و سایر اتوماسیون های خانگی. .

یک رژیم حقوقی حریم خصوصی در بخش‌های مختلف مطلوب است، اما همپوشانی با رژیم‌های موجود بسیار دشوار است. به همین دلیل است که در گزارش و پیش نویس Legislative Language، که من به همراه سایر محققان بروکینگز آن را تهیه کردم، توصیه شد که قانون فدرال حریم خصوصی یک کمیسیون فدرال را برای بررسی قوانین موجود تشکیل دهد و سپس توصیه هایی را به کنگره «درباره نحوه عملکرد قوانین فدرال حریم خصوصی» ارائه کند. و امنیت داده ها را می توان هماهنگ کرد. در همین حال، اجتناب از چندپارگی بیشتر قانون فدرال حریم خصوصی منطقی است.

دوم، در حالی که نهادهای حقوقی مختلف FCC و FTC موضوعات مختلفی را ارائه می دهند که در زیر مورد بحث قرار گرفته است، FTC در مورد محرمانگی تجربه بسیار عمیق و گسترده تری دارد. همانطور که پروفسور کریس هوفناگل به تفصیل در کتاب خود مستند می کند قانون کمیسیون تجارت فدرال و سیاست حفظ حریم خصوصی، FTC بیش از 100 سال تجربه در نظارت بر شیوه های تجاری و حمایت از مصرف کننده دارد و از اوایل دهه 1990 “به مهم ترین تنظیم کننده محرمانگی اطلاعات – و بنابراین سیاست نوآوری – تبدیل شده است.” هوفناگل در این صفحات به دانیل سولوف و وودی هارزوگ محققین اصلی حریم خصوصی پیوست و تاکید کرد که علیرغم بند کوتاه کنگره، ترسو و دستگیری تصادفی، “FTC هنوز آژانس مناسبی برای رهبری تلاش ها برای تنظیم حریم خصوصی است. ایالات متحده. او در سال 2018 به عنوان دادگاه تجدیدنظر فدرال منصوب شد FCC در مقابل AT&T تصمیم، “FTC آژانس فدرال پیشرو برای حمایت از مصرف کننده است و برای چندین دهه، اصلی ترین آژانس فدرال برای حفظ حریم خصوصی و سیاست های اجرایی بوده است.”

در دو دهه گذشته، کمیسیون تجارت فدرال حدود 80 شکایت بر اساس پردازش داده های شخصی علیه شرکت ها در اندازه ها و بخش های مختلف تنظیم کرده است: از فیس بوک و گوگل گرفته تا مشاغل عادی، ارائه دهندگان برنامه های کاربردی کوچک و شرکت های بازاریابی. این حجم کاری نشان می دهد که محرمانگی به تمرکز اصلی کار کمیسیون تجارت فدرال در اقتصاد دیجیتال قرن بیست و یکم تبدیل شده است. همین هفته گذشته، این آژانس یک فرآیند قانون‌گذاری را برای اعمال حمایت‌های سخت‌گیرانه‌تر بر حریم خصوصی و امنیت کسب‌وکار و همچنین برای جلوگیری از تبعیض ناشی از تصمیم‌گیری خودکار پیشنهاد کرد. در حالی که حفظ حریم خصوصی یک رژیم ثابت در FTC است، فقط گاهی اوقات در FCC وجود دارد. FCC شکایت هایی را علیه اپراتورهای تلفن معمولی و خرده فروشان تحت قوانین محدود حاکم بر داده های مخابراتی برای تماس ها، ضبط مشترکان تلویزیون کابلی و بازاریابی تلفنی تنظیم کرده است، اگرچه اخیراً منجر به جریمه 200 میلیون دلاری از Verizon، AT&T، T-Mobile و Sprint شده است. اطلاعات موقعیت مکانی مشتری را بدون اقدامات امنیتی یا رضایت مناسب بفروشید. FCC از زمان تصویب قرارداد اینترنت باز در سال 2015، قوانین گسترده ای را برای اعمال قوانین حفظ حریم خصوصی برای ISPها اتخاذ کرده است، که آنها را مشمول تعهدات خدمات عمومی قابل اعمال برای اپراتورهای معمولی ارتباطات تحت عنوان II قانون ارتباطات 1934 می کند. اما توسط مخابرات اصلاح شده است. قانون 1996. اما کنگره در مارس 2017 به لغو این قوانین محرمانه رای داد، و بنابراین FCC هرگز این نقش اجرایی گسترده را ایفا نکرده است.

ثالثاً، دیدگاه‌های کمیسر هان و اسلاتر منعکس کننده پیشرفت قابل توجهی در راستای قانون جامع حریم خصوصی فدرال از سال 2016 و تمرکز غالب پیشنهادات قانونی حاصل برای گسترش اختیارات FTC نیست. لوایح یا لوایح فدرال – به ویژه آنهایی که از طرف رهبری هر دو طرف کمیته های تجاری در هر دو مجلس کنگره – که محتمل ترین ابزار برای تصویب قوانین فدرال هستند – در درجه اول اجرای قانون فدرال را در دست FTC قرار می دهند. قانون داده های امنیتی سناتور راجر ویکر (R-MS) به کمیسیون تجارت فدرال اجازه می دهد تا 100 میلیون دلار این قدرت را اعمال کند. علاوه بر این، بسته 1.8 تریلیون دلاری آشتی اقتصادی که توسط مجلس تصویب شد، شامل 1 میلیارد دلار برای ایجاد و استخدام یک دفتر جدید حفاظت از داده های FTC است.

علاوه بر این، چندین لایحه حریم خصوصی، از جمله قانون داده‌های امنیتی، اما نه قانون حقوق مصرف‌کننده آنلاین D-WA سناتور ماریا کانتول، معافیت از قانون کمیسیون تجارت فدرال 1914 را لغو می‌کند تا در حالی که این استثنا در حال اجرا است، مبنایی برای اظهارات پرزیدنت هان مبنی بر اینکه FCC صلاحیت واضح تری برای نظارت بر ISPها دارد – حداقل با این حال، این طبقه بندی نامشخص است. لغو سیاست حفظ حریم خصوصی پهنای باند FCC توسط کنگره، لغو بعدی دستور اینترنت باز در سال 2015 توسط FCC توسط اکثریت جمهوریخواه در سال 2017، عدم وجود لایحه جدید در مورد بی طرفی شبکه تا کنون در 117شما کنگره و تأخیر در تأیید سومین کمیسیونر دموکرات در FCC فعلی ممکن است از ابتکار جدید بی طرفی شبکه و قوانین FCC جلوگیری کند یا به تأخیر بیاندازد.

حتی اگر کنگره فعلی یا اکثریت دموکرات جدید در FCC نظم جدیدی از بی طرفی شبکه را به موقع دنبال کنند، بی طرفی شبکه در درجه اول به رقابت مربوط می شود، نه محرمانگی. هدف آن جلوگیری از تبعیض ISP ها علیه ارائه دهندگان خدمات رقیب، مانند رقبا در سرویس های ویدئویی آنلاین مانند نتفلیکس یا یوتیوب است. مقررات حفظ حریم خصوصی FCC در سال 2016 یک اثر تصادفی از قرار دادن ISPها تحت قوانین مشترک حامل بود، که همچنین با مقررات بی طرفی شبکه موجود مطابقت داشت. مورد دوم شامل بخش 222 قانون ارتباطات است که استفاده از “اطلاعات شبکه خود مشتری” توسط حامل های ارتباطی را محدود می کند. در نتیجه، پس از اینکه FCC ISP ها را حامل های معمولی در نظر گرفت، آژانس مجبور شد به کاربرد بخش 222 برای ISP ها رسیدگی کند که از محرمانه بودن “اطلاعات شبکه خود مشتری” مانند ضبط تماس ها محافظت می کند.

کنگره می تواند با دادن صلاحیت FTC در مورد محرمانه بودن رسانه های ارتباطی از این مشکل جلوگیری کند – بنابراین نقش اصلی FTC در محرمانگی را روشن می کند. این مسیر کمترین مقاومت در برابر تصویب قانون جامع حریم خصوصی و راهی ساده تر و واضح تر برای محافظت از حریم خصوصی است.

فیسبوک، گوگل، تی موبایل و ورایزون اهداکنندگان مشترک و نامحدودی به موسسه بروکینگز هستند. یافته‌ها، تفاسیر و نتیجه‌گیری‌های منتشر شده در این مقاله فقط متعلق به نویسنده است و تحت تأثیر کمک مالی قرار نمی‌گیرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü