تنبیه بدنی، مدارس و نژاد: به روز رسانی

[ad_1]

پنج سال پیش، متن زیر را دقیقاً در اینجا روی تابلو در مرکز براون نوشتم:

با نزدیک شدن به جشن سالانه زندگی دکتر کینگ، ارزش بررسی تفاوت در شیوه تربیت کودکان سیاه و سفید در مدارس را دارد. در مدارس دولتی ایالات متحده، کودکان سیاه پوست دو برابر سفیدپوستان در معرض تنبیه بدنی قرار می گیرند.

طی پنج سال گذشته، صحبت‌های عمومی درباره نابرابری‌های نژادی و نژادپرستی سیستماتیک به اوج خود رسیده است و احتمالاً این گفتگوها در مدارس و کلاس‌های درس رخنه می‌کند. به طور کلی، هنجارهای اجتماعی در مورد مسائلی مانند مدارس تنبیه بدنی بسیار کند در حال توسعه هستند. ارزش بررسی را دارد تا ببینیم چه چیزی – اگر چیزی – تغییر کرده است.

آیا در پنج سال گذشته پیشرفتی حاصل شده است؟ از برخی جهات نه چندان. احتمال کتک خوردن کودکان سیاه پوست در مدرسه دو برابر کودکان سفیدپوست است. اما به طور کلی، تنبیه بدنی برای کودکان از همه نژادها به طور قابل توجهی کمتر است. چه چیزی تغییر کرده است – و چه چیزی تغییر نکرده است – را می توان به راحتی در شکل زیر مشاهده کرد، که داده های سال 2012 (که پنج سال پیش در دسترس بود) را با جدیدترین داده های موجود برای سال 2018 مقایسه می کند. داده ها همانطور که گزارش شده است فقط تنبیه بدنی است. در کلاس های K-12. (ماری فالکون، دیانا کوینترو و جان والانت در مورد استفاده از تنبیه بدنی در دوران پیش دبستانی در نشریه 2020 هیئت بحث می کنند. “به تنبیه بدنی کودکان پیش دبستانی پایان دهید.”)

F1 شیوع تنبیه بدنی در طول زمان کاهش یافته است، اما تفاوت های نژادی همچنان باقی است
روی شکل کلیک کنید تا نسخه کامل در یک تب جدید باز شود.

شکل 1 هم تغییر و هم پشتکار را نشان می دهد: در حالی که استفاده از تنبیه بدنی به طور کلی به طور قابل توجهی کاهش یافته است، نسبت سیاه پوستان به سفیدپوستان در واقع اندکی افزایش یافته است. (البته مدارس نیز به استثنای تنبیه بدنی از نظم و انضباط استفاده می کنند و روند مشابهی در استفاده از اخراج مشهود است).

در سراسر کشور، دانش آموزان سیاهپوست دو برابر بیشتر در معرض تنبیه بدنی توسط کارکنان مدرسه هستند. با این حال، تنها چهار ایالت وجود دارد که این نسبت بسیار بالا است. ارقام ملی تا حد زیادی با این واقعیت توضیح داده می شود که برخی از کشورهایی که میزان تنبیه بدنی بالایی دارند، کشورهایی با تعداد زیادی دانش آموز سیاهپوست نیز هستند. (آماردانان این را پارادوکس سیمپسون می نامند.) باید توجه داشت که هم نسبت دانش آموزان سیاه پوست و هم میزان بروز کلی تنبیه بدنی در آلاباما، لوئیزیانا و می سی سی پی بسیار بالاست.

نگاهی به مجموع، جزئیات بسیار جالبی را پنهان می کند که نشان می دهد کجا پیشرفت کرده است. شکل 2 به طرز ماهرانه ای اطلاعات زیادی را در یک عکس جمع آوری می کند. (باید بگویم که هوش کاملاً به خاطر دانش آموزان UC-Santa Barbara است که به من کمک می کنند، Leshan Sue و Karen Zhao.)

F2 حتی با کاهش میزان تنبیه بدنی، چندین حالت outliers_update باقی می مانند
روی شکل کلیک کنید تا نسخه کامل در یک تب جدید باز شود.

محور x و محور Y به ترتیب نشان دهنده درصد تنبیه بدنی برای دانش آموزان سفیدپوست و سیاهپوست هستند. ایالت های بالای نمودار دارای سطوح بالایی از تنبیه بدنی برای کودکان سیاه پوست و ایالت های سمت راست نمودار دارای سطوح بالایی از تنبیه بدنی برای کودکان سفیدپوست هستند. دایره‌های آبی تیره داده‌های سال 2012، آبی روشن – داده‌های سال 2018 را نشان می‌دهند. در بالای خط نقطه، درصدها برای دانش‌آموزان سیاه‌پوست به طور نامتناسبی بیشتر است (و در زیر خط، درصدها برای دانش‌آموزان سفیدپوست بیشتر است). برای کمک به درک مقیاس، درصد ملی کودکان تنبیه بدنی 0.34٪ برای دانش آموزان سیاه پوست و 0.15٪ برای دانش آموزان سفید پوست است – بسیار پایین در گوشه سمت چپ پایین نمودار. انحرافات قابل مشاهده در نمودار واقعاً با هنجار آمریکایی فاصله دارد.

چیزی که فوراً تحت تأثیر قرار می گیرد این است که می سی سی پی، آرکانزاس و آلاباما چقدر متفاوت از بقیه کشور هستند. این سه ایالت 71 درصد از کل دانش‌آموزان سیاه‌پوست را تشکیل می‌دهند که در سال 2018 تنبیه بدنی دریافت کردند. سایر ایالت هایی که بیشترین تعداد کودکان سیاهپوست را دارند تگزاس و جورجیا هستند. از سال 2018، تگزاس دارای نرخ بالایی از تنبیه بدنی است، اما این میزان برای سفیدپوستان کمی بیشتر از دانش آموزان سیاه پوست است. کودکان سیاه پوست تقریبا 50 درصد بیشتر از سفیدپوستان در مدارس در جورجیا تنبیه می شوند، اما قابل توجه است که میزان تنبیه بدنی برای هر دو نژاد از آخرین بررسی داده های ما تا سه برابر در این ایالت کاهش یافته است.

نمودار بالا نیز نشان می دهد که برخی کشورها چقدر در این موضوع پیشرفت کرده اند. شاید هنوز راه درازی در پیش داشته باشند، اما پیشرفت آنها را نباید نادیده گرفت. در سراسر کشور، اکثر ایالت ها تنبیه بدنی را صفر گزارش می کنند. در آلاباما، میزان تنبیه بدنی برای دانش آموزان سیاه پوست کمتر از سفیدپوستان است. این در سال 2012 نیز صادق بود، اما این شکاف در آخرین ارقام در واقع بیشتر شده است. (توجه داشته باشید که این لزوماً به این معنا نیست که دانش‌آموزان سفیدپوست بیشتر از دانش‌آموزان سیاه‌پوست در همان مدرسه در معرض تنبیه بدنی قرار می‌گیرند. این ممکن است نشان‌دهنده کاربردهای متفاوت تنبیه بدنی در مدارس مختلف باشد.) آلاباما همچنان نرخ بالایی از تنبیه بدنی دارد. مجازات به طور کلی، اما این نیز درست است که درصد نسبت به گذشته کاهش چشمگیری داشته است. در آرکانزاس، اعمال نژادی تنبیه بدنی بسیار نامتناسب بود. الان کمی کمتر شده به طور خاص، درصد کلی – هر چند بسیار بالا – به کمتر از نصف آن کاهش یافته است.

و سپس به می سی سی پی می رسیم. در سال 2012، مدارس می سی سی پی بالاترین میزان تنبیه بدنی را برای کودکان سیاه پوست در این کشور و بالاترین میزان تنبیه بدنی برای کودکان سفید پوست را داشتند. در سال 2018، می سی سی پی همچنان بالاترین میزان تنبیه بدنی را در این کشور برای کودکان سیاه پوست و سفید پوست داشت. و در حالی که نظم و انضباط در می سی سی پی بسیار فراتر از انطباق با ملت به عنوان یک کل باقی می ماند، این نیز درست است که می سی سی پی استفاده از تنبیه بدنی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

داده های سطح ایالت نشان می دهد که نگرش می سی سی پی نسبت به نحوه رفتار با دانش آموزان به طور قابل توجهی با ارزش های رایج آمریکا متفاوت است. جرأت می کنم بگویم آنچه در می سی سی پی می بینیم حتی نگرش های غالب در می سی سی پی را منعکس نمی کند. در عوض، آنچه می بینیم تعداد نسبتاً کمی از مناطق مدرسه است که رفتار به طور قابل توجهی از آنها منحرف می شود. می سی سی پی ارزش های. موارد تنبیه بدنی در اکثر مدارس می سی سی پی گزارش شده است صفر. در واقع، 74 مدرسه از 955 مدرسه در می سی سی پی – کمتر از 10٪ – شامل نیمی از دانش آموزانی است که در این ایالت از تنبیه بدنی رنج می برند.

به عبارت دیگر، بیشترین استفاده از تنبیه بدنی از مدارسی است که همگام با دیگران نیستند. می سی سی پی. تنبیه بدنی به ویژه در تعدادی از مناطق کوچک رایج است. میزان کل تنبیه بدنی در می سی سی پی چهار در هر 100 دانش آموز است، اما بیش از 25 در هر 100 دانش آموز در چهار شهرستان است. به نام: آبردین، شهرستان آتالا، تلفیقی طلاهاچی شرقی و تلفیقی جاسپار غربی. در واقع، 11 منطقه کوچک – هر کدام با کمتر از 4000 دانش آموز – 20 درصد از تنبیه بدنی را در می سی سی پی تشکیل می دهند.

پنج سال پیش نوشتم:

هر بار که کودکی در مدرسه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد … چیزی یا شخصی در طول راه آن کودک را بدون توجه به “دلیل” تنبیه خراب کرده است. در حالی که این شکست‌ها به‌طور نامتناسبی بر سر کودکان سیاه‌پوست می‌افتد، ما هنوز به این رویا نرسیده‌ایم که «کودکان روزی در کشوری زندگی می‌کنند که در آن نه بر اساس رنگ پوست، بلکه بر اساس محتوای شخصیت‌شان قضاوت می‌شوند. ”

پیشرفت هایی صورت گرفته و پیشرفت هایی به خصوص در جنوب صورت گرفته است. شاید، اگر تعداد نسبتاً کمی از مردم محلی از نمونه های ارائه شده توسط همسایگان نزدیک پیروی کنند، تنها به روز رسانی که باید بعد از پنج سال آینده انجام شود، گزارش تعطیلات باشد.


نویسنده از دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا، و همکاران گرتلر، لشان ژو و کارن ژائو برای کمک های تحقیقاتی خود سپاسگزار است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis Siteleri