تعویض مفصل خطرات آگاه

[ad_1]

تعویض مفصل است یک گزینه جراحی وقتی که مفصل آسیب دیده به حدی است که آن را مانع حرکت آزاد و باعث درد شدید. تصمیم به انجام چنین عمل جراحی دشوار است. وجود دارد بسیاری از دلهره در اطراف آن است که چگونه انجام می شود, چه موادی استفاده می شود برای مفاصل مصنوعی انجام بسیاری از مردم تحت یک عمل جراحی و چه پس از اثر ؟

برای پاسخ به همه این پرسش ها در مفاصل است که برگشت ناپذیر آسیب دیده و نیاز به تعویض. جایگزین کردن مفصل آسیب دیده می تواند کمک به شما حرکت در اطراف و احساس بهتر است. آسیب به مفاصل می تواند با توجه به ورم مفاصل و حوادث و صدمات ورزشی و دیگر بیماری هایی که باعث تورم و سفتی مفاصل. جایگزین مشترک به طور کلی ساخته شده از پلاستیک یا فلز و یا ترکیبی از هر دو. جدید مفاصل گذشته نزدیک به 10 – 15 سال است.

در حال حاضر به دنبال در خطرات جراحی تعویض مفصل مانند هر عمل جراحی خطرات خاص خودش را دارد. در اینجا پس از اثر است که شما باید آگاه باشند از. به یاد داشته باشید که بسیاری از این عوارض قابل درمان هستند بنابراین مطمئن شوید که شما تماس با دکتر خود را بلافاصله اگر شما علائم زیر.

عفونت

مهمترین خطر جراحی تعویض مفصل عفونت است. این عفونت می تواند رخ دهد در اطراف زخم یا زخم. عفونت ممکن است دیده شود در طول اقامت شما در بیمارستان یا چند روز بعد از اینکه شما را ترک. خوب گاهی اوقات عفونت رخ می دهد در سال های پس از عمل جراحی است. عفونت های جزئی می تواند تحت درمان با داروهای اما اگر عفونت عمیق است دوباره تحت عمل جراحی ممکن است مورد نیاز است.

لخته شدن خون

لخته شدن خون ممکن است دیده شود و توده ای از خون را تشکیل می در داخل و اطراف زخم. پس از یک دوره از زمان این لخته باعث درد و تورم در آن مناطق. پزشکان به طور کلی نشان می دهد مواد مخدر است که می تواند خون خود را نازک است. ویژه جوراب ساق بلند, تمرینات یا چکمه همچنین می تواند خون خود را حرکت سریع تر.

شل شدن

جدید مشترک ممکن است شل. این باعث می شود درد و بسیاری از ناراحتی. تماس با دکتر خود را بلافاصله این نیاز به عمل مجدد برای نقل مکان مشترک.

دررفتگی

گاهی اوقات توپ از پروتز ممکن است از آن سوکت. بسیاری از بار این را می توان بدون جراحی درمان می شوند. عملیات ممکن است مورد نیاز بسته به شدت.

پوشیدن

برخی از پوشیدن موظف است به اتفاق می افتد در یک مشترک در طول زمان است. اگر آن را بیش از حد جدی با دکتر خود تماس بگیرید. این سایش باعث شل شدن مفصل و اضافی باعث ناراحتی است.

عصب و رگ های خونی آسیب

ممکن است که به اعصاب در نزدیکی جایگزین مفصل آسیب دیده در طی عمل جراحی. این است که بسیار شایع است اما در صورت وجود یک آسیب جزئی آن بهبود می یابد خود را در طول زمان.

این همیشه یک ایده خوب را به اطلاع پزشک خود در مورد هر یک از علائم فوق به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]