تعریف مجدد موفقیت قبل از K در طول کووید از طریق بودجه مبتنی بر نتایج

[ad_1]

در سال 2019، شهر ممفیس، شهرستان شلبی، فرست 8 ممفیس، مؤسسه کودک شهری و صندوق عملکرد جامعه در Maycomb Capital یک مشارکت عمومی و خصوصی را راه‌اندازی کردند. این مشارکت از بودجه مبتنی بر نتایج استفاده می‌کند تا دولت‌های شهر و شهرستان را قادر سازد تا منابع خود را با نتایج جامعه هماهنگ کنند، به ویژه با کمک به اطمینان از اینکه دانش‌آموزان قبل از K در جاده و در سطح کلاس در هنگام رفتن به مهدکودک هستند. هدف کوتاه مدت این مشارکت، گسترش آموزش قبلی با کیفیت بالا برای هر کودک کم درآمد در کشور شلبی، تنسی است و هدف بلندمدت آمادگی برای مهدکودک و موفقیت تحصیلی آینده برای هر کودک است.

من اخیراً با دکتر کندیس توماس، که او را به عنوان یک همکار و شریک نزدیک می شناسم، در مورد اهمیت آموزش در دوران کودکی و چالش های منحصر به فردی که این پروژه در طول همه گیری COVID-19 با آن مواجه است، صحبت کردم. دکتر توماس پیشرو در رشد کودک با تمرکز بر رفاه اجتماعی و عاطفی کودکان است. او مدیرعامل First 8 است، سازمانی که برای ادغام بهترین روش‌ها برای حمایت از کودکان در معرض خطر از بدو تولد تا 8 سالگی تأسیس شده است تا بلوک‌های سازنده مهارت‌های شناختی، رفتاری و اجتماعی و در نهایت پایه‌ای برای موفقیت طولانی‌مدت فراهم کند.

کندیس توماس
کندیس توماس.

سوال: امسال سومین سال اجرای این پروژه مشترک است. دکتر توماس، اجازه دهید با تصویر بزرگ شروع کنیم. می توانید کمی در مورد اینکه چرا pre-K مهم است به اشتراک بگذارید؟

Kandace Thomas (KT): Pre-K یک تجربه یادگیری بسیار مورد نیاز برای کمک به کودکان خردسال است که سنگ بنای یادگیری مادام العمر را شناسایی کنند. Pre-K همچنین با تعامل با معلمان و همکلاسی ها، تمرین مهارت های گوش دادن و تمرین مهارت های خودتنظیمی این فرصت را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به محیط مدرسه عادت کنند.

در شهرستان شلبی، تقریباً 45 درصد از کودکان در فقر زندگی می کنند، و ما می دانیم که مزایای دوره پیش دبستانی در جوامع تحت ستم تاریخی مهم تر است. متأسفانه، تعداد دانشجویانی که قبل از K به خدمات نیاز دارند، بسیار بیشتر از جای خالی وجود دارد. در سال 2019، زمانی که این برنامه شروع شد، 1000 صندلی قبل از K به دلیل انقضای یارانه فدرال ناپدید شدند.

سئوال: همه‌گیری نااطمینانی زیادی را برای جهان به ارمغان آورده است. چگونه توانستید در این دوران بی سابقه به ارائه خدمات به کودکان و خانواده های آنها ادامه دهید؟

KT: سال تحصیلی حدود 75 درصد در مارس 2020 تکمیل شد، زمانی که شهر ممفیس و سیستم مدرسه شهرستان شلبی، شامل تمام 67 کلاس اول 8 کلاس قبل از K، برای آموزش شخصی بسته شدند.

بدون اطلاع از اینکه ویروس یا اثرات آن چقدر طول می کشد، می دانستیم که باید اهداف و نتایج خود را تغییر داده و دوباره متمرکز کنیم. نگرانی ما فقط در مورد نحوه دسترسی کودکان به یادگیری آنلاین نبود، بلکه در مورد نحوه پاسخگویی به نیازهای فوری کودکان و خانواده ها نیز بود.

من مطمئن هستم که اگر معیارهای روشنی را تعیین نکرده و چارچوب گزارشگری را از طریق ساختار مالی مبتنی بر نتایج خود معرفی نکنیم، دانشجویان ما در موقعیت بهتری نسبت به آنها خواهند بود.

آموزش شخصی به کلاس های زوم منتقل شد، در حالی که بسته های آموزشی کاغذی و بسته های غذایی برای جمع آوری در دسترس بودند. ارائه‌دهندگان خدمات اجتماعی خانواده از طریق ایمیل و تماس‌های تلفنی با خانواده‌ها در تماس بودند و برای ایمن نگه‌داشتن کودکان در چند هفته اول راهنمایی و پشتیبانی می‌کردند.

سوال: چگونه شروع به نزدیک شدن به سال تحصیلی 2020-2021 کردید؟

KT: وقتی متوجه شدیم که کووید یک مشکل طولانی‌مدت از آنچه انتظار داشتیم خواهد بود، برای تعریف موفقیت در دوران کووید و شناسایی شاخص‌هایی که می‌توانیم از آنها برای پاسخگویی به خانواده‌ها و دانش‌آموزان استفاده کنیم، به جدول برگشتیم.

هدف اصلی ما از بهبود مهارت های سوادآموزی اولیه حیاتی بود و باید به آن پایبند بودیم. اما ما همچنین باید به خانواده‌ها کمک می‌کردیم تا نیازهای اساسی خود را با تمرکز بر رشد عاطفی-اجتماعی برآورده کنند. ما با ارائه دهندگان pre-K کار کردیم تا ارزیابی های جدیدی را اجرا کنیم که می تواند به ارائه ایده ای از پیشرفت دانش آموزان ما قبل از K کمک کند. و شاخص های حمایت خانواده و تعهد ما به اطمینان از دسترسی خانواده ها به بانک های غذا کمک کرد. , مراقبت های بهداشتی, مسکن, روانی بهداشت و سایر خدمات

سوال: بنابراین، در پایان سال تحصیلی 2020-2021 چگونه گذشت؟

KT: مشارکت عمومی و خصوصی نیروی محرکه ای برای ما بوده است تا به طور انتقادی در مورد اینکه چگونه می توانیم کار درست را برای دانش آموزان خود قبل از K انجام دهیم و آنها و خانواده هایشان را علیرغم موانع درگیر نگه داریم. در نتیجه، من مطمئن هستم که دانشجویان ما در موقعیت بهتری نسبت به شرایطی هستند که اگر معیارهای روشنی را تعیین نکرده بودیم و چارچوب گزارشگری را از طریق ساختار مالی مبتنی بر نتایج خود معرفی نمی کردیم.

وقتی نوبت به حضور منظم می‌رسید – یک شاخص قوی برای موفقیت که در سال اول اندازه‌گیری کرده بودیم – می‌دانستیم که نمی‌توانیم از عملکرد فیزیکی دانش‌آموز در کلاس درس برای ارزیابی مشارکت استفاده کنیم. ما شاخص خود را گسترش داده‌ایم تا به طور کلی‌تر بر تعامل پایدار تمرکز کنیم. که شامل معلمانی است که آموزش همزمان را ارائه می دهند و یادگیری ناهمزمان، دانش آموزانی که ثبت نام می کنند و در درس ها شرکت می کنند، و خانواده هایی که با کارکنان خدمات خانواده ملاقات می کنند.

در مجموع، می‌دانستیم که باید تمرکز خود را روی رشد مهارت‌ها و آمادگی مهدکودک حفظ کنیم، اگرچه زمینه‌ای که در آن کار می‌کردیم به طرز چشمگیری تغییر کرد. ابزارهایی که ما برای ارزیابی مهارت‌های بهبود یافته قبل از K استفاده می‌کردیم، برای شامل رشد مهارت‌ها فراتر از سواد، گسترش یافتند که منعکس‌کننده بهترین شیوه‌های فعلی است. این مهارت‌ها بلوک‌های سازنده موفقیت بلندمدت و شاخص قوی آمادگی برای مهدکودک هستند – هدف اصلی First 8.

داده ها در سطح ملی نشان دهنده از دست دادن قابل توجه آموزش به دلیل عدم آموزش شخصی است. با توجه به این موضوع، ما فوق‌العاده مفتخریم که داده‌های اولیه مهارت‌ها و آمادگی قوی برای مهدکودک را برای دانش‌آموزان ما قبل از K.

سوال: به نظر شما اتفاقات یک سال و نیم اخیر باعث تغییر در نگاه ما به آموزش و پرورش می شود؟

KT: من قطعاً امیدوارم! در سطح محلی، ما امیدواریم که جهت گیری نتیجه را در طول کار خود حفظ کنیم، زیرا دیده ایم که چگونه داده ها و مدیریت عملکرد فعال می تواند به دستیابی به نتایج بهتر کمک کند. ما در First 8 Memphis خوشحالیم که در جامعه خود رهبری داریم که از بسیاری جهات جلوتر از منحنی است و به ما امکان می دهد مدلی برای خدمات پیش از K نتیجه گرا در شهرستان خود ایجاد کنیم. این موفقیت ها متعلق به جامعه است – معلمان، مدیران، کارکنان خانواده و مربیان. همه آنها به عملکرد ما در طول همه گیری کمک کردند و ما این دستاوردها را جشن می گیریم.

به طور گسترده تر، طرح هزینه پیشنهادی پرزیدنت بایدن برای حمایت از مدارس با فقر بالا و گسترش دسترسی جهانی قبل از K نشان دهنده درک گسترده سیاستمداران و رهبران جامعه است که آموزش اولیه مهم است، به ویژه برای خانواده های محروم تاریخی و آن دسته از خانواده هایی که در فقر زندگی می کنند. نظر من فقط با تجربه این بیماری همه گیر تاکید می شود.

موسسه بروکینگز یک سازمان غیرانتفاعی است که به تحقیقات مستقل و سیاست گذاری اختصاص دارد. مأموریت آن انجام تحقیقات مستقل و با کیفیت بالا و بر اساس این تحقیقات، ارائه توصیه های بدیع و عملی برای سیاستمداران و مردم است. نتیجه‌گیری‌ها و توصیه‌های هر نشریه بروکینگز فقط مربوط به نویسنده (گان) آن است و منعکس‌کننده دیدگاه‌های مؤسسه، مدیریت آن یا سایر محققان نیست.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000