تاییدیه های بایدن تا مرز 300 روز پیش می رود

[ad_1]

تلاش‌های دولت بایدن برای شخصی‌سازی دولت فدرال در مقایسه با دولت‌های قبلی با سرعت بالایی در حال حرکت است. چنین خلأ رهبری مانع از توانایی دولت در اجرای دستور کار خود می شود، و در حالی که سنا نقشی کلیدی در روند و سرعت دارد، این رئیس جمهور است که بیشترین آسیب را از این سرعت فوق العاده کند می بیند.

در روز 300، دولت بایدن چیزی برای افتخار کردن دارد – تصویب لایحه زیرساخت، کاهش بیکاری و رکورد تعداد قضات فدرال که تایید شده است، از جمله دستاوردهای قانونی قبلی مانند طرح نجات ایالات متحده. به گفته همکار من در بروکینگز، راسل ویلر، از 17 نوامبر (سیصدمین روز ریاست جمهوری بایدن)، سنا 28 قاضی فدرال (9 نفر در دادگاه استیناف و 19 در دادگاه های منطقه ای) را منصوب کرده است که از آخرین سلف دموکرات خود، باراک اوباما پیشی گرفته است. که تاکنون 6 قاضی تایید شده و رئیس جمهور ترامپ با 13 قاضی داشته است. اما در حالی که دولت می تواند از رکورد انتصابات خود در دادگاه استقبال کند، شایان ذکر است که انتصاب های اجرایی تایید شده با سرعت نگران کننده ای آهسته در جریان است.

این گزارش سومین و آخرین فرصت را برای این پروژه برای ردیابی سرعت تایید قوه مجریه و تنوع جنسیتی و قومیتی افراد منصوب در سال اول ریاست جمهوری بایدن نشان می دهد. زمانی که من از پیشرفت تمبرهای 100 و 200 روزه گزارش دادم، میزان تایید بایدن از سه سلف خود عقب بود، در حالی که تعهد به نامزدی تعداد زیادی از زنان و غیرسفیدپوستان یک پیشرفت تاریخی بود. داده‌های این نظرسنجی از تأییدیه‌های اجرایی Congress.gov شامل مقایسه با سه پیشین بایدن است و بر پانزده بخش اصلی (به استثنای وکلای ایالات متحده در وزارت دادگستری) تمرکز دارد. علاوه بر این، اطلاعات جنسیت و نژاد / قومیت برای هر فرد تایید شده در دسترس است. دسته بندی های دومی مانند سرشماری ایالات متحده است.

نرخ تایید

پس از 300 روز، سنا 140 نفر از نامزدهای رئیس جمهور بایدن را در 15 بخش اجرایی اصلی تایید کرد. نمودار زیر نشان می دهد که در حالی که دولت بایدن در ابتدا از ترامپ جلوتر بود و 200 تا 300 روز از دولت اوباما پیشی گرفت، پرزیدنت بایدن به طور کلی از اسلاف خود عقب مانده است – روندی نگران کننده اما شاید غیرمنتظره. تری سالیوان، دانشمند علوم سیاسی در پروژه انتقال کاخ سفید، می‌گوید که از زمان رونالد ریگان، میزان تایید برای هر رئیس‌جمهوری رو به کاهش است، که نشان می‌دهد حتی جانشین بایدن تا 300 روز دیگر تاییدیه‌های کمتری خواهد داشت.

از زمانی که ردیابی دفتر رئیس جمهور بایدن و افراد منصوب شده را شروع کردیم، آنها را به بخش هایی تقسیم کردیم. این به شما امکان می دهد از ارقام خلاصه فراتر بروید و تأییدیه های هر یک از 15 بخش را در نظر بگیرید. چنین مطالعه ای نشان می دهد که دولت بایدن کمترین تعداد انتصاب تایید شده را در هفت بخش از 15 وزارتخانه از جمله تجارت، دفاع، امنیت خانه، مسکن و توسعه شهری، ایالت، حمل و نقل و دارایی دارد. از این میان، عملکرد در وزارت امور خارجه ضعیف ترین است. با توجه به ظهور محاصره جمهوری خواهان توسط سناتورهای تد کروز (R-Tex.)، جاش Hawley (R-Mo.) و اخیراً Marco Rubio (R-Fla) مشکلی غیرقابل تعجب است. آنها با همکاری یکدیگر تاییدیه بسیاری از مقامات ارشد وزارت خارجه را متوقف کردند. برای ارائه تصویری واضح تر از تعداد افرادی که استخدام شده اند، مشارکت خدمات ملکی نشان داد که تا 22 نوامبر، 85 نامزد معلق در وزارت امور خارجه وجود دارد که 47 نفر از آنها در انتظار رای کامل هستند. این محاصره جمهوری خواهان ظاهراً موفقیت آمیز بود، همانطور که سوابق تأیید رئیس جمهور بایدن در مقایسه با اسلاف سه روزه 300 او: بایدن 27، ترامپ 55، اوباما 92 و بوش 133 نشان می دهد.

چرا این سرعت کند اهمیت دارد؟ علاوه بر خلاء رهبری که مانع برنامه ریزی بلندمدت می شود و بر روحیه تأثیر منفی می گذارد، سرعت کند تأیید بر عملکرد دولت تأثیر می گذارد. بیش از 17 سال پیش، کمیسیون هر دو حزب 9-11 گزارشی را منتشر کرد که خطرات تأیید تأخیر را بررسی می کرد. یکی از توصیه های اصلی آنها تایید سریع پرسنل امنیت ملی بود. طبق یک مطالعه مشارکت خدمات عمومی: کمیسیون دریافت که جورج دبلیو بوش تا بهار و تابستان 2001 مقامات کلیدی کابینه و زیرکابینه نداشت و خاطرنشان کرد که «دولت جدید – مانند سایرین قبل از آن – تیمی نداشت. حداقل شش ماه پس از تصدی پست خود یا کمتر از دو ماه قبل از 11 سپتامبر کار کند. ما اکنون 10 ماه در یک دولت جدید هستیم و از میزان تایید دولت بوش بسیار عقب هستیم. به طور خلاصه، وضعیت بسیار بدتر از زمانی است که کمیسیون گزارش خود را در 11-9 منتشر کرد. من گمان می کنم که کمیته با توجه به پیامدهایی که برای امنیت ملی دارد، از عقب ماندن دولت بایدن در پست های ارشد در دفاع، امنیت داخلی و کشور بسیار ناامید خواهد شد.

انواع تاییدیه ها

علاوه بر سرعت آهسته تاییدیه ها، توجه به سطوح تاریخی تنوع جنسیتی و نژادی/قومی در میان موارد تایید شده توسط بایدن نیز مهم است. از همان ابتدا، دولت تعهد بالایی به استخدام زنان و غیرسفیدپوستان نشان داده است. در مرز 300 روز، زنان نیمی از 140 انتصاب تایید شده را تشکیل می دهند و با تعداد قابل توجهی از سه سلف خود پیشی می گیرند (پرزیدنت اوباما با 29٪ از انتصاب هایش زنان نزدیک ترین بود).

به طور مشابه، دولت بایدن تعهد قوی به انتصاب غیر سفیدپوستان نشان داده است. پس از 300 روز، 39 درصد از نامزدهای تایید شده توسط دولت بایدن سفید پوست نبودند. که یک تغییر شدید نسبت به دولت ترامپ است که در 300 روز اول به 14 درصد رسیده است.

تا 22 نوامبر، مشارکت خدمات عمومی نشان داد که 175 نامزد (به 15 بخش اصلی) وجود دارد که در مرحله تأیید سنا هستند. این تعداد زیاد نشان می دهد که دولت بایدن به تعهدات خود عمل کرده است. دولت بایدن بدون چاره ای جز کار کردن در محدوده سنای کند حرکت و گاه نافرمان، ردپای خود را در جایی که می تواند – با معرفی متنوع ترین مجموعه از نامزدهای ریاست جمهوری – به جای گذاشته است.

بیست سال پیش، باردت لومیس، دانشمند علوم سیاسی، مقاله ای در مورد مؤسسه بروکینگز نوشت و خاطرنشان کرد که “… روند تایید سنا در حال انجام نشان می دهد که مشکلی وجود دارد…” اگر سنا با همان سرعتی که در سال 2001 انجام شد عمل می کرد. ، رئیس جمهور بایدن می تواند حدود 326 نامزد تایید شده به جای کمتر از نیمی از این تعداد (140) داشته باشد. اگرچه تایید کند پدیده جدیدی نیست، اما به پایین ترین حد خود رسیده است. در نشریات قبلی، سعی کردم سرعت کند را توضیح دهم: انشعاب 50-50 در سنا، دستور کار سنگین قانونگذاری، دفعات و مدت مرخصی سنا، اولویت بندی ظاهری انتصابات در دادگاه ها، و فراوانی بازداشت های جمهوری خواهان. به هر حال، منبع تاخیر بی ربط است. سنا مسئولیت دارد که به موقع در مورد نامزدهای ریاست جمهوری رای دهد و من استدلال می کنم که این نقش در آغاز یک دولت جدید مهم ترین است.

دولت بایدن در دو جبهه و به دو روش کاملاً متفاوت در تاریخ ثبت شد – متنوع ترین مجموعه انتصاب های تایید شده و کمترین نامزدی در مرز 300 روزه. سومر (DN.Y.) رهبر اکثریت که از این سرعت ناامید شده است اخیراً تهدید کرد که جلسه را بیشتر از حد انتظار برگزار خواهد کرد تا بتوانند نامزدهای بیشتری را تأیید کنند. اگر وقفه ای از تعطیلات یا یک کار آخر هفته سناتورها را تشویق می کند که به نامزدهای مجلس سنا رأی دهند، من موافقم. رهبری به ویژه در ابتدای دولت اهمیت دارد و دادن ابزارهایی به رئیس جمهور (در این مورد کارکنان) که باید مدیریت کند برای همه خوب است، چه جمهوری خواهان و چه دموکرات ها.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara