بهترین ماژیک وایت برد

اگر دانش آموز ، فراگیر ، بهترین ماژیک وایت برد مربی یا معلم هستید ، تقریباً هر روز با تابلوهای سفید جادویی سر و کار دارید. اگر شما هیچکدام از اینها نیستید. باز هم پیشنهاد می کنیم برای نوشتن محتوا در سطوح مختلف که ممکن است گاهی اوقات لازم باشد ، یک یا چند تخته سفید جادویی خریداری کنید.

بررسی اجمالی بهترین ماژیک وایت برد

مجیک دارای یک مخزن جوهر کوچک و یک نوک نمدی است که از الیاف فشرده ساخته شده است. ماژیک وایت برد با نوع خاصی از جوهر مشخص می شود که به راحتی از روی سطوح فلزی و شیشه ای پاک می شود. به همین دلیل در تدریس و برگزاری جلسات آموزشی بسیار مفید هستند.

زمینه و ساختار

جادو در دهه 1940 اختراع شد. اما برای مدت طولانی آنها به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی گرفتند. ایده استفاده از جادوی پاک کننده (چیزی مانند تخته های سفید کنونی) ابتدا با یک عکاس به نام مارتین هیث مطرح شد. او متوجه شد که بهترین ماژیک وایت برد از منفی پاک می شود و این جرقه ساخت جادوی تخته سفید بود.

این ابزار رسماً در سال 1975 اختراع شد. از آنجا که جری ولف توانست در آزمایشگاه Techform جوهر درست کند که توانایی تمیز کردن سطوح صیقلی را دارد. البته بعداً این اختراع توسط Pilot Pen ثبت اختراع شد.

گسترش جادویی تخته وایت برد و تخته سفید در مدارس و م institutionsسسات آموزشی از دهه 1980 آغاز شد. زیرا ذرات ریز آزاد شده از گچ در محیط باعث آلرژی و بیماری های ریوی می شود. البته از این به بعد گزینه دیگری وجود داشت.

قیمت خرید بهترین ماژیک وایت برد

چگونگی کار با ماژیک وایت برد

درون مخزن Magic Whiteboard ترکیبی مایع از جوهر رنگی و نوع خاصی از حلال وجود دارد. حلال مشابه الکل است ، اما ترکیب آن با الکل های معمولی متفاوت است.

هنگام خرید Magic White احتمالاً نوک سفید را دیده اید. این تغییر رنگ اولیه به دلیل عملکرد جادوی تخته سفید است.

حلالی که گفتیم ، پس از ترکیب با جوهر ، رنگ نهایی را تشکیل می دهد و از طریق نوک نمدی جادویی روی سطح می نشیند.

سرعت تبخیر حلال زیاد است و بلافاصله پس از آغشته شدن با سطح ، تبخیر می شود. در نتیجه ، جوهر به صورت پودر روی سطح تخته می نشیند.

پیشنهاد:
معرفی 30 مدل از بهترین مدادهای مشکی برای طراحی هنری

انواع نکات

نکات جادویی تخته سفید دارای 3 شکل کلی است:

گرد
تخت
تیز (فشرده)

ماژیک وایتبرد

انواع نکات جادویی وایت برد

جادوی نوک کردی معمولاً بین 2.5 تا 3.5 میلی متر ضخامت دارد. این نوع جادو برای نوشتن ساده و ترسیم بهترین ماژیک وایت برد خطوط معمولی مناسب است. زیبایی این جادو این است که ضخامت تمام خطوط آن یکسان است و نوشتار نهایی یکنواخت می شود.

ضخامت جادو با سر صاف متنوع تر است. چیزی بین 1 تا 5 میلی متر. خوشنویسی ، ترسیم خطوط با ضخامت های مختلف در موضوعات هنری یکی از کاربردهای این جادو است. با این جادوها می توان خطوطی با ضخامت های مختلف ترسیم کرد. اما نوشتن با این جادوها از نظر روانشناسی جادویی دور نیست.

در نوع تیز (جمع و جور) نوک نمد جادویی با قطعات پلاستیکی یا فلزی پوشانده شده است. به همین دلیل نوک نمد شکل تیز خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ می کند. اما زودتر فرسوده می شود.

ویژگی های دیگر در خرید

علاوه بر نوع نوک و ویژگی های ظاهری برای خرید تخته سفید جادویی ، باید به نکات زیر نیز توجه کنید.

از سطوح مختلف به راحتی تمیز می شود

درجه تمیزی یا سهولت تمیز کردن در جادوی تخته سفید متفاوت است. بعضی از آنها به راحتی از سطح خارج می شوند ، اما برخی دیگر نیاز به یک دستمال مرطوب با آب یا حتی یک حلال مانند الکل دارند.

البته ، برای آموزش نوع اول ، که تمیز کردن مکرر در آنها مهم است ، خرید را توصیه می کنیم. اما برای دفاتر یا نوشتن یک برنامه ، تمیز کردن سریع ویژگی خوبی نیست.
ماژیک وایتبرد

تفاوت بین تمیز کردن در جادوی خشک و مرطوب

جوهر (ترکیبی از حلال و جوهر در مخزن)

گفتیم که جوهر موجود در  بهترین ماژیک وایت برد با حلال مخلوط می شود و پس از تبخیر حلال ، به صورت پودر روی صفحه می نشیند. در این راستا کیفیت جوهر بسیار مهم است. در انتخاب جادو ، به برخی از خواص جوهر و حلال ها توجه کنید.

رنگ جوهر: رنگ جوهر محصول ترکیبی مناسب از حلال و جوهر است. سپس از یک جادو استفاده کنید که ترکیب مناسب باعث می شود جوهر بیشتری روی سطح بنشیند و در انتها رنگ خوبی داشته باشد.
میزان خشک شدن: حلالهای مختلف دارای سرعت تبخیر متفاوت در سطوح مختلف هستند. حلال هایی که روی نمد ماندگاری بیشتری دارند باعث ماندگاری بیشتر نوک جادویی می شود و از خشک شدن آن جلوگیری می کند. ماژیک معمولاً به مدت 3 تا 24 ساعت در برابر خشک شدن در هوای آزاد (در بسته نیست) مقاوم است.

بو

گاهی اوقات بوی شدید حلال ها در جوهر جادویی باعث آزار و اذیت می شود. اگر به بو بسیار حساس هستید ، بهتر است از محصولات جادویی که حلال کمتری دارند (الکل ، تولوئن و زایلن) استفاده کنید.

امکان شارژ

اگر همیشه با جادو سر و کار دارید. برای خرید ارزان تر ، می توانید از تخته سفید جادویی قابل شارژ استفاده کنید. مارک های Art Line و Faber-Castell جادوی قابل شارژ تولید می کنند.

پیشنهاد می کنیم یک مقاله جداگانه بخوانید