بهترین فرصت برای کشورها برای دسترسی دائمی به پهنای باند مستلزم اقدام در حال حاضر است

[ad_1]

وقتی نوبت به گسترش پهنای باند می رسد، ایالت ها در حال حاضر کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. در قانون تخصیص تلفیقی 2021، قانون طرح نجات ایالات متحده، و قانون سرمایه گذاری زیرساخت و محل کار (IIJA)، کنگره ده ها میلیارد دلار به دسترسی و دسترسی به پهنای باند جهانی اختصاص داده است و به ایالت ها سهم بزرگی از تصمیم گیری را می دهد. چگونه پول را خرج کنیم اکنون دولت ها نیاز به ایجاد مکانیسم های جدیدی برای انجام بسیاری از وظایف مورد نیاز برای انجام این کار دارند.

با این حال، یک عنصر فوری و اضافی وجود دارد که ایالت ها باید آن را به لیست کارهای خود اضافه کنند: اجازه دادن به ساکنان کم درآمد برای پرداخت پهنای باند با حمایت از یک چارچوب پایدار برای برنامه دسترسی کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC). اگر FCC نتواند چنین چارچوبی را در ماه‌های آینده ایجاد کند، ایالت‌ها ممکن است مجبور شوند بودجه خود را تأمین کنند – که احتمالاً می‌تواند یک کابوس مالی، سیاسی و اداری باشد.

برای مرجع، در IIJA، کنگره دریافت که “[a]دسترسی به یک اتصال پهن باند قابل دسترس، قابل اعتماد و پرسرعت برای مشارکت کامل در زندگی مدرن ضروری است “و اینکه شکاف دیجیتال” مانعی برای … توزیع عادلانه خدمات عمومی اساسی از جمله بهداشت و آموزش است. این درک در قلب تخصیص چند میلیارد دلاری کنگره برای استقرار و پذیرش پهنای باند است.

اما کنگره تنها نهاد دولتی در سال گذشته نبود که اصلاحات چشمگیری در سیاست پهنای باند انجام داد. در ماه مه 2021، یک قاضی از ایالت نیومکزیکو حکمی را صادر کرد که بر اساس آن، ایالت مقررات قانون اساسی نیومکزیکو را نقض کرد، که مستلزم “یک سیستم واحد از مدارس دولتی رایگان، کافی برای آموزش و باز برای همه است.” دادگاه در حکم خود دریافت که دانش‌آموزان بدون دسترسی به اینترنت در خانه «آموزش‌های لازم طبق قانون اساسی را که حق دارند» دریافت نمی‌کنند. دادگاه به دولت دستور داد تا دسترسی این دانش آموزان به دستگاه ها، اینترنت پرسرعت و پشتیبانی از کارکنان فناوری اطلاعات را فراهم کند.

حکم دادگاه در نیومکزیکو اولین در نوع خود در این کشور است، اما بعید است آخرین باشد. حداقل 14 ایالت زبانی دارند که نیاز به دسترسی «برابر» به آموزش دارد. برخی دیگر زبانی دارند که به آموزش «معادل» یا آموزش «کافی» نیاز دارد. در دنیایی که فرصت‌های تحصیلی و شغلی نیازمند دسترسی آنلاین و ابزارها و مهارت‌های دیجیتال است، دانش‌آموزان بدون آن‌ها نه آموزش «یکنواخت» و نه «کافی» دریافت خواهند کرد.

چه از طریق دادگاه و چه در غیر این صورت، کشورهایی که مایل به ارائه آموزش کافی و استفاده از فرصت های آموزشی که پهنای باند ایجاد می کند، باید مطمئن شوند که همه دانش آموزان خود از پهنای باند در خانه برخوردار هستند. بنابراین، ایالت ها در حال حاضر علاقه شخصی قوی به یک راه حل دائمی فدرال برای پر کردن شکاف دیجیتال (فقدان پهنای باند در یک منطقه) و پذیرش (خانه های غیر متصل به دلیل دسترسی یا مشکلات سواد دیجیتال) دارند.

خوشبختانه، دولت فدرال برای بستن منابع برای بستن هر دو اقدام کرده است. با توجه به اشتراک دسترسی، حمایت فدرال باید برای تأمین هزینه های سرمایه ای مورد نیاز برای ایجاد شبکه های اتصال در همه جا کافی باشد. برخی از ISPهای روستایی ممکن است در هزینه های عملیاتی کمبود داشته باشند، اما این مقادیر نسبتاً ناچیز خواهد بود.

با این حال، متأسفانه، بودجه فدرال برای حمایت از درآمدهای کم درآمد، شکاف دسترسی را برای همیشه از بین نخواهد برد. کنگره 14.25 میلیارد دلار را به برنامه اتصال قابل دسترسی اختصاص داده است تا کمک مالی ماهانه 30 دلاری برای آمریکایی های کم درآمد برای خرید پهنای باند تأمین کند. اما مشخص نیست که این بودجه تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. حدود 30 میلیون خانه واجد شرایط وجود دارد و تا پایان آذرماه نزدیک به 9 میلیون نفر در این برنامه ثبت نام کرده اند. اگر این تعداد افزایش پیدا نکند، بودجه حدود چهار سال طول می کشد، اما با توجه به جدید بودن برنامه و افزایش احتمالی دریافت کنندگان، بودجه فعلی به احتمال زیاد بیش از سه سال طول نمی کشد.

کنگره متوجه این موضوع شد و سیستم کنونی خدمات جهانی شکسته شد. در پاسخ، IIJA به FCC دستور داد تا طرحی برای اصلاح خدمات جهانی و گزارش آن به کنگره در 9 ماه تنظیم کند.

FCC به تازگی این روند را آغاز کرده است. برای موفقیت آژانس، باید دو کار انجام دهد. اول، باید یک چارچوب مالی و سیاستی پایدار برای تامین مالی و اداره خدمات جهانی ایجاد کند. دوم، بسته به اینکه آیا تغییری در حاکمیت قانون نیاز است، باید موافقت ضمنی یا صریح کنگره را کسب کند.

دولت ها در هر دو جبهه حیاتی هستند. آنها بینش هایی دارند که FCC ممکن است درباره نحوه ساختار و تخصیص بودجه برای برنامه پیوند قابل دسترسی نداشته باشد، که ممکن است برای موفقیت بلندمدت آن حیاتی باشد. و ایالت ها دارای سرمایه سیاسی هستند که FCC برای به دست آوردن و حفظ تایید کنگره به دلیل وزش باد در جهت های مختلف در واشنگتن نیاز دارد.

راه های زیادی برای تامین مالی دائمی وجود دارد. برخی تخمین درآمد باند پهن را پیشنهاد کردند، در حالی که برخی دیگر تخمین درآمد فناوری بالا را پیشنهاد کردند. طرح عدالت دیجیتال و مشمولیت لیگ شهر دیجیتال (که من به طور مشترک چندین بخش را برای آن ویرایش و تألیف کردم) پیشنهاد می کند که Medicaid بتواند کوپن های پهنای باند صادر کند، زیرا استفاده از سلامت از راه دور می تواند نتایج سلامتی را بهبود بخشد و هزینه ها را کاهش دهد. هر رویکرد دارای مزایا و معایبی است و کشورهای مختلف احتمالاً دیدگاه‌های متفاوتی در مورد اینکه کدام سیاست به بهترین وجه به شهروندانش خدمت می‌کند، دارند. اما وحدت در ویژگی کمتر از اتحاد بین ایالت ها در اعلام این که FCC و کنگره باید در مورد طرحی به توافق برسند که اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها، صرف نظر از درآمد، می توانند پهنای باند را در خانه خود خریداری کنند، اهمیت کمتری دارد.

اگر FCC شکست بخورد، ایالت‌ها احتمالاً باید با ایجاد چالش‌های مالی و سیاسی فراوان، شکاف را پر کنند. دولت فدرال برای تأمین مالی برنامه های حمایت از سیاست های اجتماعی بسیار مناسب تر از ایالت هاست که باید سالانه بودجه ها را متعادل کنند. این همچنین یک چالش اداری ایجاد می کند، زیرا برنامه پیوند قابل دسترسی، که از سایر برنامه های فدرال برای بخش های مهمی از مدیریت خود استفاده می کند، باید به 50 روش مختلف دفاع شود.

وضعیت کشورها فراتر از اجتناب از این مشکلات و بهبود آموزش است. به طور فزاینده ای، پذیرش پهنای باند می تواند هر کاری را که دولت انجام می دهد بهبود بخشد. به عنوان مثال، در سال 2015، ائتلافی متشکل از 44 مقام دولت محلی برای حمایت از اصلاح برنامه حمایتی موجود برای افراد کم درآمد به FCC نامه نوشت و خاطرنشان کرد که این برنامه می تواند به مدرن سازی ارائه خدمات عمومی، کاهش هزینه های سربار، مقامات محلی و نجات مردم کمک کند. هزینه بازدید شخصی از خدمات دولتی، از جمله مزایای دیگر.

آنچه در آن زمان درست بود، اکنون نیز صادق است. اگر ما به مقبولیت جهانی دست یابیم، راه های زیادی وجود دارد که کشورها می توانند نتایج را در ارائه مراقبت های بهداشتی، توسعه نیروی کار و سایر خدمات اساسی بهبود بخشند.

انتظار می رود نظرات ایالت ها در مورد برنامه پیوند قابل دسترسی در 18 ژانویه و نظرات در مورد پاسخ در 31 ژانویه ارائه شود. ایالت ها نباید در حمایت خود به تفصیل بیان شوند، بلکه باید پیام روشنی را به FCC و کنگره ارسال کنند. در حالی که ایالت ها مسئولیت خرج دلارهای فدرال برای پر کردن شکاف را بر عهده می گیرند، دولت فدرال مسئولیت دارد اطمینان حاصل کند که همه می توانند خدمات اولیه پهنای باند را بپردازند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü