برای مقابله با بی خانمانی، مدیریت مکان باید تکامل یابد

[ad_1]

نوامبر امسال، هفته آگاهی از گرسنگی و بی خانمان‌ها، یک فصل بزرگداشت کمک‌های مالی، جشنواره‌های برداشت محصول و بسیاری از نقاط کشور با ورود هوای سرد و خشن بود که شاید بی خانمانی را کمی بیشتر کند. در وجدان کسانی که شخصاً لازم نیست نگران آن باشند.

با توجه به موج ملی “ویرانگر” اخیر بی خانمان هایی که مکان های عمومی را اشغال کرده اند (که به عنوان “بی محافظت” نیز شناخته می شود) ممکن است این امر به ویژه در سال جاری صادق باشد. در حالی که شهرهای مرکزی برای بهبودی از همه‌گیری کووید-19 تلاش می‌کنند، «شهرهای چادری» و «اردوگاه‌هایی» که فضاهایی را پر می‌کردند که زمانی توسط کارمندان ادارات اشغال می‌شد، به نمادهای ملموس تأثیر خردکننده ویروس تبدیل شده‌اند. آمریکایی ها و بازدیدکنندگان خارجی از مقیاس بی خانمانی در شهرهای ما و محدودیت های ساختارهای حاکمیتی فعلی ما – در همه مقیاس ها – در حل آنها شوکه شده اند.

با توجه به ماهیت ترک خورده چشم انداز آمریکا، نباید اینقدر تعجب کنیم. در حالی که ریشه‌های درمان بی خانمانی – و در حالت ایده‌آل – درمان بی‌خانمان‌ها در هر دو سیستم (مانند بهداشت، مسکن، نیروی کار) و در جغرافیا گسترده است، دید – و بنابراین مسئولیت ناگفته – افراد آسیب‌پذیر تا حد زیادی به پارک‌ها و میادین محدود می‌شود. جایی که آنها جمع می شوند و سازمان هایی که این فضاها را مدیریت می کنند. این اختلاف کاملاً خطرات مدل‌های تثبیت شده جداسازی در کشور را نشان می‌دهد و اینکه چرا بازاندیشی در حکمرانی کلید حذف آن است.

جداسازی بسیاری از آمریکایی ها را نسبت به بحران بی خانمانی کور کرده است

در نزدیک به هفت دهه از زمانی که براون علیه هیئت آموزش این تصور مسخره را که سیاهان و سفیدپوستان می توانند از نظر قانون و جامعه «جدا اما برابر باشند» را از بین برد، جداسازی در ایالات متحده از نظر فضایی افزایش یافته و گسترش یافته و شامل تقسیم بر درآمد می شود. و کاربری زمین بنابراین، حتی با اینکه کشور از نظر نژادی متنوع‌تر شده است، هنوز هم تا حد زیادی بر اساس نژاد در سطح محله جدا شده است، و حتی با کاهش فقر کلی، متمرکز شده است فقر بدتر شده است. در این میان، انواع کاربری‌ها مانند خانه‌ها، آپارتمان‌ها، مغازه‌ها و ادارات بیشتر از همیشه دورتر هستند.

این جداسازی ناگزیر منجر به نتایج نابرابر می شود و به ایجاد بحران بی خانمان کمک کرده است. ثروت و فرصت ها در برخی محله ها انباشته می شود، در حالی که فقر در برخی محله ها متمرکز است. بین محله‌ها، دستمزدهای پایین و هزینه‌های بالا منجر به کمبود مسکن ارزان‌قیمت می‌شود، در حالی که سیستم‌های اجتماعی ناکافی – از جمله بیمه بیکاری، درمان سلامت روان و سیستم عدالت کیفری – به بسیاری از مردم اجازه می‌دهد از شکاف‌ها بیفتند. اما در مناطق وسیعی از زمین که برای جداسازی جمعیت رو به رشد بر اساس نژاد، درآمد و استفاده از زمین مورد نیاز است، اکثر مردم با خیال راحت به هیچ وجه نیازی به دیدن هیچ گونه جلوه ای از این نابرابری و حتی کمتر احساس مسئولیت برای او ندارند.

به عبارت ساده تر، تقریباً نامرئی بودن موارد محافظت نشده برای بسیاری از آمریکایی ها به این دلیل است که همه مکان ها بی خانمانی را به یک اندازه نمی بینند. از آنجایی که افراد بی خانمان برای رفع نیازهای خود به در دسترس ترین مکان ها جذب می شوند (به مکان های عمومی که در آن حقوق خاصی را حفظ می کنند و به مراکز قابل مشاهده ای که می توانند احساس امنیت را ایجاد کنند)، اکثر مکان ها افراد بی خانمان ندارند و برخی نیز تعداد زیادی دارند. نتیجه این مشکلات توزیع این است که فشار زیادی فقط بر تعداد کمی از مردم و مکان‌ها برای «حل» بی‌خانمان‌ها وارد می‌شود، حتی زمانی که علل سیستمیک باشند.

این وضعیت اجتناب ناپذیر نیست و نباید دائمی بماند. همانطور که هانا لاو و جنیفر سی وی از بروکینگز اشاره می کنند، همه گیری COVID-19 مرزهای قرنطینه، انزوا و سیاست های جدایی را به طرز دردناکی آشکار کرده است. در عوض، ما نیاز به اصلاح، سرمایه‌گذاری و تخریب سیلوهای بین سیستم‌های دولت فدرال، ایالتی و محلی – از مسکن گرفته تا مراقبت‌های بهداشتی – داریم که می‌تواند به جلوگیری از بی خانمانی کمک کند. اما ما همچنین باید نسل جدیدی را توسعه دهیم هایپرمحلی سازمان‌های مدیریتی را راه‌اندازی کنید که اغلب در فضاها و جوامعی کار می‌کنند که بی‌خانمان‌ها در آن جمع می‌شوند – و می‌توانند نگاه دقیق‌تری داشته باشند، درک کنند و به واکنش به بحران کمک کنند.

مدیریت سایت کلید مقابله با بی خانمانی است

تاریخ‌دانان و جامعه‌شناسان مدت‌ها متذکر شده‌اند که پایان دولت نزدیک است قانونی جداسازی در عصر حقوق مدنی با واقعیت جدیدی جایگزین شده است عملا جداسازی تحمیل شده توسط خصوصی سازی و بازارها. این خصوصی سازی شامل کل مناطق جغرافیایی، کوچکتر از هر دولت عمومی (مانند یک شهرستان یا بیشتر شهرداری ها) می شود. محله‌ها و مکان‌ها به طور فزاینده‌ای توسط ساختارهایی مانند انجمن‌های مالکان خصوصی، محله‌های بهبود کسب‌وکار شبه خصوصی (BIDs) یا حتی جوامع خرد حومه‌ای عمومی فنی که با گنجاندن دفاعی ایجاد شده‌اند – مکان‌هایی مانند هایلند پارک، تگزاس، که کاملاً توسط دالاس احاطه شده است، اداره می‌شوند. ) یا بورلی هیلز، کالیفرنیا (که توسط لس آنجلس احاطه شده است).

بدیهی است که تقاضای قابل توجهی برای گسترش این نوع ظرفیت مدیریت فرامحلی وجود داشته است. علاوه بر گسترش انجمن های صاحبان خانه، مناطق ویژه مانند BID به سرعت گسترش یافته اند تا جایی که در حال حاضر تقریباً به اندازه مقامات محلی عمومی رایج هستند (شکل 1). اگرچه این سازمان‌ها معمولاً در وظایف عمومی مهمی هستند که بخش عمومی آنها را بر عهده نمی‌گیرد یا نمی‌تواند انجام دهد – از حفظ و برنامه‌ریزی فضاهای عمومی گرفته تا کمک به کسب‌وکارهای کوچک و غیر کوچک – بسیاری از آنها نیز با چالش‌های گسترده‌ای در مشروعیت خود مواجه هستند. شفافیت، پاسخگویی، انصاف و ظرفیت، به ویژه وقتی صحبت از بی خانمان ها یا سایر گروه های حاشیه نشین می شود. به عنوان مثال، برخی از BID ها به دلیل جابجایی افرادی که تحت عنوان ادعای کمک کردن، بی خانمانی را تجربه می کنند مورد انتقاد قرار گرفته اند. دیگران به دلیل عدم دخالت کافی مورد انتقاد قرار گرفته اند. به نام حفاظت از فضاهای عمومی برای استفاده مشترک همه، به جای استقراض چندین نفر، سازمان های مدیریت مکان اغلب موفق به ایجاد تعادلی نمی شوند که به فضاهای عمومی اجازه می دهد برای همه کار کنند.

شکل 1
شکل تجدید چاپ شده توسط Ratliff, J. (2021) پایداری و بازیابی دولت: استراتژی هایی برای کاهش نابرابری و ترویج رفاه با ایجاد مکان های بهتر.

اگرچه گاهی اوقات به نظر می رسد بی کفایتی یا حتی بدخواهی است، اما واقعیت این است که تفاوت زیادی بین مسئولیت عظیمی که بسیاری از این سازمان ها برای مقابله با بی خانمانی دارند (با توجه به تفکیک بیش از حد افرادی که آن را تجربه می کنند) و ظرفیت این بازیگران وجود دارد. برای انجام این کار. . با توجه به مقیاس و پیچیدگی چالش. با این حال، آنها موقعیت منحصر به فردی برای کمک به پل زدن این شکاف دارند – رسیدن به مرزهایی که معمولاً بر اساس بخش (مثلاً املاک یا خدمات) و جغرافیا (مثلاً محله، منطقه مالیاتی) ایجاد می شوند تا وجود داشته باشند تا خدمات یکپارچه تر و فراگیرتر ایجاد کنند. سیستمی که به افرادی که در جایی که هستند آسیب پذیر هستند پاسخ می دهد. برخی از سازمان ها در حال حاضر این رویکرد را اجرا می کنند. به عنوان مثال، در سال 2018، مرکز آتلانتا پروگرس و منطقه بهبود مرکز شهر آتلانتا، یک مدیر پرونده اختصاصی را استخدام کردند که بر پاسخگویی به نیازهای کلی افراد آسیب‌پذیر در پارک وودراف و اطراف آن متمرکز بود و بر تلاش‌های دیگر برای رسیدگی به بی خانمان‌ها در این منطقه تمرکز داشت. و در سانفرانسیسکو و لس‌آنجلس، Urban Alchemy افرادی را استخدام می‌کند که تجربیات زندگی بی‌خانمان‌های خود را دارند تا به افراد آسیب‌پذیر کمک کنند تا ایمنی و نگهداری از فضاهای عمومی را برای خود و دیگران بهبود بخشند. با این حال، اکثر مناطق فاقد یک استراتژی جامع بی خانمانی هستند که ارائه دهندگان خدمات اجتماعی، آژانس های مسکن، مراقبت های بهداشتی و سایر سازمان های شهری را با سازمان های محلی و مدیران فضای عمومی هماهنگ کند – استراتژی هایی که می تواند به تسهیل انتقال افراد محافظت نشده در مکان های عمومی در یک تداوم مناسب کمک کند. مراقبت و در نهایت در یک خانه پایدار. مناطق بزرگ شهری ممکن است شامل ده ها یا بیشتر از پیوستار مراقبت باشند، و بیشتر CoC ها شامل مدیران فضای عمومی نمی شوند.

النا مدیسون (پروژه فضاهای عمومی) و جوی موزس (اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی) در فصل آینده خود از “Hyperlocal: Managing Space in a Fragmented World” که توسط بروکینگز پرس در بهار امسال منتشر شد، به طور عمیق درباره این موضوعات بحث خواهند کرد. این کتاب از طریق هفت فصل اضافی که توسط نویسندگان در سراسر کشور نوشته شده است، تنش ها و مزایای حکومت محلی را در یک چشم انداز اقتصادی به طور فزاینده پراکنده – و ناعادلانه – بررسی می کند. این دیدگاه متفاوتی از نقشی که دولت محلی در کمک به نابرابری‌های اقتصادی-اجتماعی بر اساس مکان و مقابله با آن ایفا می‌کند، ارائه می‌کند. در نهایت، او تأکید می کند که چگونه می توانیم ساختارهای حکومت داری محلی مؤثرتر و فراگیرتری را ایجاد و حفظ کنیم همه چيز اعضای جامعه – نه فقط برای زنده ماندن، بلکه برای رشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000