با یک بار قطعی شارژ مستقیم قابل حمل اول قطعی آشنا شوید!

سازمان مکاتبات متنوع قابل حمل ایران اولین و بزرگترین سرپرست سیستم تلفن هامرا و وب سریع در ایران است. Hamrah-Awal تاکنون بیش از 90 میلیون سیم کارت به مشرکان خود داده است. اعداد قابل حمل اصلی با 091 شروع می شوند. در اکتبر 2015 بود که پیشوند 0999 به پیشوند سازمان اضافه شد. به همین ترتیب ، سیم کارت قابل حمل اصلی رند با هزینه های قابل توجهی فروخته می شود.

شارژ مستقیم قابل حمل

مشهورترین نوع رند در این سیاره حروف رند است و به همین ترتیب حمرا آوال نیز بخشی در سایت خود برای فروش این نوع سیم کارتها دارد. در دو سال پیاپی ، این سازمان در جشن فناوری اطلاعات و ارتباطات بیش از هر کس دیگری پیروز شده است و در چهار سال پیاپی به تأیید ملی در امنیت مشتری رسیده است. به همین ترتیب ، در دهمین جشن ملی مقدسین مدرن ایران ، برند حمرا آوال به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران در سال 1392 تلقی شد. (شما می توانید بررسی کنید که آیا رند نوع MyRand رند است ، صرف نظر از این که رند سیم کارت شماست یا خیر.)

گنجاندن سیم کارت اصلی همه کاره در سراسر جهان

از هم اکنون ، 96٪ از جمعیت به طور مداوم در سن تأمین می شوند و هر 1246 جوامع شهری ملت در سنین سوم ، چهارم و چهارم از اصل تأمین می شوند. بیش از 70،000 کیلومتر خیابان های کشور با اولین دستگاه های قابل حمل پذیرش مجهز شده اند. علاوه بر این ، انجمن های سرگردان در سراسر جهان با 270 مدیر در 112 کشور وجود دارد.

اولین بار مدیریت سیم کارت قابل حمل خرید شارژ مستقیم

مدیر قابل حمل اصلی مدیریت های مختلف و دوست داشتنی را به تأمین کنندگان سیم کارت ماندگار و اعتباری سیم کارت ارائه می دهد. در ادامه ، این اداره ها را ارائه خواهیم کرد.

تهیه سیم کارت مصرفی با اولین

در صورت عدم نقص و غیرقابل استفاده بودن سیم کارت ، یا در صورت مشاهده پیام تعبیه سیم کارت یا پیام رد کردن کارت بر روی صفحه تلفن در بخش سیم رادیویی ، حامیان می توانند برای تغییر سیم کارت خود به محل کار مدیریت مکاتبات اشاره کنند. . داشتن گزارش های لازم ، به عنوان مثال ، کارت ملی و بدیهی است که نزدیکی صاحب سیم کارت برای پیوند سیم کارت بسیار مهم است.

ارزش گذاری سیم کارت

برای کشف هزینه سیم کارت خود از مدیریت My Rand SIM SIM استفاده کنید …

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای به دست آوردن اولین تنظیمات تلفن همراه

– ارسال پیامک (نوع و مدل تلفن) به 8008

– برای تهیه و تنظیم وب سایت به سایت Hamrah-Aval Aval مراجعه کنید

– تنظیمات دستی با وارد کردن قسمت قابل حمل اصلی در ارتباط قابل توجه بر روی تلفن همراه (APN = mcinet)

هزینه اول بسیار زیاد همه کاره

اولین بار قطعی همه کاره چیست؟

در این ترتیب ، علی رغم مبلغ مبلغ شارژ اصلی ، تایید کنندگان نیز می توانند از شارژ نعمت استفاده کنند. لازم به ذکر است که این ترتیب باید برای اولین بار از طرفداران سیم کارت اعتباری همه کاره استفاده شود.

در جدول زیر می توانید میزان نعمت و طول استفاده از آن را مشاهده کنید:

دوره مشروعیت (روز) کل مبلغ شارژ (ریال) مبلغ هزینه (تومان) مبلغ مبلغ (تومان)

5 55000 5000 50000

7 115000 15000 100000

15 250000 50000 200000

20 650000 150000 500000

30 1350000 350000 1000000

نکته ای که باید هنگام خرید یک بار شارژ اول قابل حمل فوق العاده به خاطر بسپارید اینست که پس از اتمام مدت زمان مشروعیت ، اولین هزینه علاوه بر بار نعمت از بین می رود. یادآوری شارژ برکت برای برقراری تماس (اولین بار قابل حمل و تلفن ثابت) ، پیامک و اطلاعات مالیات تخلیه می شود ، بنابراین فراتر از قوه تخیل نیست که انتظار داشته باشید با استفاده از شارژ نعمت از خرید بسته نرم افزاری استفاده کنید. حرکت با اعتبار با شارژ غیرقابل تصور است.

کد جدید از یک شارژ قطعی قابل حمل برای اولین بار استفاده می کند

در حال حاضر ، برای استفاده از شارژ اصلی قابل حمل اصلی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این بود که کد متهم خریداری شده شماره 142 را وارد کنید. در هر صورت ، این کد برای مدتی تغییر کرده است و به طرز تکان دهنده ای ، خیلی توسط ابتدایی تحصیل نشده است. دوست این باعث ناامیدی در میان تأییدکنندگان First Versatile شده است. برای شارژ همه کاره در ابتدا ، باید از کد 1 مربع ستاره استفاده کنید.

سوپر سیم کارت فوق العاده اول

برنامه اصلی بارگیری وفاداری قابل حمل

Seyed Ali Khoshdel, [29.06.20 10:23]
[Forwarded from ….]
این ترتیب برای آن دسته از افرادی که سابقه طولانی در استفاده از سیم کارتهای اصلی همه کاره دارند ، متوسط است. به عنوان مثال ، به شرط خاموش بودن مدت طولانی که حامی First Versatile هستید ، برای هر بار مشارکت یا به طور کلی ، 10٪ از آن امتیاز دریافت می کنید! برای پرسیدن درباره رفتن به First Versatile و میزان تخفیفی که به شما داده می شود ، کد همراه را بزنید. گرفتن:

* 10 * 1291 مربع #

سیم کارتهای سیم کارت اولیه همه کاره

Hamrah Aval نیز به رغم پورت های وب از طریق کدهای USSD ، هرکدام از موارد خود را ارائه می دهد.

– آغازگر