باز نگه داشتن مدارس در طول COVID-19 دشوار است، اما می توان آن را انجام داد

[ad_1]

با شروع سال جدید – و نسخه Omicron در حال گسترش است – بحث های زیادی در مورد بازگشایی مدارس وجود دارد. مدارس دولتی شیکاگو یکی از برجسته‌ترین نمونه‌های مناطق دورافتاده به دلیل ترس از COVID-19 قبل از بازگشت به تمرینات شخصی در این هفته بودند.

اما نقش مهمی که مدرسه در زندگی فرزندان ما ایفا می کند – از نظر تحصیلی، اجتماعی و عاطفی – نیز به طور فزاینده ای آشکار می شود. علاوه بر این، اگر مدارس اقدامات معقولی را انجام دهند، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد می توانند با خیال راحت باز شوند و پیامدهای بهداشتی محدودی به همراه داشته باشند. به همین دلیل است که برخی می گویند «مدرسه ها آخر تعطیل شوند و اول باز شوند».

چرا این قدر سخت بود؟ مشکل زنجیره تامین خودکار یک قیاس مفید است. تاکنون همه ما شاهد افزایش قیمت خودرو بوده ایم. خودروهای دست دوم گاهی اوقات به قیمتی بیشتر از زمانی که نو خریداری شده بودند فروخته می شوند. زیرا تولید خودروهای جدید برای خودروسازان دشوار بوده است. ماشین ها هزاران قطعه دارند. اگر فقط یک قطعه از بین رفته باشد، ماشین کار نمی کند.

در مورد مدارس هم همینطور است. اگر می‌خواهیم شخصاً مدارس را بازگشایی کنیم – و فکر می‌کنم در بیشتر موارد می‌توانیم و باید – پس باید با فکر پایان شروع کنیم و به عقب برگردیم تا بفهمیم چگونه این کار را انجام دهیم.

برای افتتاح مدرسه چه اتفاقی باید بیفتد؟

اولاً، تقریباً هر یک از ده ها یا صدها نفری که در مدرسه کار می کنند باید سر کار بیایند. اگر یک یا دو معلم حاضر نشوند، مدیران یا معاونان می توانند وارد عمل شوند، اما اگر بسیاری از معلمان در همان روز حاضر نشوند، مشکل آشکاری وجود دارد. و نه تنها معلمان، بلکه کارکنان پشتیبانی گسترده نیز برای کار مدارس ضروری است. گم شدن راننده اتوبوس به این معنی است که تعداد زیادی از دانش آموزان مسدود خواهند ماند. فقدان دربان به این معنی است که حمام برای سلامتی خطرناک است. ناهار از دست رفته به این معنی است که ممکن است غذا وجود نداشته باشد و/یا معلمان نیاز به مداخله داشته باشند و نتوانند غذا بخورند یا برای کلاس بعدی آماده شوند.

دوم، این تصمیمات را نمی توان در آخرین لحظه اتخاذ کرد. اگر مردم ندانند از پیش که مدارس باز می شود، آن وقت نمی توانند برنامه ریزی کنند و آماده باشند. اما COVID-19 تقریباً به گونه ای طراحی شده است که برنامه ریزی را دشوار کند. نوع Omicron به سرعت در حال گسترش است و ما هنوز در مورد اثرات سلامتی آن می آموزیم. هیچ راهی برای دانستن اینکه چه زمانی چند معلم و کارمند می توانند آزمایش مثبت بدهند وجود ندارد، بنابراین عدم اطمینان دائمی در مورد باز ماندن مدارس وجود دارد.

سوم، تصمیمات کارکنان مدرسه با کودکان خردسال مربوط به سایر مراکز مراقبت روزانه و سایر مدارس است که ممکن است تعطیل شوند. این یک اثر آبشاری ایجاد می کند. یک بسته شدن می تواند باعث دیگران شود.

این تصویر در سطح مدرسه و ناحیه محلی است. اما قوانین بهداشت عمومی ایالتی و محلی در مورد COVID-19 نیز ممکن است تغییر کند. این طور است – قوانین باید با اطلاعات جدید تنظیم شود – اما این واقعیت که بازگشایی مدرسه با تصمیمات سازمان های غیر مدرسه ای در ارتباط است کار را دشوارتر می کند. مزیت تصمیم گیری محلی این است که شرایط محلی متفاوت است. عیب این است که هماهنگی را دشوار می کند.

چهارمین و شاید چالش برانگیزترین مشکل از همه اینها این است که حتی زمانی که مدارس باز می شوند، بسیاری از دانش آموزان از ترس ابتلا به COVID-19 و / یا انتقال آن به اعضای خانواده حاضر نمی شوند. آزمایش دیگران مثبت خواهد شد. این دانش آموزان تا زمانی که به آنها خدمت داده نشود، عقب خواهند ماند و به همه دلایل فوق، خدمت رسانی حضوری و همزمان از راه دور به دانشجویان مشکل است.

این چالش‌ها در مدارس دولتی و مناطق کم‌درآمد نیز بیشتر است، جایی که سطوح COVID-19 بیشتر به اتوبوس و غذای مدرسه وابسته است. تردید والدین نیز در این زمینه ها بیشتر است، اغلب به دلایل موجه، زمانی که شیوع COVID-19 در جامعه بیشتر است و پیامدهای سلامتی بدتر است. (تا حدی به همین دلیل است که ما در تحقیقات قبلی خود دریافتیم که جمعیت شناسی محلی نسبت به مواردی مانند اتحادیه معلمان پیش بینی کننده قوی تری برای بازگشایی مدرسه هستند.)

باز کردن مدارس در طول COVID-19 دشوار است. هزار تا چیز باید درست بشه اما باید راهی پیدا کنیم. مدارس واقعاً برای فرزندان ما حیاتی هستند – که هر روز عقب می‌افتند و فهرستی از پیامدهای بلندمدت در حال افزایش است.

چه کاری می توان کرد؟

با این طرح کلی از چالش، تصمیمات کمی واضح تر می شوند.

1) کارکنان ذخیره اضافی را برای جلوگیری از کمبود استخدام کنید. همانطور که تجزیه و تحلیل بالا نشان می دهد، مشکلات به وجود خواهد آمد. در برخی روزها، بسیاری از کارمندان حاضر نمی شوند. اما وجوه (از جمله دلار فدرال) را می توان برای استخدام پشتیبان – و برای پرداخت چیزی، حتی اگر نیاز به کارکنان مدرسه در نهایت کمتر از حد انتظار باشد، استفاده کرد. برای جلوگیری از افزایش حقوق اولیه و ایجاد مشکلات مالی طولانی مدت، مدارس نیز می توانند برای جذب این کارگران در کوتاه مدت پاداش پرداخت کنند.

2) دولت ها به ویژه فرمانداران باید تقویت شوند و نقش رهبری قوی تری ایفا کنند. هنگامی که تعداد زیادی تصمیمات مرتبط به هم وجود دارد، مانند وضعیت اینجا، تصمیم گیری غیرمتمرکز برای مدارس و مناطق پایان خوبی نخواهد داشت. وقتی یک مهدکودک یا مدرسه تصمیم به تعطیلی می‌گیرد، باز ماندن را برای دیگران دشوار می‌کند (مثلاً زیرا هر یک به دانش‌آموزانی که والدینشان برای آنها کار می‌کنند خدمات می‌دهند. دیگران مراکز مهدکودک و مدارس). همچنین یک اثر روانی وجود دارد که در آن بسته شدن یک مهدکودک باعث می‌شود دیگران بیشتر به فکر انجام همین کار بیفتند. هنگامی که این اتفاق می افتد، هر بسته شدن باعث تسریع دیگران می شود، مانند سقوط دومینو.

برای جلوگیری از سقوط اولین دومینوها به رهبری و هماهنگی نیاز است. استانداران در این باره موضع منحصر به فردی دارند. فرمانداران می توانند انتظاراتی را برای کل ایالت – همه مدارس و مراکز مراقبت روزانه – تعیین کنند. علاوه بر این، فرماندار، همراه با ادارات بهداشت و آموزش و پرورش ایالتی، می‌توانند از رهبری فرماندار پیروی کنند و برای تسهیل دسترسی مدارس به PPE، آزمایش‌ها و واکسیناسیون‌ها – ابزارهای کلیدی در بسته ابزار COVID-19 – کار کنند. به طور قابل توجهی تعداد کمی از کشورها حتی نیاز به استتار در مدارس دارند (و برخی در واقع آنها را ممنوع می کنند). این فقدان رهبری کار را دشوارتر می کند مدارس به باز ماندن یا دوباره باز کن اگر ببندند. نقاب زدن و آزمایش ابزارهای موثری برای پیشگیری از ابتلا به کووید-19 و آسان‌تر کردن آمدن افراد به مدرسه هستند.

برخی از رهبران ملی به ویژه رهبران اتحادیه معلمان نیز می توانند نقش مهمی در این امر ایفا کنند. آنچه ممکن است مفید باشد این است که فرمانداران بیشتر روی تریبون بایستند، دست در دست رهبران اتحادیه معلمان، و هر دو بگویند: «بیایید راهی برای بازگشایی مدارس با خیال راحت پیدا کنیم.» این ممکن است از نظر سیاسی بعید به نظر برسد، مانند عدم تمایل بسیاری از معلمان. برای بازگشت، اما شایان ذکر است که بخشی از آنچه این موضوع را برای معلمان بسیار استرس زا می کند، نبود مراقبت روزانه و هماهنگی گسترده تر است که این مرحله می تواند به مقابله با آن کمک کند.

3) از قبل انتظار روشنی برای باز شدن مدارس و داشتن برنامه های اضطراری واضح داشته باشید. باز هم، این با رهبری در سطح دولتی بسیار آسان تر است، به طوری که همه انتظارات یکسانی دارند و می توانند از قبل برنامه ریزی کنند. همچنین شرایط شدیدی وجود دارد که تحت آن مدارس باید تعطیل شوند و ایالت ها و مدارس باید از آنچه هستند آگاه باشند. این نوع شفافیت همچنین می‌تواند اعتماد را افزایش دهد و در صورت امکان باز شدن آن را آسان‌تر کند.

4) به آزمایش و پوشاندن COVID-19 نیاز دارید تا همه در مدرسه ایمن تر و راحت تر باشند. این امر باعث می‌شود افراد کمتر بیمار شوند و معلمان، کارکنان پشتیبانی و دانش‌آموزان مردد بیشتر در معرض خطر قرار گیرند. البته، این تنها در صورتی کار می کند که دولت های ایالتی و فدرال کار خود را برای در دسترس قرار دادن PPE، آزمایش ها و واکسن ها به طور گسترده انجام داده باشند.

در مورد دستورات واکسن چطور؟ اگر جامعه روزی از ابر COVID-19 خارج شود، در نهایت باید واکسن COVID-19 را برای همه دانش‌آموزان و کارکنان درخواست کنیم – زیرا تقریباً یک قرن است که اکثر مدارس واکسن‌هایی علیه سرخک، فلج اطفال و غیره دارند. بر. زادگاه من نیواورلئان اولین کسی بود که این را تحمیل کرد، و دیدن مزایای آن کار سختی نیست: واکسیناسیون را تشویق می کند و به همه اجازه می دهد با خیال راحت به مدرسه بیایند.

با این حال، در جای دیگر، شاید بهتر باشد کمی صبر کنید. اگرچه واکسن ایمن و مؤثر است، اما در برخی مکان‌ها نوسانات به اندازه‌ای زیاد است که نیاز به واکسن در این مرحله منجر به تسلیم شدن تعداد زیادی از دانش‌آموزان و کارکنان می‌شود. اگرچه وسوسه انگیز است که فکر کنید “این مشکل آنهاست”، مهم است که به یاد داشته باشید که والدین اغلب از طرف فرزندان خود این تصمیم را می گیرند. علاوه بر این، حتی برای دانش آموزان واکسینه شده که آموزش آنها از محرومیت رنج می برد، مشکل ساز است. در کوتاه مدت، امتناع کارکنان، خدمات رسانی به دانش آموزان را برای مدارس دشوار خواهد کرد. در درازمدت، زمانی که همه دانش‌آموزان برگردند، دانش‌آموزانی که ترک تحصیل می‌کنند عقب خواهند ماند و توجه بیشتری را طلب می‌کنند. چه در حال حاضر و چه بعداً، مدارس باید دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را تشویق کنند که اکنون واکسینه شوند و کمپین‌های واکسیناسیون را برای افزایش نرخ واکسیناسیون انجام دهند.

تصمیم برای بازگشایی مدرسه پیچیده است، درست مانند مشکل زنجیره تامین خودرو. اما ما همچنین می دانیم که برای موفقیت چه چیزی لازم است – رهبری قوی، انتظارات روشن و استفاده استراتژیک از منابع. اگرچه ممکن است خیلی دیر به نظر برسد، اما به نظر می رسد COVID-19 یک سال دیگر یا بیشتر با ما خواهد بود. بچه ها به ما نیاز دارند که بهتر از قبل عمل کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis Siteleri