بازیابی اطلاعات هارد مرکز بازیابی اطلاعات هارددیسک بازیابی اطلاعات تهران

هرچه گنجایش یک هارد اکسترنال بخش اعظم باشد، دیتاها بیشتری بر روی آن ذخیره میگردد و به طور قطع ارزش آن اکثر خواهد بود. پس، از دست رفتن همین اطلاعات، می‌تواند خسارات سنگینی به همراه داشته باشد. در واقع تلفن همراه و یا تبلت هر فرد، در کنار کاربردهایی که دارند، یک دوربین و یک حافظه همیشه ملازم هستند. اطلاعات موجود در حافظه تلفن همراه و تبلت ممکن می باشد به دلایلی مانند ضربه خوردگی، اختلالات جریان الکتریکی، به نقل از عدم اتصال و جداسازی حافظه‌ها به دستگاه‌های دیگر و… حساس تکنولوژی ریکاوری و بازیابی، دیگر بازگردانی فایل‌ها و اطلاعات از دست رفته و بازیابی و ریکاوری فیلم‌ها و عکس پاک شده، یک دغدغه و عمل نشدنی، نیست. تفاوت هایی بین هارد اکسترنال و مکان نما مموری وجود دارد، تلفن همراه گوشی نیز اساسی ساختار سیستم های رایانه ای مختلف می باشد و نمی اقتدار به سادگی اتصال اشاره گر به کامپیوتر، هارد را به موبایل متصل کرد.
سیستم‌های بازیابی‌اطلاعات مداد در ده سال ۱۹۷۵ معرفی شدند، که حتی یک عدد از آن ها در یک کمدی عاشقانه به اسم میز پر رنگ شد. در دهه ۱۹۶۰، نخستین گروه تحقیقاتی پهناور بازیابی دیتاها بوسیله جرارد سالتون در دانشگاه کرنل تشکیل شد. در سال ۱۹۷۰ یک‌سری تکنیک بازیابی بر بر روی پیکره متنی مانند تیم کرانفیلد ارائه شد (چندین هزار سند) سیستم‌های بازیابی در مقیاس بزرگ نظیر سیستم گفتمان لاکهید در اوایل دهه ۷۰ میلادی استفاده شد. در نتیجه اگر دیتاها موجود بر بر روی یک هارد دیسک از بین بروند، مشکلات زیادی را برای صاحبان دستگاه پدید می آورند. زیرا حجم زیادی از داده ها موجود بر بر روی یک کامپیوتر برای صاحب و مالک آن حیاتی دارای می باشد و قابل جایگزینی نیست. به همین نکته دارای نیز دقت کنید، پارامترهایی وجود دارااست که بی تردید بایستی در هنگام فرمت هارد اکسترنال آن ها را رعایت کنید.
اگر ساکن کرج بوده و زمانه کافی به جهت مراجعه به مرکز بازیابی دیتاها ندارید، می توانید همین سرویس ها را در اقصی نقاط استان البرز اخذ کنید. به جهت همین منظور، به اندازه میباشد اهمیت مرکز ریکاوری هارد اچ پی در کرج تماس بگیرید. این گروه که ذیل محاسبه مرکز دشوار افزار جمهوری اسلامی ایران عمل می کند، ریکاوری گونه های حافظه های جانبی اچ پی را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

  • این نوع اولیه توشه توسط استیو رابرتسن و کارن اسپارک جونز در سال‌های ۱۹۷۰ معرفی شد.
  • در گروه ایمن هارد تلاش کردیم از پایانی تجهیزات دشوار افزاری ، قابل انعطاف افزاری پریمیوم ، کلین روم ، ابزار جراحی روز جهان استعمال کنیم.
  • بعضی اشخاص به خطا هارد را به صورت مستقیم به منبع تغذیه وصل می‌کنند و نیروی مازادی وارد دستگاه می‌شود.
  • اگر فکر می‌کنید که گوشه ای از داده هاتون رو از دست دادید، بلافاصله قبل از آغاز هر کاری از متخصصان ما مشاوره اخذ کنید.
  • یک سال بعد، در سال 1989 کمپانی توشیبا کلیدی به کار گیری از فناوری و تکنولوژی های متفاوت توانست اولین حافظه پیکان NAND را طراحی کند.
  • اما قابل انعطاف افزارهایی نیز میباشند که به شکل ویژه برایریکاوری دستگاه های اندرویدیطراحی شده اند.

خیلی مواقع دوستان عزیز اقدام به بازیابی داده ها اصلی نرم افزار مینمایند و داده ها یافته شده را درون همان هارد می ریزند و آن گاه متوجه میشوند که اطلاعاتی که آیتم نظرشان بوده ریکاوری نشده ، البته اطلاعاتی که باطن هاردشان ریخته شده مانع بازیابی دوباره اطلاعات خواهد شد. گروه تخصصی ایمن هارد حساس داشتن سابقه درخشان در زمینه آی تی توانسته است مهم داشتن صداقت در این زمینه و به دست آوردن راضی بودن خریدار و اعتماد متقابل مشتری ، دارای متعددی در این زمینه نسبت به همکاران داشته باشیم و در زمینه ریکاوری ، تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد گوناگون باشیم. به همین نکته هم دقت نمایید که عموما موبایل هایی که نشانه گر شده باشند یا این که رام آن‌ها و نرم افزار آنان مجدد از اول ریخته شده باشد، امکان بازیابی اطلاعاتشان دوچندان اندک است؛ پس حتی المقدور از ریست کردن تلفن همراه جلوگیری کنید یا این‌که قبل از آن از کلیه دیتاها خود بک آپ تهیه کنید. به هیچ عنوان از قابل انعطاف افزار ها و App هایی که بر بر روی خویش گوشی کارگزاری می شوند تا به کمک آن ها داده ها را بازیابی کنید، استفاده نکنید؛ زیرا اهمیت همین کار کمی از حافظه مموری موبایل را بازنویسی می کنید و نهایتا غالب به بازیابی اطلاعات موبایل خویش در آن حوزه‌ نخواهید شد.

بازیابی هارد تلفن همراه چگونه انجام می شود؟

برای مثال اصلی به کار گیری از این نرم افزار می‌تواند بر بر روی اطلاعات رمز گذاری کنید. از سوی دیگر قابلیت و امکان بارگذاری و آپلود اطلاعات از فضای ابری بر بر روی هارد وجود دارد. در ثانی این نرم‌افزار اصلی اینترنت اکسپلورر و مرورگر کروم همگام سازی می‌شود. راه اندازی هارد اکسترنال در غایت نیز خوبتر هست ذکر نماییم که به راحتی می‌توان از طرز این نرم افزار ورژن پشتیبان به جهت بازیابی دیتاها تنظیم کرد. در این بخش از نوشته قصد داریم روش‌های همگانی به جهت بازگردانی اطلاعات موجود در هارد اکسترنال را گزینه باز‌نگری قرار دهیم.
چرا که میزان برد بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته تا حد متعددی وابسته به کارهایی هست که پس از این رخداد –یعنی حذف اطلاعات- کلیدی دستگاهانجام می‌شود. به طور کلی پس از حذف شدن تحمیلی اطلاعات، بهترینراه خاموش کردن دستگاه و مراجعه به مرکز ها ریکاوری اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن است. هاردهای ساخت شده بوسیله کمپانی توشیبا همواره به داشتن ویژگی‌هایی زیرا شتاب بالا در انتقال اطلاعات، میزان مرغوب بودن خوب ساخت، امکانات و قابلیت‌های مناسب، طراحی و ظاهر عالی و در نهایت بها خرید خوب در برابر بها شهره بودند. هرچند کاربران هاردهای توشیبا می‌توانند از بی‌نقص بودن همین هاردها مطمئن باشند، البته این هاردها نیز گاه به بدلیل عدم مراقبت درست و یا وارد شدن ضربه‌های ناگهانی در گیر انواع و فساد می‌گردند. در این وضعیت به اعضا هاردهای توشیبا اکیدا می‌گردد که جهت تعمیر هارد توشیبا خویش تنها به مرکز ها مجاز و استاندارد مراجعه نمایند. ایمن هارد مهم کادری متخصص در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی و انتشار دهنده یک سری متود نو در حوزه ریکاوری و تعمیر و بازیابی داده ها هارد توانسته جزو برگزیدگان مرکزها ریکاوری هارد در جمهوری اسلامی ایران باشد .
عمومی
لذا باتوجه به اینکه بعضاً در واحدهای اداری و یا این که حتی در میان کاربران فساد تجهیزات ذخیره سازی امری بدور از انتظار نمی باشد با تخصص بازیابی داده ها به عنوان یک رشته پر مخاطره قابل احترام می باشد. بنده در یک آیتم یگانه اساسی شرکت ویرا رسانه افزار و شخص آقای مهندس زاهدی گرامی افتخار آشنایی داشتم که از نزدیک شاهد زحمات و تخصص ایشان و کمپانی یاد شده بودم و بدینوسیله از زحمات جناب آقای مهندس زاهدی تشکر میکنم . بازیابی فیلم و عکس از گونه های دوربین عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال شامل گونه های مارک های موجود در بازار و اشکال فرمتهای عکس و فیلم ، بازیابی انواع کارتهای حافظه از گزاره CF و SD و …

تعمیر و بازیابی داده ها هارد دیسک اکسترنال وسترن دیجیتال (WD)

هارد سوخته یا در شرف فساد را چگونه بشناسیم ؟چگونه بفهمیم که یک هارد سوخته است یا در شرف سوختن می باشد ؟ بایستی گفت که اصطلاح هارد سوخته به م .. نوروزی هستم که حدود ۳ ماه پیش بازیابی داده ها سرور رو برام انجام دادید. کارشناس بهترین هارد اکسترنال 2020 و از هم مهمتر منصف ، کسی که اطلاعاتی رو از دست میده هر هزینه ای میکنه تا اطلاعات برگرده خیلی از مجموعه ها از همین مورد قضیه سوء استعمال میکنن و هزینه های زیادی میگیرند همین مجموعه در همین وضعیت منصفانه برخورد کرد .
تشخیص درست فساد هارد می‌تواند اقبال بازیابی داده ها را به شکل قابل توجهی ارتقا دهد بنابراین درصورتیکه می خواهید از سرویس‌های بازیابی داده ها به کارگیری کنید، سعی کنید سراغ شرکت‌هایی بروید که تجربه بالایی دارند و از متخصصین کاربلد به کار گیری می‌کنند. یک عدد از بزرگترین دغدغه های آتلیه ها و اشخاصی که کار آن ها عکاسی و فیلبرداری است حفظ اطلاعاتی هست که ممکن است یک‌سری روز به جهت آن‌ها زحمت کشیده اند و لحظات به تکرار نشدنی مراسم عروسی یا مراسمات دیگر را به تصویر کشیده اند. حال اگر همین اطلاعات عمدا یا این که سهوا از میان برود ممکن میباشد انتها خوشی شکل ندهد. ایمن هارد حیاتی پایانی تکنولوژی روز دنیا و روش های انحصاری خویش می تواند برای ریکاوری دوربین عکاسی و فیلبرداری های کانن ، نیکون ، سونی ، هلیشات ، گوپرو و گونه های مموری در کنار شما باشد و همین دیتاها با را فارغ از افت میزان مرغوب بودن برای شما ریکاوری کند. موردها نادری وجود دارد که اهمیت استعمال از نرم‌افزار های ریکاوری متفاوت و غیر اورجینال که در internet پیدا می‌‌شود را بتوان بازیابی کرد. بی تردید گوشه ای از پروسه ریکاوری و بازیابی اطلاعات کلیدی یاری گرفتن از نرم‌افزار های تخصصی که لازمه‌ی استفاده از آنان داشتن سخت‌افزار های منحصر ریکاوری می‌باشد، انجام می‌شود.

بازیابی داده ها سرور Raid

همانطور که ملاحظه می‌کنید عوارض زیاد زیادی وجود دارد که ممکن میباشد هر لحظه به شکل ناگهانی داده ها خویش را از دست دهید. در دوره‌ای که روزمره بخش اعظم دوران خویش را صرف ایجاد دیتاها می‌کنیم، درصورتیکه اصلی علل بروز مشکلات هاردهای اینترنال آشنایی کافی داشته باشید قطعاً مدل حفظ شما از اطلاعات ذخیره شده در آن کاملا تغییر تحول خواهد. به این ادله لایف سرویس در این مطلب شما را با بعضا از خطرات احتمالی آشنا می کند به همین امید که حفظ کننده مستمر دیتاها شما باشد. اهمیت اتکا به همین علم و ابزار توانسته‌ایم اصلی شیوه‌های جدید بازیابی اطلاعات، اصلی کمترین ریسک بازیابی به پیروزی بالای 95 درصد برسیم. ایمن نگه داشتن دیتاها شما به جهت ما به اندازه‌ی بازیابی آنها اهمیت است.
اگر به هر عامل اسناد، عکس، موسیقی، ویدئو و هر پوشه دیگری را از دست داده‌اید، مجموعه فیوچر سرویس حیاتی افتخار و در اسرع وقت این اصلی را انجام می‌دهد. شرکت فیوچر اساسی مهم استعانت از آفریدگار منان و اهمیت بهره گیری از تازه ترین پروتکل‌ها و متدهای بازیابی و حفظ حریم فردی و امنیت در اطلاعات شخصی، شغلی و سازمانی مشتریان، بصورت شبانه روز، کل سعی خویش را از نظر بازگرداندن اطلاعات مشتریان گرامی انجام می‌دهد. یکی دیگر از خطرات مشکلات الکتریسیته هست که به جهت خودداری از این حادثه می‌توانید از UPS استعمال کنید.بدین صورت که حافظه شما به الکتریسیته متصل باشد و عملیات قرائت و نوشتن اطلاعات در حال انجام باشد، بلافاصله آنگاه از جدا برق، ممکن است دیتاها شما دچار Raw شود. بزرگ‌ترین مزیت تنظیم ورژن پشتیبان دسترسی دائمی به دیتاها در هر دوران و مکان هست و از لحاظ امنیت اطلاعات شما همیشه محفوظ میباشد و به عهده فروشنده ابر است.
در واقع باید از تصویب و ضبط داده ها بپرهیزید تا بتوان عکس ها، فیلم ها و اوراق از دست رفته را بازگردانی کرد. اولی مبحثی که قصد داریم به آن بپردازیم عارضه ها از فی مابین رفتن اطلاعات موجود در هارد اکسترنال است. شایان ذکر هست بدانید از دست رفتن دیتاها موجود در هارد اکسترنال می‌تواند عارضه ها متعددی داشته باشد. برای نمونه امکان دارد شما به رخ غلط دیتاها موجود در هارد اکسترنال را پاک کنید. از سوی دیگر امکان جراحت دیدن هارد اکسترنال به ادله ضربه و آسیب‌های فیزیکی هم وجود دارد.

مرکز تخصصی تعمیر هارد و بازیابی داده ها در اصفهان

بازیابی داده ها ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی به شما اعلام می دارد . حافظه جامد در واقع بیشتر برای دستگاه هایی مانند لپ تاپ که قابل حمل میباشند طراحی شده اند. هارد دیسک ها اکثر وقت ها بر اثر ضربه به ایرادات دشوار افزاری دچار می شود که ابزار های تعمیر آن‌ها موجود است و 80% قابلیت و امکان احیا برای دیتاها وجود دارد البته در حافظه های جامد چنانچه حافظه ها بسوزد امکان برگشت دیتاها تنها 30% است و ابزار های قرائت اطلاعات کم است.
هنگامی که بر روی نماد Recycle Bin واقع در دسکتاپ خود کلیک می کنید، آنچه که ویندوز نشان می دهد در واقع نمای ترکیبی از همه فایل های Recycle Bin موجود در رایانه شما، از پاراگراف هاردهای اکسترنال می باشد. مهم کامل شدن کپی دستگاه و محاسبه همگی جانبه حافظه، لیست فولدر ها و دیتاها محذوفی که امکان بازیابی آنها وجود دارد سناریو داده می‌شوند. در این تراز می بایست موبایل بوسیله برنامه EaseUS MobiSaver for Android شناسایی شود. همینطور برایبازیابی اطلاعات، موبایل اندوریدی شما قطعا بایستی امکان دسترسی به روت را داشته باشد. اگرچه نرم افزار EaseUS MobiSaver for Android به طور رایگان در اختیار کاربران قرار نگرفته میباشد البته می توان اساسی مراجعه به سایتease usاز ورژن آزمایشی آن استعمال کرد. از مرسوم ترین هارد های اکسترنال در کشور‌ایران می توان به هارد دیسک های وسترن و سیگیت اشاره نمود که در گزینه هر یک در قسمت مقالات توضیحات مختصری ارائه کردیم.
مکررا چشم می شود که به استدلال خطاها و اشتباهات کاربران, پارتیشن ها پاک می شوند. همین عمل عمده در هنگام کارگزاری ویندوز و همینطور در زمان فعالیت اصلی ویندوز پیش می آید. چنانچه در زمان نصب ویندوز درایو یا پارتیشن شما حذف شد و دیتاها درایو شما حساس است از هرگونه دستکاری ، ریختن مجدد ویندوز جدا پرهیز کنید. البته کماکان بعضی از کاربران جهت ریکاوری و بازگردانی اطلاعات از دست رفتۀ دستگاه هایشان تمایل به به کارگیری از قابل انعطاف افزارهایی دارا هستند که با تیتر نرم افزارهای بازیابی در بازار و یا این که در فضای internet وجود دارند. نکته دیگر در باب به کارگیری از این نرم‌افزارها آن هست که نقص و ناتوانی آن‌ها به همین‌جا ختم نمی‌گردد. نرم‌افزارهای معمولی موجود در بازار ضمن آنکه سرانجام مطلوب را به دنبال نخواهند داشت، به یقین بعضی از کارشناسان ممکن است صدماتی نیز به سیستم‌ کاربر وارد سازند.

بازیابی داده ها تنها در ۳ ساعت

از نحوه پایین به جهت بازیابی دیتاها از دست رفته از دیسک استفاده کنید. آیا در کارایی برای بازیابی عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و سایر فایل‌های چندرسانه‌ای از هارد دیسک خراب خویش هستید؟ نگران نباشید! در همین مطلب از درود دنیا درباره شیوه بازیابی دیتاها از هارد دیسک خارجی شناسایی نشده ، چرا هارد دیسک شناسایی نشده باقی می ماند؟ کلام خوا هیم کرد . حذف پسورد هارد یکی از اقدامات تخصصی در مجموعه ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد رایابان است.
ما به شما این اطمینان را می دهیم تا به بهترین نحو ممکن داده ها هارد شما را بازیابی نماییم و آرامش را به شما باز گردانیم. درصورتی که عضو دارای هزینه بازیابی اطلاعات هارد که توسط کارشناسان اعلام می‌شود موافق بود، پروسه ریکاوری اطلاعات هارد دیسک بوسیله تکنسین‌ها اهمیت غایت دقت و شتاب شروع می‌شود. آکادمی هارد ایران (کانون هارد کشور ایران سابق) بعنوان معتبرترین و تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد مهم به کارگیری از مدرنترین تجهیزات روز دنیا و مهندسین زمان دیده در بهترین مراکز تحقیقاتی بازیابی دیتاها هارد در دنیا آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد . یکی از از بهترین و کارآمدترین ابزار ذخیره سازی اطلاعات ، دیسک های طاقت فرسا یا به عبارتی هارد دیسک ها می باشد . برای بازیابی داده ها هارد دیسک در تراز اول شرایط اولیه هارد مورد چک قرار گیرد تامیزان آسیب دیدگی به هارد مشخص و معلوم شود و پس از انجام این فعالیت گزینش می شود که چه مقدار از دیتاها قابل بازیابی میباشند و چه مدت وقتی به جهت ریکاوری دیتاها گزینه نیاز است. برند سیگیت یک عدد از معتبرترین برندهای تولید کننده هارد در دنیا است.

ارتـباط بـا کمپانی خط سبـز

بازگشت داده‌ها مهم استعمال از ابزارها و روش‌های مختلف انجام می‌شود. در همین تراز می توانید دارای باز‌نگری لیست ارائه شده، مواردی را به جهت بازیابی اطلاعات تلفن همراه تعیین نمایید. در این برنامه گونه های فایل‌های قابل بازیابی در طبقه‌بندی‌های مختلفی، در منوی سمت چپ برنامه EaseUS MobiSaver for Android اکران دیتا می شوند. پس از انتخاب پوشه های آیتم نظر بر بر روی کلید Recover کلیک نمایید تا دیتاها به دست آید.
HDD RAW تمام فایل‌های موجود را که قبلاً نتوانسته‌اید استخراج کنید، اکران می‌دهد. لیست را بازدید کرده و فایل های آیتم نیاز خود را نشانه گذاری کنید. مجموعه هارد پلاس ضمن سوابق درخشانی که در همین زمینه دارااست و همینطور به کار گیری از کادری دارای تعهد و معتمد اهمیت گواهینامه ها و مجوزهای متمایز از ارگانهای مربوطه است که ضمانت کننده مراقبت امنیت اطلاعات شما مشتریان محترم میباشد. دارای نیست داده ها لبریز بها شما در چه جور از RAID و اهمیت چه تعداد هارد از بین رفته باشد. ما به رخ تخصصی اطلاعات شما را ریکاور میکنیم و وقار را به شما گشوده می‌گردانیم.

تلگرام نوین هارد

در همین سطح اگر مشکل پیش آمده دشوار افزاری باشد (که معمولا هست) نیاز به تغییر تحول قطعه یا این که قطعات هارد داریم که امری تماما تخصصی‌ست. اغلب با تعویض یا تعمیر قطعه، هارد سالم خود را به دست می‌آورد و قابل به کار گیری خواهد بود البته ریکاوری هارد و بازگرداندن داده ها از دست رفته آن، سطح دیگری‌ست که می بایست طی شود. بسته به جور و مقدار جراحت هارد، هزینه ریکاوری هارد سوخته متعدد است. می‌توانید حیاتی تصویب توصیه در ورقه درخواست بازیابی داده ها فالنیک، از مشاوره متخصصین حرفه‌ای ما بهره مند شوید و دیتاها کاملی در گزینه برگرداندن اطلاعات هارد سوخته و هزینه ریکاوری آن به دست بیاورید.
مرکز بازیابی داده ها آی بیت اول مرکز بازیابی دیتاها در استان گیلان می باشد. این مرکز کلیدی بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری هارد دیسک همچون PC3000 و ابزارهای اختصاصی جراحی هارد دیسک توسط متخصصین بازیابی اطلاعات رجوع داده ها از دست رفته شما را تضمین می نماید. گروه ایمن هارد یکی از بزرگترین ، مجهزترین و سریعترین مرکز ها تخصصی تعمیر و بازیابی داده ها هارد ، ریکاوری گونه های حافظه های پیکان ، مموری ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، گونه های دوربین مداربسته و هارد سرور و رید در ایران میباشد. شتاب در عملکرد و رسیدگی به قطعات ارسال شده به این گروه یکی از خصوصیت هایی میباشد که اعتماد مشتری را به ما عمده می‌کند و ما را نسبت به بقیه همکاران متمایز میکند. کارشناسان ما در مرکز مشقت بار افزار جمهوری اسلامی ایران کلیدی معرفی و عرضه هر کالا نو از هارد به باز‌نگری و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار باعث به تدوین کردن جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی دارای ربط اصلی هر دستگاه گشته و منجر می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین صورت و حیاتی بالاترین میزان مرغوب بودن تعمیر و ترمیم شوند.
اگر نیاز به استفاده از قابل انعطاف افزارهای بازیابی دیتاها باشد، مثال هایی گزینش می شوند که بهترین امکان ها را داشته باشند و بتوان حساس آن‌ها بیشترین حجم داده ها و دیتاها را ریکاوری کرد. در زودکمک هیچ محدودیتی به جهت جور هارد وجود ندارد و بازیابی اطلاعات انواع هارد در این گروه انجام می شود. چه هاردهای اینترنال (هارد دیسک لپ تاپ و کامپیوتر و …) و چه هاردهای اکسترنال یا این که پرتابل را می توانید در بزرگ ترین سامانه تعمیرات کشور، ریکاوری کنید. کامپیوتر و لپ تاپ حساس هارد دیسک اینترنال میباشند که کلیه دیتاها کاربر روی همین هارد دیسک ذخیره می‌شود. گهگاه ممکن می باشد به هر دلیلی، از پاراگراف پاک کردن اطلاعات، ویروسی شدن دستگاه، نصب سیستم عامل، هنگ یا کرش نمودن سیستم، پارتیشن بندی خطا و یا فرمت اطلاعات، همگی فایل‌هایی که روی دستگاه دارید حذف شوند.

دیدگاهتان را بنویسید