امکانات مچ بند هوشمند پیشرفته


آخرین بروزرسانی: 25 اکتبر 2019
به جای رفتن برای سرعت ، به بذر رفته اید؟ مچ بند هوشمند تناسب اندام ابزاری مفید برای نظارت و اندازه گیری فعالیت بدنی شما است.

قبل از خرید اهداف تناسب اندام خود را در نظر بگیرید. آیا شما در حال تلاش برای شروع یک روال تناسب اندام ناپدید شده هستید؟ رژیم ورزشی را خوب تنظیم کنید؟ برای تریاتلن تمرین کنید؟ مچ بند هوشمند مناسب تناسب اندام می تواند به شما در دستیابی به اهداف خاص خود کمک کند.

مچ بند هوشمند های بدنسازی از ساده تا پیشرفته با قیمت های مختلف مطابقت دارند. در اینجا نحوه یافتن مچ بند هوشمند مناسب برای متناسب با بودجه ، اهداف تناسب اندام ، سبک زندگی و حس مد شما آورده شده است.

به خاطر داشته باشید که یک مچ بند هوشمند بدنسازی مانند عضویت در سالن بدنسازی است: این تنها در صورت استفاده از آن مفید است.

بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام را پیدا کنید
ما جدیدترین مچ بند هوشمند های بدنسازی را آزمایش می کنیم ، ارزیابی می کنیم و مقایسه می کنیم تا قدرت خرید شما بیشتر شود.
عضو شوید
چگونه مچ بند هوشمند های بدنسازی کار می کنند
همه مچ بند هوشمند ها از سنسورها برای نظارت بر حرکات شما استفاده می کنند ، غالباً با یک کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه به صورت بی سیم متصل و همگام سازی می شوند تا داده های مربوط به فعالیت های روزانه شما را ذخیره کنند. انواع فعالیت های تحت نظر مچ بند هوشمند متفاوت است اما می تواند شامل تعداد اقدامات انجام شده ، ساعت خواب ، ضربان قلب ، درجه حرارت پوست و سطح تعریق باشد.

بیشتر مچ بند هوشمند ها از شتاب سنج برای سنجش مراحل شما و سایر حرکات رو به پایین ، سمت به سمت و جلو به عقب استفاده می کنند.

راهنمای خرید مچ بند هوشمندی تناسب اندام

سنسورهای اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد:
• مانیتور ضربان قلب برای مچ بند هوشمندی نبض خود در حین ورزش و در طول روز
• ژیروسکوپ برای تعیین اینکه آیا شما در حالت ایستاده ، نشسته ، سرکشی ، شنا ، دوچرخه سواری و غیره هستید.
• GPS برای مچ بند هوشمندی موقعیت مکانی شما
• مغناطیس سنج برای تشخیص خاص حرکات را مشخص کنید و در کدام جهت حرکت می کنید
• فشارسنج برای تعیین ارتفاع خود ، که برای محاسبه چند پرواز از پله ها که امروز صبح صعود کرده اید برای رسیدن به دفتر خود استفاده می کنید.

برخی از مچ بند هوشمند های فعالیت به شما امکان می دهند با مانیتورهای خارجی قلب ، مقیاس حمام هوشمند و سایر دستگاه هایی که خوانش های دقیق تری دارند ، همگام سازی کنید. هنگام جفت شدن با نرم افزار همراه یا برنامه تلفن همراه (یا حتی در بعضی موارد برنامه های شخص ثالث) ، مچ بند هوشمند ها می توانند در مورد عادت هایی که سبک زندگی شما را تشکیل می دهند ، به شما بینش دهند.

سایر مدل ها زنگ های مچ بند هوشمند را برای تماس های دریافتی ، متن ها ، پیام های فوری و ایمیل ارسال می کنند. و آنها می توانند در پوشش چالش ها ، مدالها ، تعامل با دوستان آنلاین و یک هشدار ارتعاش کننده هنگام تحریک و رفتن ، یک حمایت انگیزشی ارائه دهند. آنها حتی می توانند داده ها را از راه دور با پزشک خود به اشتراک بگذارند.

برای اطلاعات بیشتر رتبه بندی های ما را برای Fitness Tracker بررسی کنید
تناسب اندام در مقابل Smartwatch
مچ بند هوشمند های تناسب اندام طوری طراحی شده اند که طیف وسیعی از نیازها را در خود جای دهند. اگر می خواهید بدانید که هر روز چند قدم بر می دارید ، یک مدل اساسی را انتخاب کنید که کمتر از 100 دلار باشد.

اگر می خواهید در مورد سرعت ، سرعت و قدم های مرتبط با مراحل خود ، به همراه میانگین ضربان قلب و بینش های چقدر (و چقدر خوب) در خواب بخواهید ، به پیشرفت بیشتری نیاز دارید. برخی از مدلها حتی می توانند داده هایی متناسب با روال شناگران مشتاق ، گلف بازان ، اسکی بازان ، آسانسورها یا دونده های ماراتن را تهیه کنند.

اما ، اگر واقعاً در تولید و تناسب اندام قرار دارید ، رتبه های مچ بند هوشمند ما را بررسی کنید . این دستگاه ها غالباً گرایش بیشتری به قیمت این ویژگی ها ارائه می دهند .

در اینجا اندازه گیری مچ بند هوشمند های بدنسازی آمده است:
• اقدامات انجام شده
• ضربان قلب
• مدت زمان ورزش
• دقیقه فعال
• زمان خواب (گاهی اوقات به طور منظم و REM تقسیم می شود)

رتبه بندی مچ بند هوشمند تناسب اندام توسط گزارش های مصرف کننده
ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید
پس از تصمیم گیری در مورد کارکردهای مورد نظر ، می توانید گزینه های خود را بر اساس سلیقه شخصی اصلاح کنید.

سبک
بسیاری از مچ بند هوشمند ها طوری طراحی شده اند که روی مچ دست پوشیده می شوند ، اما برخی از آنها می توانند به عنوان آویز پوشیده شوند یا به لباس شما چسمچ بند هوشمنده شوند. در گذشته ، دستگاه ها تمایل داشتند که کاملاً کاربردی به نظر برسند ، اما اکنون تولید کنندگان از سبک آگاه تر هستند. به دنبال تنوع بیشتری از مواد ، شکل ها و رنگ ها و برخی از مدل های ایجاد شده با همکاری طراحان مد روزانه باشید . ظاهری را انتخاب کنید که هر روز با پوشیدن آن راحت خواهید شد.

نمایش
مچ بند هوشمند های پیشرفته تر داده های خود را با استفاده از کلمات ، اعداد و نمادها در صفحه نمایش شبیه به ساعت نشان می دهند. دیگران این اطلاعات را از طریق یک صفحه نمایش ساده از طریق LED یا فقط از طریق یک برنامه به اشتراک می گذارند. هنگامی که داده ها را بر روی تلفن هوشمند یا رایانه خود همگام سازی می کنید ، برنامه همراه مچ بند هوشمند نه تنها اطلاعات را بایگانی می کند بلکه به شما در تفسیر و تجزیه و تحلیل کمک می کند. قبل از تصمیم گیری نهایی ، برنامه همراهی مچ بند هوشمند را در فروشگاه App Apple یا Google Play پیش نمایش کنید تا مطمئن شوید که مطابق انتظارات شما است.

سازگاری
قبل از بیرون آوردن کیف پول ، اطمینان حاصل کنید که دستگاه با تلفن همراه یا رایانه شخصی شما simpatico است. برخی از مچ بند هوشمند ها فقط با iOS Apple همگام سازی می شوند. دیگران ، فقط با Android. و بیشتر آنها با ویندوز کار نمی کنند.

دقت
انتقالها هستند محفوظ از خطا نیست. آنها از سنسورها و الگوریتم ها برای تجزیه و تحلیل پله ها ، مشت های پرتاب شده ، پله ها بالا می روند ، ساعت ها می خوابند. این بدان معنی است که برخی از عدم دقت وجود دارد. اگر به داده های سخت نیاز دارید ، ممکن است بخواهید دستگاه خاصی را برای عملکرد دنبال کنید. به طور کلی ، مانیتور ضربان قلب که به قفسه سینه تان تسمه می زند و اطلاعات را به مچ بند هوشمند فعالیت شما منتقل می کند ، دقیق تر از سنسورهای درون دستگاهی است که روی مچ دست شما اعمال می شود.

عمر باتری
بسته به ظرافت دستگاه ، عمر باتری می تواند از یک روز تا چند ماه افزایش یابد. باتری موجود در یک مچ بند هوشمند با صفحه لمسی رنگی و یک آرمادور سنسورها باید بیشتر از یک بار در یک مچ بند هوشمند ساده با چند چراغ LED روی صورت آن شارژ شود. همچنین شایان ذکر است که همه مچ بند هوشمند ها قابل شارژ نیستند. برخی باتری های سکه ای که اغلب در دوربین ها و ماشین حساب ها استفاده می شوند ، کار می کنند.

آب
چند بار در هنگام کار با آب روبرو می شوید؟ این یک نکته مهم است بعضی از مچ بند هوشمندها فقط ضد اسپل هستند. برخی دیگر می توانند در هوای گرم و بیرون از آن ، در برابر دوش سخت مقاومت کنند. اما اگر قصد دارید مچ بند هوشمند خود را در استخر بپوشید ، باید ضد آب باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، به رتبه بندی های مربوط به Fitness Tracker مراجعه کنید
امکانات مچ بند هوشمند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>