ارقام اصلاح مواد مخدر در کنگره مطابقت ندارند

[ad_1]

با پایان یافتن این جلسه کنگره، بسیاری از مردم از عدم اقدام در مورد قوانین مهم ناامید شدند. یکی از آنها حشیش است. در آینده، قانونگذاران حشیش باید در نهایت انتخاب کنند. اگر قانون جامع حشیش در این کنگره مرده باشد – خوب – آیا جایگزینی قابل قبول است؟ آیا وضع موجود ممنوعیت بر امید به تصویب قوانین گسترده در آینده ترجیح دارد؟

زمانی که دموکرات ها کنترل مجلس نمایندگان، سنا و کاخ سفید را در سال 2021 به دست گرفتند، امیدها افزایش یافته است. بسیاری از طرفداران قانونی سازی معتقد بودند که زمان آن فرا رسیده است که موضوع به خط پایان کشیده شود. با این حال، یک سال پس از کنگره جدید، سرانجام باید واقعیت به وجود می آمد: ریاضیات هنوز در کنگره برای پذیرش قانونی شدن کامل شاهدانه مطلوب نیست و احتمالاً جایگزینی مورد نیاز است.

واقعیتی که کنگره را از تصویب قانونی شدن حشیش فدرال منصرف می‌کند، ساده است، اغلب تغییرات پیچیده و چند وجهی سیاستی را تضعیف می‌کند که شکاف‌های عمیقی در داخل مجلس دارد: اعضای ائتلاف کافی در مجلس نمایندگان و اکثریتی که در برابر فیلیبوستی مقاوم هستند وجود ندارد. سناتورهایی که بر قانونی شدن کامل توافق دارند. این نتیجه اغلب به دو دلیل برای حامیان اصلاحات ناامیدکننده یا گیج کننده است. اول، آنها به نظرسنجی‌های ملی نگاه می‌کنند و نه فقط اکثریت، بلکه اکثریت فوق‌العاده آمریکایی‌هایی را می‌بینند که از اصلاحات در مقیاس کامل حشیش حمایت می‌کنند. دوم، اکثریت اعضای مجلس نمایندگان و سنا هستند که به سوال اصلی پاسخ مثبت می دهند: “آیا حشیش باید در سطح ملی قانونی شود؟”

با این حال، دومی یک سوال اشتباه است. غالباً در قوه مقننه بحث این نیست که آیا یک قانون باید اصلاح شود، بلکه این است که آن قانون چگونه باید اصلاح شود. و اینجا مشکل قانون فدرال قانونی سازی است. لیبرال‌ها و مترقی‌ها در حزب دموکرات نمی‌توانند با جمهوری‌خواهان میانه‌رو و آزادی‌خواه در مورد اینکه اصلاحات حشیش چگونه باید باشد، توافق کنند، حتی اگر اکثریت موافق باشند که قانون باید تغییر کند. و از آنجایی که اعضای اصلاحات شاهدانه در هر دو طرف اهمیت مقررات نزدیک به آنها (و قلب پایگاه آنها) را عمیق تر می کنند، این امر تشکیل این ائتلاف را غیرممکن می کند.

در اینجا خطوط گسل وجود دارد

لیبرال دموکرات ها، و به ویژه مترقی ترین اعضای حزب، تمایلی به حمایت از قانونی ندارند که شامل مقررات قابل توجهی در مورد عدالت اجتماعی و عدالت نژادی نمی شود. استدلال آنها روشن و قانع کننده است: جنگ با مواد مخدر به پشت سیاه پوستان آمریکایی، لاتین تبارها و مردم بومی انجام شده است و اصلاحات نباید بدون تلاش های قابل توجه برای اصلاح اشتباهات گذشته ادامه یابد.

جمهوریخواهان میانه رو و اعضای حزب آزادیخواه به این مشکل از منظر بازار نگاه می کنند. آنها بر این باورند که دولت باید دست از سر راه برداشته و اجازه دهد که شاهدانه به عنوان یک کالای کشاورزی در نظر گرفته شود که در آن جامعه تجاری و بازار آزاد – به جای ممنوعیت دولتی – باید حاکم باشد. (لازم به ذکر است که اکثر دموکرات ها و جمهوری خواهان طرفدار حشیش با برخی از عدالت ترمیمی، مانند عفو و شکستن رکورد برای مجرمان غیرخشونت آمیز شاهدانه موافق هستند.)

با این حال، با تهیه پیش‌نویس قانون، هر لایحه‌ای که شامل مقررات جامع برای ترویج عدالت اجتماعی و عدالت نژادی نباشد، شروعی برای برخی از دموکرات‌های کلیدی و همچنین در جوامعی نیست که بیشترین آسیب را از جنگ علیه مواد مخدر گرفته‌اند. این وضعیت به احتمال زیاد در تلاش برای گنجاندن قانون بانکداری ایمن در قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) انجام شد. این تلاش برای گنجاندن اصلاحیه ای برای گسترش دسترسی به موسسات مالی برای صنعت حشیش در نهایت در مجلس سنا شکست خورد، زیرا سناتورهایی مانند کوری بوکر (DN.J.) و رهبر اکثریت چاک شومر (DN.Y.) خودش و جامع را ترجیح دادند. قانون گذاری. محرومیت از بانکداری SAFE توسط NDAA حتی زمانی رخ داد که برخی از جامعه حامی حشیش ادعا کردند که SAFE Banking به صاحبان مشاغل اقلیت در صنعت کمک می کند.

هنگامی که قانون بانکداری ایمن در سال 2021 مجلس نمایندگان را به عنوان یک لایحه مستقل به تصویب رساند، 106 جمهوری خواه را به خود جذب کرد و نشان داد که حزب جمهوری خواه می تواند به قانون حشیش رأی دهد که کار را برای بازارها و مشاغل آسان تر می کند. با این حال، ماه ها بعد، سن. بوکر مخالفت شدید خود را با بانکداری ایمن اعلام کرده است اگر قانون فراگیر برای MORE یا او (و رهبر شومر و سناتور ران وایدن باشد). [D-Ore.]) قانون اداره و قابلیت های حشیش تصویب نشد.

اینجاست که اختلاف بر سر اصلاحات شاهدانه بیشتر مشهود است. در حالی که بانکداری ایمن آرای بیش از نیمی از کنگره مجلس نمایندگان را به دست آورد، قانون MORE (که در دسامبر 2020 در مجلس تصویب شد) تنها پنج رای جمهوری خواهان را دریافت کرد. پس از آن که این قانون مجدداً در سال 117 مطرح شدشما کنگره تاکنون تنها یک حامی جمهوری خواه را جمع آوری کرده است.

واضح است که با انحراف لایحه قانونی سازی از جهت گیری حامی کسب و کار، تعداد حامیان جمهوری خواه به شدت در حال کاهش است. و در حالی که در مجلس تحت کنترل دموکرات‌ها، رهبری می‌تواند آرا را برای تصویب چیزی شبیه قانون MORE جمع‌آوری کند، الزام برای شکست یک فیلیباستر در سنا، تصویب قانون جامع عدالت اجتماعی و نژادی را غیرممکن می‌کند. مشخص نیست که آیا دموکرات ها حتی می توانند تمام 50 دموکرات خود را برای چنین رأی گیری در خط نگه دارند یا خیر، و مسلم است که آنها نمی توانند 10 یا بیشتر جمهوری خواه مورد نیاز برای غلبه بر مانع 60 رای را جذب کنند. و قوانین معتدل تر که بتواند جمهوری خواهان بیشتری را جذب کند، احتمالاً اعضای مترقی تر گروه دموکرات سنا را از دست خواهد داد.

مطمئناً برخی از ترقی خواهان (شاید به درستی) نگران هستند که قوانین معتدل با وعده مبهم برای انجام بهتر برای جوامع رنگین پوست در تاریخ بعدی احتمالاً یک وعده پوچ است – این جوامع در گذشته دست پوکر خود را در مورد مسائل دیگر از دست داده اند. در عین حال، وضعیت موجود به این معنی است که هر ساله تعداد بیشتری دستگیری حشیش صورت می گیرد که تأثیر نامتناسبی بر جوامع رنگین پوست دارد. آیا ممکن است چیزی از هر دو طرف کم باشد؟ شاید ترکیبی از جرم زدایی فدرال، بودجه اولیه برای حذف سوابق در سطح ایالت، وعده رئیس جمهور برای عفو ناقضان قبلی هنگام امضای لایحه، و پخت ایمن را بتوان گامی در جهت درست دانست؟ آیا بهتر است در کنگره دموکرات‌ها به‌جای تاس انداختن در کنگره (احتمالاً) جمهوری‌خواه در سال 2023، با دانستن خصومت رهبری جمهوری‌خواه برای قانونی‌سازی، قانون‌گذاری تکه‌تکه‌ای در کنگره دموکرات وضع شود؟ دومی اصلی ترین سوالی است که مدافعان قانونمندی باید بپرسند و به آن پاسخ دهند.

در نهایت، طرفداران اصلاحات حشیش در داخل و خارج از کنگره باید واقعیت وضعیت پیشنهادات فعلی اصلاح حشیش و اینکه چه عوارض دیگری ممکن است در آینده ایجاد کند را بررسی کنند. صرف نظر از مسیر انتخاب شده، شک، لجاجت، مقاومت و خشم وجود خواهد داشت. اتهاماتی مبنی بر متورم شدن دولت یا عدم انجام کافی برای معکوس کردن اثرات جنگ مواد مخدر وجود خواهد داشت. این استاندارد برای یک محیط گروه علاقه مند پرشور در یک نهاد مشاوره است. با این حال، در نهایت، کنگره بین انجام هیچ کاری و ترک ممنوعیت برنده شدن در روز و ترک تمام عواقب آن یک انتخاب دارد. یا کاری انجام دهید که کامل نیست، که اشاره به برخی از آسیب های واقعی است که ممنوعیت مواد مخدر در این کشور وارد کرده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü