آیا جلسات آتشین هیئت مدرسه نماینده همه اولیا است؟

[ad_1]

این بیماری همه گیر آموزش عمومی را به طرق مختلف برانگیخته است. رهبران مدارس، معلمان، خانواده‌ها و دانش‌آموزان با بحث و جدل بر سر واکسن‌ها، پوشیدن ماسک، روش‌های قرنطینه و تهدید همیشگی گزینه‌های جدید دست و پنجه نرم می‌کنند، نه اینکه به شکست‌های تحصیلی و اجتماعی-عاطفی دانش‌آموزان اشاره کنیم. در طول جلسات هیئت مدیره مدرسه، والدین ناامید با عصبانیت دستورات بالماسکه را رد می کنند و به آموزش روابط نژادی فعلی و تاریخی در آمریکا می پردازند.

خشم والدین از تعطیلی طولانی مدت مدارس و برنامه درسی بخشی از پوشش رسانه ای غالب در مورد از دست دادن تری مک آلیف در برابر گلن یانگکین در رقابت شهرداری ویرجینیا در ماه گذشته بود. پس از آن، این داستان به عنوان کلیدی برای برتری جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 قرار گرفت. نتایج نظرسنجی نماینده ملی از والدین مطالعه آمریکایی درک (UAS) تا حدودی روشن می شود.

ما از والدین در مورد تجربه دانش‌آموزان K-12 خود از ابتدای همه‌گیری می‌پرسیم. در طول سال تحصیلی 2020-21، والدین – به ویژه آنهایی که دانش آموزان نیمه یا کاملاً از راه دور بودند – به وضوح و به طور قابل درک نگران بودند و میزان رضایت از مدرسه پایین بود. در این سال تحصیلی، تقریباً همه دانش‌آموزان در حال بازگشت به ساختمان‌های مدارس هستند و میلیاردها دلار فدرال وارد سیستم آموزشی شده است. با استفاده از نظرسنجی UAS، ما این فرصت را داشتیم که از والدین بپرسیم اوضاع چگونه پیش می‌رود. از سوی دیگر، این بار نگرانی های بسیار کمتری پیدا کردیم.

نگرانی والدین در مورد رفاه فرزندانشان از پاییز 2020 به طور پیوسته در حال کاهش بوده است.

ما چهار بار والدین را در طول همه‌گیری درباره نگرانی‌هایشان در مورد فرزندانشان بررسی کردیم: اکتبر ۲۰۲۰، زمانی که ۲۹٪ مدرسه کاملا خصوصی داشتند. آوریل / می 2021، زمانی که 50٪ شخصی بودند. ژوئن 2021، زمانی که 79٪ در تعطیلات تابستانی بودند. و اکتبر 2021، زمانی که 93٪ شخصی بودند.

در حوزه های مختلف – به طور کلی و برای همه زیر گروه های پاسخ دهندگان – در اکتبر 2021 نگرانی ها به طور قابل توجهی کمتر از دوره های قبلی بود. به عنوان مثال، شکل 1 نگرانی والدین را در مورد “میزان یادگیری” بر اساس نژاد / قومیت نشان می دهد. به نظر می رسد روندها شبیه به سایر زمینه های نگرانی است که در مورد آنها پرسیدیم.

F1 نگرانی والدین در مورد میزان یادگیری فرزندشان

به ویژه، ما تفاوت قابل توجهی در نگرانی های والدین بین دموکرات ها و جمهوری خواهان مشاهده نکردیم. به عنوان مثال، 13 درصد از دموکرات ها و 15 درصد از جمهوری خواهان در پاییز 2021 نگران میزان یادگیری فرزندشان در مقایسه با یک سال معمولی بودند.

وقتی دیدیم که نگرانی والدین در تابستان 2021 کاهش یافت، پیشنهاد کردیم که ممکن است تعطیلات تابستانی دلیل آن باشد (یعنی نگرانی‌های کمتری در مورد مدرسه در تابستان وجود داشت). انتظار داشتیم با شروع مدرسه، اضطراب افزایش یابد. این صعود اتفاق نیفتاد. در عوض، ترس ها کماکان کاهش یافته و اکنون نسبت به زمان آغاز همه گیری کمتر شده است. این شواهد نشان می دهد که عادی بودن نسبی آموزش شخصی در سال جاری ممکن است نگرانی والدین را کاهش دهد.

والدین سیاه پوست تا اکتبر 2021 بیشتر از دیگران نگران هستند

علی‌رغم الگوهای مشابه کاهش اضطراب در طول زمان، تفاوت‌هایی در بررسی زیرگروه‌ها وجود داشت، به‌ویژه هنگام مقایسه پاسخ‌های والدین سیاه‌پوست و سفیدپوست. نسبت بیشتری از والدین سیاه پوست نگران پیشرفت فرزندان خود در علوم (25٪) و انگلیسی / زبان (26٪) در مقایسه با والدین سفیدپوست (به ترتیب 13٪ و 15٪) هستند. همچنین بیشتر والدین سیاهپوست نگران سلامت روانی (27%) و اجتماعی (25%) فرزندانشان نسبت به والدین سفیدپوست (به ترتیب 16 و 15%) بودند و والدین سیاه پوست بیشتر نگران از دست دادن فرزندانشان بودند. فعالیت های فوق برنامه (23% در مقابل 11%).

ما شاهد این روند بوده‌ایم، اگرچه سهم والدین سیاه‌پوستی که گزارش می‌دهند فرزندشان در پاییز سال 2021 به صورت حضوری ملاقات کرده است (89%) بسیار بیشتر از بهار 2021 (36%) است. اگر نگرانی‌ها صرفاً در مورد حضور شخصی کودک باشد، نگرانی‌های والدین سیاه‌پوست باید مشابه نگرانی‌های والدین از نژادها / قومیت‌ها باشد. این عدم انسجام نشان می دهد که والدین سیاه پوست بیشتر نگران رفاه فرزندان خود هستند.

رضایت از تلاش های مدرسه برای مقابله با اثرات همه گیر، هم به طور کلی و هم در زیر گروه ها بالا بود.

در پاییز 2021، ما از والدین در مورد میزان رضایت آنها از تلاش های مدرسه برای برآورده کردن نیازهای فرزندانشان از بسیاری جهات، از جمله از نظر تحصیلی، اجتماعی و سلامت روان پرسیدیم. در هشت بعد که در مورد آن سوال کردیم، 82% تا 91% والدین در هر حوزه راضی بودند (شکل 2 را ببینید). درصد «خیلی راضی» معمولاً بین 35 تا 45 درصد است.

F2 رضایت والدین از تلاش های مدرسه برای رسیدگی به رفاه کودکان، پاییز 2021_جدید

این سطح از مثبت بودن در بین زیر گروه‌ها، از جمله نژاد/قومیت، درآمد خانوار، سطح تحصیلات والدین، منطقه کشور، وابستگی شهری، وابستگی حزبی، و سطح طبقه سازگار بود. در واقع، درصد رضایت والدین برای هیچ زیرگروهی کمتر از ۷۵ درصد نیست. جالب توجه است، در مورد اینکه آیا خصومت چریکی در طول جلسات هیئت مدیره مدرسه نماینده همه والدین است یا یک اقلیت صدادار، 79٪ از دموکرات ها و 80٪ از جمهوری خواهان از تلاش های مدرسه برای تنظیم شهریه برای کمک به کودکان برای جبران یادگیری خشنود یا بسیار خشنود بودند. تلفات. .

ارزیابی والدین از کیفیت مدرسه نیز رضایتمندی بهتری را نشان می دهد

با گذشت زمان، ما همچنین از والدین خواستیم تا مدارس فرزندان خود را در مقیاس AF رتبه بندی کنند. ما تخمین های حروف را با استفاده از تبدیل میانگین نمره (یعنی A = 4، B = 3، و غیره) به میانگین های عددی تبدیل کردیم.

ما ارزیابی‌های والدین را در نامه‌های پاییز امسال با آنچه پاییز گذشته ارائه کردند مقایسه کردیم. پاییز گذشته، متوجه شدیم که میانگین ها بسته به حضور یا عدم حضور دانش آموز به طور قابل توجهی متفاوت است. دو ستون اول جدول 1 میانگین های پاییز 2020 را به طور جداگانه برای خانواده هایی که فرزندانشان در آن زمان از راه دور و حضوری تحصیل می کردند نشان می دهد. به طور خاص، نمرات تخصیص یافته در پاییز 2020 در بین دانش آموزان شخصی مشابه نمرات در پاییز 2021 به طور کلی بود، حتی گاهی اوقات از میانگین های ارائه شده در سال 2021 نیز فراتر رفت. این نتایج نشان می دهد که پیشرفت های قابل توجهی در ارزیابی والدین از کیفیت مدرسه و رضایت از طریق بازگشت به یادگیری شخصی (حتی اگر عوامل دیگر نیز بخشی از این مدل را توضیح دهند).

جدول 1: برآورد والدین مدارس فرزندانشان در مورد رژیم حضور و غیاب کودکان در پاییز 2020 و همه پاسخ ها در پاییز 2021

پاسخ از پاییز 2020 پاسخ از پاییز 2021
حضور از راه دور حضور شخصی کلاس های پاییز 2021
کیفیت آموزش 2.87 3.29 3.36
کیفیت بازخورد معلمان 2.99 3.33 3.21
حفظ تعهد کودک 2.80 3.33 3.28
رابطه کودک با معلم 2.87 3.49 3.40
کیفیت آموزش علوم 2.79 3.33 3.27
کیفیت آموزش ریاضی 2.87 3.34 3.29
کیفیت آموزش در ELA 2.92 3.37 3.37
حفظ سلامت دانش آموزان 3.08 3.40 3.28

باز هم، پاسخ‌های والدین تقریباً بین دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان قابل تمایز نبود، به‌ترتیب میانگین ۳/۳ و ۳/۴ در مورد کیفیت آموزش در پاییز ۲۰۲۱ بود.

بعدش چی

تصویر بزرگ؟ با بازگشت به آموزش شخصی، رضایت والدین از مدارس فرزندانشان احیا می شود و سهم والدینی که همچنان نگران فرزندان خود هستند کاهش می یابد. این نتایج با مطالعه 538 / Ipsos از پاییز 2021 بر روی کودکان 5 تا 18 ساله مطابقت دارد که نشان می دهد کودکان تا حد زیادی در مورد زندگی خود در خانه و مدرسه احساس مثبتی دارند.

ما هیچ تفاوت معنی‌داری بین والدین دموکرات و جمهوری‌خواه در هیچ‌یک از معیارهای نگرانی، رضایت یا ارزیابی کیفیت مدرسه مشاهده نکردیم. این نتایج این حقیقت را زیر سوال می‌برد که ادامه نارضایتی والدین از مدارس فرزندانشان روندی است که به دموکرات‌ها در انتخابات آتی آسیب می‌زند و خواهد بود، اگرچه تعطیلی مداوم مدارس ممکن است این روندها را معکوس کند.

با این حال، نتایج ما برخی از تفاوت‌های نژادی را در اضطراب و رضایت نشان می‌دهد، و والدین سیاه‌پوست بیش از هر گروه دیگری نگران پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان خود هستند. با توجه به شواهد اخیر مبنی بر اثرات نامتناسب تحصیلی بیماری همه گیر در میان گروه های دانشجویی، این نگرانی ها به خوبی مستدل هستند و شایسته اولویت بندی قوی هستند.


ما از کمک های مالی بنیاد ملی علوم № 2037179 و 2120194، بنیاد هیولت و بنیاد بیل و ملیندا گیتس سپاسگزاریم. تمام نظرات، یافته‌ها و نتیجه‌گیری‌ها یا توصیه‌های بیان شده در این مطالب متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده دیدگاه‌های سازمان‌های تامین‌کننده مالی نیست. ما همچنین از مارشال گارلند، مایکل فاینبرگ و تیم اداری UAS برای مشارکت در این کار سپاسگزاریم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000