آیا تولید قانونی سوسیس به رئیس جمهور بایدن آسیب زد؟

[ad_1]

در راه پرزیدنت بایدن، که لایحه زیرساختی تاریخی، دو حزبی و مردمی را امضا کرد، اتفاق خنده‌داری افتاد – محبوبیت خود را از دست داد. محبوبیت او کاهش یافت.

و چه اتفاقی افتاد؟

خروج پر هرج و مرج از افغانستان در پایان ماه اوت قطعاً تأثیر دارد، همانطور که بازگشت تورم نیز تأثیر دارد. اما در همین حال، آمریکایی ها نیز با اظهارنظرهای دقیقه به دقیقه درباره پیشرفت لایحه زیرساخت و لایحه ساخت و ساز بهتر که شامل برنامه اجتماعی و خانوادگی بایدن است، بمباران شده اند. افراد مطلع و ناشناس به مذاکرات پیوستند. اگرچه هیچ کس با این واقعیت مخالفت نمی کند که محتوای هر دو لایحه بسیار محبوب است، اما به نظر می رسد که روند تصویب قوانین زیرساختی مردم را نه تنها به کنگره (کنگره در کل هرگز محبوبیت زیادی ندارد) بلکه به سمت خود رئیس جمهور نیز سوق داده است. شما هستید

نوزدهمو-اوتو فون بیسمارک، سیاستمدار پروس قرن یک بار گفت: “قوانین مانند سوسیس هستند. بهتر است نبینید که چگونه ساخته شده اند.” از آن زمان تاکنون میلیون ها بار به عنوان توصیف خوبی از روند قانون گذاری تکرار شده است. اما امسال، تولید سوسیس قانونی به طور کامل از اتاق‌های پشتی Twitterverse ظاهر شد. نانسی پلوسی سخنگوی نانسی وقتی به خبرنگاران گفت: “این حزب دموکرات است.” او پیشنهاد کرد که در روزهای قدیم، توافقی بین جناح‌های رقیب – مانند آنهایی که توسط رئیس مجلس مترقی پرامیلا جایپال (D-Wash.) رهبری می‌شود و رهبر میانه‌رو جاش گاتهیمر (DN.J.) – همه در پشت صحنه به دست آمده است. [In 2021]او شکایت کرد، “این در پلتفرم های 24/7 پخش می شود که در آن نظرات و ویژگی ها قبل از اینکه کسی بداند چه اتفاقی دارد می افتد.”

روند قانونگذاری ثابت شده است که محبوبیت کمتری نسبت به قانون گذاری دارد.

این هرگز موضوع اصلی نبوده است. لایحه مالیاتی سال 1986 را در نظر بگیرید که توسط کنگره دموکرات تصویب شد و توسط رئیس جمهور جمهوریخواه رونالد ریگان امضا شد. این یک مدل از قانون مالیات در نظر گرفته می شد و هنوز هم محسوب می شود زیرا بسیاری از درهای شرکت را بسته و نرخ های مالیات را برای بسیاری از آمریکایی ها کاهش داد. اما عبور از آن پیاده روی در پارک نبود. قانون توسط دموکرات ها در تابستان 1982 ارائه شد، نسخه جمهوری خواهان در بهار 1984 معرفی شد، و کاخ سفید ریگان نسخه خود را در پاییز امسال پس از پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری 1984 منتشر کرد. اکتبر 1986. او بسیاری نزدیک داشت. به گفته روزنامه‌نگاران جفری بیرنبام و آلن موری، تجارب مرگ در طول راه، که کتاب کلاسیکشان «نمایش در گوچی گلچ: قانون‌گذاران، لابی‌ها و پیروزی غیرمحتمل اصلاحات مالیاتی» پرده رویه‌های قانون‌گذاری را کنار زد. سوسیس و کالباس که وارد تصویب شد. از لایحه او تقریباً به دلیل اضافه کردن معافیت‌های مالیاتی جدید به تجارت توسط لابی‌ها جان خود را از دست داد، زمانی که جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان «قاعده» را شکست دادند (روشی برای رای دادن علیه این لایحه بدون اینکه واقعاً علیه آن رای بدهند)، تقریباً مرده بود و تقریباً دوباره به دلیل سنگینی شدید از بین رفت. تغییر علاقه ویژه

فضای رسانه ای دهه 1980 کاملاً با پوشش خبری شبانه روزی امروزی در تضاد است. در این دوره متفاوت از گزارش، مردم آمریکا عمدتاً نسبت به درام سیاسی روزانه که مشخصه بیش از چهار سال مذاکرات مالیاتی بوده است، نادیده گرفته شده اند. در سال 1986، اکثر آمریکایی ها اخبار خود را از روزنامه یا یکی از سه پخش کننده بزرگ دریافت کردند: ABC، CBS، و NBC. مرکز تحقیقات پیو تخمین می زند که تیراژ کل روزنامه های آمریکایی در سال 1986 از 62 میلیون (در مقایسه با 24 میلیون در سال 2020) فراتر رفته است. اولین کانال خبری کابلی این کشور، CNN، در سال 1980 تأسیس شد، اما هنوز زمانی که مذاکرات در مورد قانون اصلاح مالیات آغاز شد، در حال افزایش بود. قانون‌گذاران در سال 1986 مجبور بودند از لابی‌ها در مقرنس‌های گوچی اجتناب کنند، اما مجبور نبودند از دوربین‌ها و تلفن‌های همراه همه‌جا دوری کنند. آنها همچنین موضوع گفتمانی در توییتر نبودند.

محیط قانونگذاری بحث برانگیز منحصر به دهه 1980 نبود. نزدیک به 20 سال، زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و تعداد قابل توجهی از جمهوری خواهان کنگره می خواستند قانونی را برای گسترش پوشش داروهای تجویزی از طریق مدیکر تصویب کنند. در حالی که پرزیدنت بوش برای انتخاب مجدد در سال 2004 نامزد می شد، بسیاری بر این باور بودند که چنین گسترش سیاست راهی برای افزایش شانس رئیس جمهور برای کسب رای در میان آمریکایی های طبقه متوسط ​​مسن تر خواهد بود.

گفتگوهای تشدید شده برای گسترش پوشش پس از آنکه جمهوری خواهان در سال 2002 اکثریت را در کنگره به کرسی های میان دوره ای اضافه کردند، آغاز شد و طرح ها و مذاکرات مفصل تر در ماه های اول سال 2003 آغاز شد. با این حال، رئیس جمهور بوش و حامیان این طرح کنگره با آزمون دشواری روبرو شدند. در ایجاد اکثریت های لازم با هم. دموکرات‌ها معتقد بودند که طرح‌های مورد بحث به اندازه کافی از افراد مسن محافظت نمی‌کند و جمهوری‌خواهان محافظه‌کار معتقد بودند که این توسعه غیرضروری دولت بزرگ است. سرانجام، دنیس هاسترت، رئیس مجلس نمایندگان، HR 1، قانون مدیکر، بهبود و نوسازی دارو در سال 2003 را در 25 ژوئن ارائه کرد.

ماهیت شتاب‌زده تصویب آن – لایحه کمی بیش از پنج ماه بعد امضا می‌شد – واقعیت این روند را پنهان کرد: این قانون چندین بار در طول مذاکرات حفظ حیات می‌کرد. این روند شامل طولانی ترین رای گیری در تاریخ ثبت شده در تاریخ مجلس نمایندگان در 27 ژوئن بود، زمانی که رهبری جمهوری خواه رای را برای بیش از سه ساعت باز نگه داشت در حالی که دستان اعضای اکراه را فشار داد. قبل از تصویب این لایحه، وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی تصمیم غیرمعمول و با انتقادات فراوانی را اتخاذ خواهد کرد تا برای اعمال فشار به اعضا به سالن برود. بعداً جمهوری خواهان کنگره اتهامات بلندی مبنی بر امتیازات سیاسی مطرح خواهند کرد. در نهایت، یکی از اعضای اوکلاهاما که در نهایت رای منفی داد، رای نامزدی خود را تغییر داد تا به مجلس اجازه دهد نسخه اصلی 216-215-1 را بپذیرد.

مذاکرات سنا نیز با چالش های جدی از سوی دموکرات ها و جمهوری خواهان برای ماه ها پرتنش بوده است. برای تصویب نهایی مجلس نمایندگان، جمهوری خواهان برای تصویب این لایحه به 16 دموکرات نیاز داشتند که 25 جمهوری خواه رای منفی دادند. در آخرین رای گیری سنا، جمهوری خواهان به اندازه کافی دموکرات نیاز داشتند که دماغ خود را نگه دارند و رای دهند تا بسته شود، و سپس آنها هنوز به 11 دموکرات و یک مستقل برای شکست 9 سناتور جمهوری خواه که مخالف بودند نیاز داشتند. در نهایت، این یک نبرد سخت و پرهزینه برای جمهوری‌خواهان کنگره، پرزیدنت بوش و خود لایحه بود، زیرا نظرسنجی نشان داد اکثریت آمریکایی‌ها با این لایحه مخالف بودند.

در زمانی که پوشش داروهای تجویزی در مدیکر مورد بحث قرار گرفت، اخبار کابلی به نیروی غالب در فضای رسانه ای آمریکا تبدیل شد. حدود 19 درصد از آمریکایی های مسن تر می گویند CNN منبع اصلی اخبار آنهاست و 18 درصد دیگر می گویند که بیشتر اخبار خود را از فاکس دریافت می کنند. آمریکایی ها نیز شروع به روی آوردن به اینترنت به عنوان منبع اخبار کرده اند. در مارس 2003، پیو گزارش داد که 44 درصد از آمریکایی‌های آنلاین از اینترنت برای جستجوی گزارش‌های مربوط به جنگ عراق استفاده می‌کنند. اینترنت با ارائه راهی برای دسترسی آزاد مردم به اخبار و تفسیرهای سیاسی جاری، محیط رسانه ای آمریکا را متحول می کند. همان منابعی که به آمریکایی‌ها اجازه می‌داد تا بر امور بین‌المللی با شدت بیشتری نظارت کنند، تلاش‌های مدیکر برای انتقال به بخش D را نیز منعکس می‌کنند. با این حال، اصلاحات ثابت شده مراقبت های بهداشتی دریافت شده در سال 2003 هیچ ارتباطی با محیط رسانه های مدرن ندارد.

امروزه، اخبار کابلی تقریباً همه چیز را پوشش می دهد، و این توسط فیس بوک، که توسط 69٪ بزرگسالان در ایالات متحده استفاده می شود، و توییتر، که توسط 23٪ از بزرگسالان استفاده می شود، تقویت می شود. “[U.S. Rep.] جایپال به من گفت که بایدن پس از رأی گیری امشب با مادرش در هند تماس گرفت. یک خبرنگار سی ان ان توییت کرد. اما انتشارات مربوط به تلاش های قانونی در حال انجام به سیاستمداران و روزنامه نگارانی که آنها را پوشش می دهند محدود نشده است. در دنیای رسانه‌ای امروز، همه افراد خودی هستند، همه نظری دارند، و همه عجله دارند تا روی موتور جستجو بپرند، در حالی که با نفس نفس زدن هر نوبت مذاکرات در مورد زیرساخت را در رسانه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند.

چالش یافتن اکثریت در یک نهاد جمعی مانند کنگره آمریکا بر سر مسائل سیاسی بحث برانگیز همیشه وجود داشته است، خواه چرخه اخبار پیوسته باشد یا متناوب. همانطور که لایحه زیرساختی پرزیدنت بایدن در خط پایان لنگ می‌زند، دیگر روسای جمهور هر دو حزب با قوانین امضا شده با مشکلات مشابهی روبرو هستند. اما برای پرزیدنت بایدن، به دلیل فراگیر شدن رسانه‌های اجتماعی در اطلاع‌رسانی و اطلاع‌رسانی نادرست آمریکایی‌ها در مورد قوانین، قانون‌گذاران و فرآیند قانون‌گذاری، کار دشوارتر از قبل دشوارتر بود. در مقایسه با مذاکرات قبلی در مورد قوانین اصلی، مبارزه برای لایحه زیرساخت خیلی طولانی نبوده و به طور غیرعادی مورد مناقشه قرار نگرفته است. اما ما این بازی را در زمان واقعی در مقابل تماشاگران ندیده ایم. و عموم مردم که به قانونگذاری عادت ندارند، به نقطه ای رسیده اند که این روند مهمتر از سیاست شده است – و پرزیدنت بایدن آسیب دیده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü