آنچه کارشناسان سیاست آموزشی در سال 2022 تماشا می کنند

[ad_1]

با ورود به سال 2022، دنیای سیاست و عمل آموزشی در نقطه عطفی قرار دارد. همه‌گیری مداوم ویروس کرونا همچنان در یادگیری روزانه کودکان در سراسر کشور اختلال ایجاد می‌کند و اضطراب و بلاتکلیفی را به یک سال دیگر وارد می‌کند. جلسات بحث برانگیز هیئت مدیره مدارس در حالی که بحث و جدل حول نظریه انتقادی نژادی و حقوق دانش آموزان ترنسجندر می چرخد، تیتر یک روزنامه شده است. انتخابات میان‌دوره‌ای آتی، توازن قوا را در واشنگتن به هم می‌زند و پیامدهای جدی برای چشم‌انداز آموزشی فدرال خواهد داشت. همه این مسائل – و بسیاری موارد دیگر – تأثیر زیادی بر دانش‌آموزان، معلمان، خانواده‌ها و جامعه آمریکا در کل خواهد داشت. اینکه آیا این تاثیر مثبت است یا منفی، باید دید.

در زیر، کارشناسان مرکز براون برای سیاست آموزشی، داستان‌های آموزشی را که در سال 2022 دنبال می‌شوند، شناسایی می‌کنند و تحلیلی از چگونگی شکل‌دهی این مسائل به چشم‌انداز یادگیری در 12 ماه آینده – و احتمالاً در آینده – ارائه می‌کنند.


دافنه باسوک – عضو ارشد غیر مقیم در مرکز براون برای سیاست آموزشی: من به عنوان یک محقق سیاست های دوران کودکی (و مادر دو فرزندی که آغاز سال جدید را بدون مراقبت از کودک به دلیل برف گذراندند)، کاملاً روی سیاست های فرزندپروری متمرکز هستم. هنگامی که مراقبت از کودک به درستی انجام شود، می‌تواند دو نقش حیاتی ایفا کند: فراهم کردن فرصت‌های یادگیری همزمان برای کودکان خردسال و ارائه حمایت اولیه برای کار خانواده. با این حال، در ایالات متحده، ما مراقبت از کودک را به گونه‌ای ساختارمند و تأمین مالی کرده‌ایم که موفقیت در هر دو جبهه را برای ارائه‌دهندگان مراقبت از کودک بسیار دشوار می‌کند. اگرچه ما آموزش عمومی رایگان را به کودکان از سن 5 سالگی ارائه می دهیم، خانواده های کودکان کوچکتر مجبورند در یک سیستم پیچیده و پراکنده حرکت کنند – سیستمی با ظرفیت اجتماعی بسیار کمتر و هزینه هایی که بار واقعی ایجاد می کند. همه گیری این چالش های طولانی مدت را تشدید کرده است. در سال 2022، از طریق طرح بازگشت بهتر کاخ سفید، ما این شانس را داریم که دسترسی به فرصت های یادگیری اولیه را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیم و یک سیستم هماهنگ تر و با کیفیت بالا بسازیم. من این حساب را از نزدیک زیر نظر خواهم گرفت. امیدوارم در صورت پذیرش، تأثیر این سرمایه گذاری های تاریخی را بر کودکان، مربیان، خانواده ها و اقتصاد دنبال کنم.


استفانی سلینی – عضو ارشد غیر مقیم در مرکز براون برای سیاست آموزشی: در سال 2022، من چندین بحث در مورد سیاست آموزش عالی فدرال را دنبال خواهم کرد، که می تواند منجر به تغییرات اساسی برای کالج ها، دانشجویان و به طور کلی بازار آموزش عالی شود. اولاً، دولت بایدن اخیراً توقف همه‌گیر در پرداخت وام‌های دانشجویی را تا 1 می 2022 تمدید کرده است. مشخص نیست که آیا پرداخت‌ها در آن زمان از سر گرفته می‌شود یا ممکن است تمدید یا لغو وام‌های دانشجویی ادامه یابد.

من همچنین جلسات توافق شده وزارت آموزش و پرورش را برای ایجاد قوانین و نظارت بر هرگونه تغییر قانونی بعدی در برنامه های حمایت از دانش آموزان فدرال نظارت خواهم کرد. من انتظار دارم که شاهد تغییراتی در برنامه‌های بازپرداخت مبتنی بر درآمد باشم، و شاهد بحث در مورد مقررات حاکم بر صلاحیت نهادی و برنامه‌ای برای برنامه‌های وام دانشجویی فدرال خواهم بود. به ویژه، وزارت آموزش مقررات استخدامی سودآور – که توسط دولت اوباما معرفی شده و توسط دولت ترامپ لغو شده است – که واجد شرایط بودن برای بودجه فدرال را به درآمد و بدهی فارغ التحصیلان مرتبط می کند، دوباره ارزیابی خواهد کرد.


مایکل هانسن – همکار ارشد در مرکز براون برای سیاست آموزشی: امسال، من توجه زیادی به کارکنان جایگزین و پاسخ‌های سیاستی مرتبط خواهم داشت. همه‌گیری منابع و کارکنان مدرسه را به طرق مختلف افزایش می‌دهد. خوشبختانه، کاهش بودجه ناشی از رکود به لطف اقدامات قانونی سریع اجتناب شده است و مدارس موفق شده اند بسیاری از نیروی کار آموزشی خود را حفظ کنند. اما این بدان معنا نیست که همه عکس ها آسان بوده اند. از آنجایی که بسیاری از موقعیت‌های پیشرو در اقتصاد افزایش دستمزد دریافت کرده‌اند، سیستم‌های مدرسه حفظ بسیاری از مشاغل عملیاتی خود – که اغلب با دستمزد پایینی هستند – از جمله باربرها، رانندگان اتوبوس، دستیاران و دیگران دشوارتر شده‌اند.

اما بزرگ‌ترین و نگران‌کننده‌ترین حفره در نیروی آموزشی جایگزین است – و تأثیرات موجی بر جوامع مدرسه گسترده و عمیق بوده است. بر اساس ارتباطات شخصی با نیکلاس سوارس، رئیس کلی آموزش، بزرگترین ارائه دهنده آموزش کشور، این بیماری همه گیر چندین روند مشکل ساز را تشدید کرده است که سال ها ساکت بوده اند. این موارد عبارتند از: (1) افزایش اتکا به جایگزین های طولانی مدت برای پر کردن موقعیت های تدریس دائمی. (2) کاهش عرضه افراد واجد شرایط که مایل به استخدام مشاغل جایگزین کوتاه مدت هستند. و (3) نرخ به طور پیوسته رو به کاهش تکمیل درخواست های جایگزین مدرسه. بسیاری از مدارس با نیازهای بالا مدت‌هاست که با چالش‌هایی با جایگزین‌های مناسب و قابل اعتماد مواجه بوده‌اند، و همه‌گیری این مناطق مشکل‌دار محلی را به یک فاجعه گسترده تبدیل کرده است. اگرچه می‌توان از صندوق‌های امداد همه‌گیر فدرال برای رفع ضعف کوتاه‌مدت بازار کار جایگزین (و همچنین غرامت معلمان پایه) استفاده کرد، این حوزه‌ای است که برای یک راه‌حل دائمی به تحقیقات و تصمیم‌های سیاسی بیشتری نیاز است.


داگلاس ان. هریس – عضو ارشد غیر مقیم در مرکز براون برای سیاست آموزشی: در سال 2022 سه داستان مرتبط را دنبال خواهم کرد.

اول، چه چیزی از واکسن برای سنین 0-4 سال بیرون می آید؟ این در حال حاضر مانع اصلی برای از سرگیری فعالیت شخصی است. این تنها گروه بزرگی است که در حال حاضر نمی توانند واکسینه شوند. علاوه بر این، شیوع بیماری باعث تعطیلی مهدکودک می شود که تأثیر قابل توجهی بر والدین (به ویژه مادران) از جمله معلمان و سایر کارکنان مدرسه دارد.

دوم، آیا مدارس (و مراکز مراقبت روزانه) در پاییز 2022 به واکسن نیاز دارند؟ به زادگاهم نیواورلئان تبریک می گویم که به نظر می رسد هنوز تنها منطقه ای در کشور است که نیاز به واکسیناسیون دارد. مدارس معمولاً به انواع گسترده ای از واکسن های دیگر نیاز دارند و واکسن های COVID-19 بسیار مؤثر هستند. متأسفانه، این مشکل دور جدیدی از درگیری‌ها و مخالفت‌های شدید سیاسی را برانگیخت که احتمالاً پایان همه‌گیری را به تاخیر می‌اندازد.

سوم، آیا ما شروع به دیدن علائم تغییر مداوم در آموزش در نتیجه COVID-19 خواهیم کرد؟ در پست قبلی در این وبلاگ، چند گزینه پیشنهاد کردم. ما چند فرصت واقعی پیش رو داریم، اما اینکه آیا می توانیم از آنها استفاده کنیم به دو سوال اول بستگی دارد. تا زمانی که با بحران کووید-19 مقابله نکنیم، نمی‌توانیم در مورد این تأثیرات بلندمدت بر آموزش مدارس بدانیم، به طوری که مردم از رژیم بقا فراتر رفته و دوباره شروع به برنامه‌ریزی و نگاه به آینده کنند. امیدوارم، اگرچه نه چندان خوشبینانه، اما در سال 2022 شاهد این موضوع باشیم.


جان والانت – مدیر و همکار ارشد در مرکز براون برای سیاست آموزشی: ما با دو پیشنهاد بسیار مهم که به یک نخ آویزان شده اند، وارد سال 2022 شده ایم. یافتن راهبردهای امیدوارکننده تری برای بهبود فرصت ها و نتایج آموزشی – با حمایت تجربی بیشتر – از طریق (1) کاهش فقر کودکان و (2) افزایش دسترسی به آموزش پیش از خدمت با کیفیت بالا دشوار است. تمدید اعتبار مالیاتی کودکان (CTC) از طریق طرح نجات ایالات متحده به طور چشمگیری فقر کودکان را کاهش داده است. اگر CTC را تمدید نکنید، به معنای معکوس کردن این پیشرفت و از دست دادن فرصت نادر برای کمک به آسیب پذیرترین کودکانمان است. در همین حال، ایالات متحده در آموزش دوران کودکی (ECE) سرمایه گذاری کمتری انجام داده است. بدون مداخله فدرال، تصور پیشرفت زیاد در موضوعاتی مانند حقوق بسیار کم (و به تبع آن گردش مالی بالا) برای معلمان ECE دشوار است.

CTC و یونیورسال pre-K در بالای لیست من برای سال 2022 قرار دارند، اما این یک لیست طولانی است. من همچنین به تصمیم دیوان عالی کشور در مورد کوپن ها نگاه خواهم کرد کارسون در مقابل مکین، مسائلی مانند نظریه نژادی انتقادی و حذف ردیابی در انتخابات 2022 چگونه انجام می شود، و اینکه آیا ما شروع به دیدن نشانه های بیشتری از نوآوری مدرسه/منطقه در پاسخ به COVID-19 و بودجه های بازسازی پس از آن کرده ایم یا خیر.


Kenneth K. Wong – عضو ارشد غیر مقیم در مرکز براون برای سیاست آموزشی: حکمرانی در سطح ایالت فرصت ها و چالش هایی را برای پیشرفت در آموزش در سال 2022 ارائه خواهد کرد. سیاست آموزشی امسال تحت تأثیر محتوا و لفاظی فرآیند انتخابات در کشورهای مختلف قرار خواهد گرفت. از 36 انتخابات فرمانداری، حداقل پنج جمهوری خواه و سه دموکرات تصمیم گرفته اند برای انتخابات مجدد شرکت نکنند. پانزده ایالت برای ریاست مدرسه مانند کالیفرنیا و آریزونا یا اعضای شورا مانند اوهایو نامزد خواهند شد. رقابت برای قانونگذاران ایالتی میزان حاکمیت تک حزبی را تعیین می کند، به این معنی که یک حزب کنترل فرمانداری و هر دو مجلس قانونگذاری ایالتی را در اختیار دارد (به جز نبراسکا که دارای یک مجلس قانونگذاری تک مجلسی است). حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات در حال حاضر به ترتیب بر 23 و 15 دولت ایالات متحده تسلط دارند.

پویایی انتخابات به چند موضوع مهم می پردازد: انتخاب ناظران دولتی. استفاده از طرح نجات آمریکا؛ مدیریت بازگشت ایمن به یادگیری شخصی برای دانش آموزان؛ ادغام عدالت و تنوع نژادی در برنامه درسی؛ رشد مدارس منشور؛ و بالاتر از همه، میزان استفاده از مسائل آموزشی برای دو قطبی کردن به جای التیام اختلافات رو به رشد در میان مردم آمریکا.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü